Jump to content

Balkan PlayGround 1.6 Public & ClanWar


Recommended Posts

Pozdrav svima , otvoren je novi server Balkan PlayGround

Public ima 24 slota , hostovan je kod verata i ping oko 20-30

ClanWar ima 12 slotova , i na njema cete biti u mogucnosti rezervisati na nasem forumu

Balkan PlayGround 1.6 Public : 217.26.70.65:27010

Balkan PlayGround 1.6 ClanWar : 217.26.70.64:28005

Dobrodosli su i sponzori ....

Posetite nas na www.balkanzone.co.cc

ZA VISE INFORMACIJA DODAJTE NA MSN ILI SALJITE MAIL : bane91@msn.com

Edited by rsbane
Link to comment
Share on other sites

ali mislim da smo sada jedini PlayGround u Srbiji :D i to je nesto ;)

Niste jedini, [Desert Rats] Playground caruje tako da...

on je prvi i zauvek najbolji xD

First I was afraid I was petrified, thought I couldn't get a frag without you by my side...

Link to comment
Share on other sites

Jbg moram da potvrdim ovo sto je MiJa rekao Playground smo mi prvi koristili i to je nasa ideja tako da mi smo na prvom mestu sto se tice Playground-a,Nadam se da cete uskoro igrati i na Desert Rats Public Playgroundu ponovo

Link to comment
Share on other sites

^ako je to vasa ideja, ne moze da bude i njegova?

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da je playhouse playground prvi ? a vi ?

mislim sta vi lupate niste mi jasni... pogotovo vi pro igraci iz desert ratsa mislim se... bolje idite trenirajte nesto a ne da blejite za kompom..

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Kad smo vec kod pro igraca admina sa desert rats-a onda ne znam o cemu pricamo , igramo mapu dd2 , 4 puta postawim c4 i pukne imam skor 23 4 i kao odma cheater , sl. mapa nuke , dam 3 heada odma ban . Widi se da neka klinchadija drzi server, dodje neki pro :) i odma je cheater...

Zaboravix da pitam, dal neko zna onaj plugin koji omogucawa admini da imaju beretke? Ako neko zna nek ostawi ime plugina ili link za download. Thx

Link to comment
Share on other sites

Kad smo vec kod pro igraca admina sa desert rats-a onda ne znam o cemu pricamo , igramo mapu dd2 , 4 puta postawim c4 i pukne imam skor 23 4 i kao odma cheater , sl. mapa nuke , dam 3 heada odma ban . Widi se da neka klinchadija drzi server, dodje neki pro :) i odma je cheater...

Zaboravix da pitam, dal neko zna onaj plugin koji omogucawa admini da imaju beretke? Ako neko zna nek ostawi ime plugina ili link za download. Thx

nemoj da pricas sta drugi misle...

ti definitivno nisi igrao na dratsu...

a za ovo drugo ajde da ne budemo hejteri,

admin_mark.amxx

admin_head.mdl

www.amxmodx.org

First I was afraid I was petrified, thought I couldn't get a frag without you by my side...

Link to comment
Share on other sites

nemoj da pricas sta drugi misle...

ti definitivno nisi igrao na dratsu...

a za ovo drugo ajde da ne budemo hejteri,

admin_mark.amxx

admin_head.mdl

www.amxmodx.org

pxexee nisi ni bio na serveru tada kad su me banovali ,,,

ako oces evo da ti dam ip pa da vidis :P:P:P

nemoj da pricas sta drugi misle...

STA OVO TREBA DA ZNACI ? WTF :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...