Jump to content

pasta shuta


Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A u sine leshko, moram ti priznati da sam i ja lolnuo iako poshtujem changlavu romansu.

Mislim iz prostog razloga shto ako je veza (a ne kombo) onda prosto ne bih se cimao za neku takvu ribu toliko a da nije ozbiljno...a vidno chim niste spavali u toj takvoj idealnoj situaciji (VIDNA napomena na SPAVALI ne JEBALI...mislim i dalje se radi o seksu, samo dva razlichita) onda to nije da je duzhe od mesec - dva veze? A to je brate suvishe rano da radish takve stvari? Shta tjesh da radish onda za 6 meseci? Da je vodish na Mauricijus? A za godishnjicu?

A dobro mozhda je i duzhe, ja sam najvishe strpljenja imao 6 meseci da sam se mlatio sa jednom oko njene nevinosti...dodushe tad sam imao 15 godina i ona mi generalno pomutila sve i svashta, nemam pojma shta sam ja koji kurac furao neku romansu tad sa njom i toliko dugo a kamo li chekao toliko da se ona smisli i skapira da je apravo ne boli nishta kad mi se falus nalazi na 3cm od njene joni...pogotovu shto nisam bio nevin, dodushe ni nisam bio neshto previshe iskusan :/

Ali ipak ti imash 18 kolko sam skapirao? Doduseh ako je pedofilija bolest najmilija, onda ok :) tu te razumem xD

A ovo ti pishem iz prostog razloga shto znajutji tad sebe nisam mario na komentare drugih, tako verovatno i tebe bole qrac shto ljudi lolavaju...ti si sad hepi, posle tjesh da razbijash glavu...ima vremena.

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

derd ne seri :D

Brate realno romantichna vechera...no way before 6 meseci, tek onda vidish dal je zapravo ozbiljno ili ne - zapravo obichno za 6 meseci i radim tu akciju sa vecherom i to uglavnom iznenadjenja uz neki ozbiljniji poklonchitj...a da sam 6 meseci suva kurca...no way no. 2.

Ok samo jednoj bi pravio romantichnu vecheru na vrhu ajfelovog tornja posle 15 minuta, al ta riba je vetj neshto drugo.

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

pa neke ribe ce pre da daju ako se iscimas odma za njih nekima mozes i bmw da kupis nece dati.....a i relano on je to ucinio jer je hteo a ne da bi je jebo....:D nauci da dajes da bi mogao da primis :D (ne karu naravno :D )

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

pa neke ribe ce pre da daju ako se iscimas odma za njih nekima mozes i bmw da kupis nece dati.....a i relano on je to ucinio jer je hteo a ne da bi je jebo....:D nauci da dajes da bi mogao da primis :D (ne karu naravno :D )

Pa ne pravim ni ja tu vecheru da bi je jebo, nego zato shto su se razvile neke emocije tj neka ozbiljna veza...a kamo tje to pre 6 meseci, mislim realno tek tad mozhesh NEKAKO da kazhesh da znash na chemu si...

I to shto sam rekao da vechera nikako pre 6 meseci, nznchi da ne treba da je mazish i pazish u prvih 6 meseci...samo ne toliko, treba neshto da ostane i za posle...

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

drede hvala ti na dobronamernim savetima,ali glupo je da bilo sta analiziras ako ne poznajes mene,i ne znas u kakvim smo ja i ona odnosima.

Vi se smejte,pricajte da sam debil,papucar,ili ne znam sta,zaista se ne ljutim...Ali jednostavno sam takav.Kad nesto osetim,ja to ispoljim,kod mene nema kalkulisanja.I bas zbog toga sam ga poduvao par puta, ali neka.Doci ce neka koja ce to umeti na pravi nacin da ceni,i nece me zajebati.Za sada, to je bas ova...

Shta tjesh da radish onda za 6 meseci? Da je vodish na Mauricijus? A za godishnjicu?

moja masta moze svasta :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

razvijanje emocija i razvijanje ozbiljne veze nemaju veze jedno s drugim:)

Nzm al davno beshe kad sam u prvih mesec dana bio neshto emotivan...al dobro...ili ili usvs.

drede hvala ti na dobronamernim savetima,ali glupo je da bilo sta analiziras ako ne poznajes mene,i ne znas u kakvim smo ja i ona odnosima.

moja masta moze svasta :)

Dobro na kraju sam se ogradio na to da je ne bitno shto si puko, al da uzmemo samo kao chinjenicu da si puko...samo po meni kasno ti je za to :)

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

DESI FLOKI 100 GODINA E !!

E evo me caru, uspeo sam da se prikačim na neta nekako kod bake.

P.S. A ti si?

Otjesh retji Cream Pie?

Ne znam ja šta ti je to, ne priča španski.

+1

Jel ovo neka jednačina? Nedostaje ti X, tj nepoznato.

Edited by Barabesku

flohx8.jpg

Ne lupaj. Vratima.

Ti si jebeni moron.
Link to comment
Share on other sites

au bre ljudi, pustite decka... pitao vas je samo sta je to pasta shuta a ne da mu solite pamet. valjda on najbolje zna sta mu se desava i zasto bilo sta radi. sta bilo koga briga...

e drej ti me odusevljavas u poslednje vreme :)

Ju nadam se pozitivno :)

Ne znam ja šta ti je to, ne priča španski.

Jel ovo neka jednačina? Nedostaje ti X, tj nepoznato.

X+1 gde je x broj ljudi koji su rekli de si floki nema te sto godina...

A cream pie ti je kad nadev krene da curi iz punjene pice...naravno nemorash ni da zagrizesh...

P.S. Pazi shto josh objashnjavam, lol.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

X+1 gde je x broj ljudi koji su rekli de si floki nema te sto godina...

A cream pie ti je kad nadev krene da curi iz punjene pice...naravno nemorash ni da zagrizesh...

P.S. Pazi shto josh objashnjavam, lol.

Jeb'o ga, nije mi matamatika jača strana. A iz pice može kečap da curi, i neki sokići, nisam još čuo za neke nadeve.

flohx8.jpg

Ne lupaj. Vratima.

Ti si jebeni moron.
Link to comment
Share on other sites

drede hvala ti na dobronamernim savetima,ali glupo je da bilo sta analiziras ako ne poznajes mene,i ne znas u kakvim smo ja i ona odnosima.

Vi se smejte,pricajte da sam debil,papucar,ili ne znam sta,zaista se ne ljutim...Ali jednostavno sam takav.Kad nesto osetim,ja to ispoljim,kod mene nema kalkulisanja.I bas zbog toga sam ga poduvao par puta, ali neka.Doci ce neka koja ce to umeti na pravi nacin da ceni,i nece me zajebati.Za sada, to je bas ova...

moja masta moze svasta :)

MA NEMOJ TI NAMA SAD KAO OVO ONO PICKO PAPUCARU NAIVINO GOVNO SLINO KRPELJU I JOS JEDNOM GOVNO :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...