Jump to content

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

patch je uvek original [xx(]

a da li je igrica original znash po ceni kojoj si je platio [:D]

verovatno mozes da znas po cd key-u. Ako si ukucao samo npr. 999 999 9999 999 ili 111 111 1111 111 onda nije original :D

nije mi nakav cd key bio....sta sad da radim?

Edited by Hunter32
Link to comment
Share on other sites

nisam te skontao kakav ti je CD-key ali ako je neshto konkretno onda je verovatno original a ako ga ni nemash onda nije original. Sta da ti kazem, uninstaliraj igru, kupi original, skini hamachi i igraj preko toga, nemam pojma shta da ti kazem [xx(]

Link to comment
Share on other sites

nisam te skontao kakav ti je CD-key ali ako je neshto konkretno onda je verovatno original a ako ga ni nemash onda nije original. Sta da ti kazem, uninstaliraj igru, kupi original, skini hamachi i igraj preko toga, nemam pojma shta da ti kazem [xx(]

sta je hamachi?????? [:D]

Link to comment
Share on other sites

Ja hocu da igram Starcraft broodwar online i kliknem na battle.net izaberem europe i cekam i onda iskoci mi da nisam dobro instaliro igru [xx(] sta da radim pomoc molim vas [V]

U tvom pitanju je i odgovor. Instalacija igre nije dobra. Da li je u pitanju greshka koju je napravio CD "przac" ili neshto drugo tek moracesh da reinstalirash. Ako hocesh da igrash na Bnet-u najbolja opcija ti je da kupish Original koshta 699 dinara ako se ne varam i ima u skoro svakoj boljoj knjizari, trznom centru (merkator, rodic, IDEA itd) ili prodavnici vezanoj za racunare.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

U tvom pitanju je i odgovor. Instalacija igre nije dobra. Da li je u pitanju greshka koju je napravio CD "przac" ili neshto drugo tek moracesh da reinstalirash. Ako hocesh da igrash na Bnet-u najbolja opcija ti je da kupish Original koshta 699 dinara ako se ne varam i ima u skoro svakoj boljoj knjizari, trznom centru (merkator, rodic, IDEA itd) ili prodavnici vezanoj za racunare.

imal li pirat verzija na netu???

Link to comment
Share on other sites

Verovatno da ima. Piratski StarCraft nema crack jer mu ne treba. Svi crackovi koji postoje su da igrash bez CD-a a nisam siguran koliko te verzije sa crackom funkcionishu na bnet-u. Jedino pravo reshenje problema je kupovina originala.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

CDkey changer ili tako neshto...probaj da izguglash malo vishe...ja sam probao ali nisam nishta nashao a i iskreno me mrzi :). Ono shto znam je da je takav program postojao ranije. Isto kao za WC3 tako i za SC:BW.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...