Jump to content

Blizzard's Wrath of the Lich King Presentation


Silencer

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hehe ja iskreno jedva cekam da uberem frost lotus :D

Kontam da ce bas biti do jaja wotlk.Nove zone,novi kvestovi,novi itemi,ne vidim kako je to fejlovalo.

Cim izadje wrath 50% ljudi koji su krenuli aoc ce da se vrate a posle nekog vremena i jos jedan deo,pa makar i pod izgovorom samo da vide kakvo je,a ostace da grindaju dok ne uzmu sve exalted :P I tako u krug.Mene je tbc bio smorio pa sam prodao acc pa sam se ipak vratio i nemam nameru da quitujem opet. :)

Cak ni ne citam ove infoe nesto posebno samo bacim oko,necu da znam sta ce sve biti dok ne kupim igru.Jedino me bas jako interesuje sta ce biti potrebno od mats-a za inscription da mogu na vreme da izfarmam za powerlvling kao sto su predtbc ljudi farmovali gemove za jc.

Link to comment
Share on other sites

frkans, novo-al-isto :\ i dalje je smisao i nachin igre isti, world of grindcraft,nisam osoba koja grinda i nemam strpljnja za to..

jbg killy svako ima svoj ukus.. :) a kako je kod tebe na kraju ces se vratiti na knight online da ti ne secka :))

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

kako sam se razocarao u ove alpha talente za maga...koji trash jedino sto je frost dobio dobar boost ostalo prdi..frost bi bio imbalace da moze da se vodi 3+ maga u raid...ali vazi :) 1 ofc popravi li su ga za pvp dosta

al zato warlock lolol demon form sould link mali nerf na 15% ali je treci tir talenat ja mislim i ofc chaosdmg bolt koji probija immune(bubble ib) instant kao pom pyro :) u destro :) nerfovali su im epovered shadowbolt sa 20 na 15% ali i dalje izgleda dobro destro stablo.

najbolje za sad izgleda moonkin koji je jebeni imbalace i must have :))) ona aura joj sabija :) i priest je dojaja lepo uradjen

T_T

Link to comment
Share on other sites

nisam gledao za coh valjda ima 8 sec cd ako to mislis? gledao sam shadow vampirika vraca 2% mane od dmga umesto 5% sto je jelte sa jedne strane razumljivo.nisu pristovi dzaba kapovani na ~1600 dps jel bi radili 600 mp5s inace.ovako povecace im dps a mana regen ce da smanje ali cenim da ce mozda biti 3%.ne znam,meni se svidja

T_T

Link to comment
Share on other sites

pogledao sam danas malo nove talente i magije. dokle idu sa mrznjom prema magovima i ljubavlju prema lockovima je tragokomicno. kontam da ce ljudi jednostavno prestati da igraju maga, invovati mage alta pre rejda za vodu i aj cao. tacno bi liku/likovima koji ovo prave zavrco muda oko shake po tri cetri puta ko mornarski kanap.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

nisam gledao za coh valjda ima 8 sec cd ako to mislis? gledao sam shadow vampirika vraca 2% mane od dmga umesto 5% sto je jelte sa jedne strane razumljivo.nisu pristovi dzaba kapovani na ~1600 dps jel bi radili 600 mp5s inace.ovako povecace im dps a mana regen ce da smanje ali cenim da ce mozda biti 3%.ne znam,meni se svidja

Da, bice CD na CoH (verovatno ce menjati koliki ce biti CD dok ne izadje ekspanzija) i to mi se ne dopada. Vec sada taj isti CoH ne scale-uje sa gearom kako treba, a ovim ce ga dodatno unazaditi. To je, naravno, holy pov :)

Sto se shadow tice, smanjice % mane koji vraca po cenu DPS-a, i to mi je skroz ok. Predugo su spristovi pri sredini dps liste :)

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

e to za mag i lock,ne znam da li se secate ali rekli su kao da mag dobija oruzije protiv warlocka tj da nebude silovan svaki put ..

to oruzije je mage armor :) improved ;) daje 30% mana regen on cast inem pojma koliko resista tipa 30-40 i svi debuffovi traju 50% krace.e to je magovo oruzije protiv locka :) sto ne bi bilo toliko lose da nema silne penetracije na pvp opremi da moze da mu devour taj mana armor kad oce :) ali bionic moras priznati da su frost maga za pvp napumpali dosta samo sto je imp water tezak shiet..ako moze da se stakuje WG ice lancom a izgleda da moze..igras isto i dalje samo sto procujes freezove ko besan :) imas stun i radices bolji dps ;) nezaboravi armor abzorb (ne zna se 1200 ili 2000) dmg and explodes after freezing ppl and shiet for 8 sec :)

ali moram da kazem ima mnogo vise pvp talenata -_- recimo magovi fire talenti su total trash ko ih napravi.. 7 talent poena da bi dobio 25% veci crit i gubio manu kad god kritujem.koja kalsa ima takve retardirane talente ako ocu da radim veci dmg sve mora u zviot da mi se usere :) na silu nagurali 5 AOE talenata u fire..ali 5 stace mi aoe koji k..ako budu rekli mages aoe kings za expanziju ponovo rerolujem posto svaka klasa dobija aoe i do koliko toliko dobar..a da igram nesto da bi bacao aoe ko retard me mrzi :)

Edited by jabre

T_T

Link to comment
Share on other sites

mani me molim te, svaki talenat je tuzni exuce naspram lokovih. jbt vise mi ni iceblock ne vredi nista kad lock moze da me sjebe kroz to. ubedjen sam da pavijani imaju neki komplex od magova. lock-10 mesta prazno-ostale klase-10 mesta prazno -mage.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

prist se igra samo na 2 nacina

ili si disc za pvp ili holy za pve

shadow je tuzna zamena dps wanna be warlocka

a to sto mislis da ce 2% biti malo je isto tuzno

jer ce na 80om lvlu imati svi duplo vise spell dmga nego sad

tako da ce biti isti kurac ...

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

smanjili su VT sa 5% na 2%

ali ce podici dps piresta tako da ce se to svesti na isto

a killygore SP je must have za raide

jer bez minimum 2 SP raid ne moze da funkcionise kako treba

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...