Jump to content

Slusalice, koje


Recommended Posts

Kupio sam misha i podlogu pa je dosao red na slushalice :) Sto se tice cene, preporucite neke do 100 e.

Razmisljao sam a ovim :

SteelSeries 5H v2 USB ( ako nije problem da mi objasnite koja je razlika izmedju usb konektora i obicnog )

SteelSeries 5H v2

neku od Sennheiser

- Sennheiser HD555

- Sennheiser HD 515

-Sennheiser PC166

-Sennheiser HD 280

Najverovatnije uzimam steal ali bolje da cujem misljenja iskusnih :) ! komentari kao "Steal FTWFTWSTFW" ili " imam ove od 500 kinti i cuje se isto kao od 100 e " nemojte postovati!!

Lepo sam napisao sta trazim i ako nemate sta pametno da kazete zaobidjite topic HVALA !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

imam ove od 499 kinti i cuju se isto kao od 99 e

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

aj sad ozbiljno...

ja bih jako posedovao ove

1409-1710.jpg

dule, ako opet bude neko isao preko da ti uzme javi :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

SteelSeries 5H v2 USB - razlika izmedju obicnog i usb-a je zato sto kada gurnes usb odma ti ucita i nemoras da se yebavash oko drajvera itd.

Te sluske su po meni najbolje...mislim da je suba rekao da su one i pravljane za cs! Znaci zvuk savrsen imaju...legnu ti na glavu neosetish ih. 10/10 ocena!

ako imas kesha to uzmi ali moras da narucis jer mislim da to u SRB nema....mozda u games-u ima mada sumnjam.

Edit:

Nisam video da je granica 100e....mislim da ces vrlo tesko naci steelseries za 100e [xx(]

Edited by m1Los

www.senseyeesports.com

Link to comment
Share on other sites

ovde ih ni nema koliko ja znam

samo steelseries siberia full size koje su ~6k dinara

ako kupuje, kupice ih preko a mislim da tamo moze za 100 evra ako se ne varam

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Steel sluške za cs, roflmao, koliko gluposti ovde ima.

Nećeš osetiti razliku u sluhu ako su sluške približno istog cenovnog ranga, ce razlike u ceni su uglavnom zbog dizajna sluški, pa sad ti biraj koje ti najbolje prianjaju i od kojih ti se uvo neće zapaliti posle pola sata.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sta mislite o Steal Siberia? Verovatno njih uzimam... pokusao sam da nadjem SteelSeries 5H v2 USB ali nema kod nas ili ovi ne updejtuju offi sajtove.... po obliku mislim da su super i da mi odgovaraju ali po kvalitetu zvuka kakve su u odnosu na Steal 5hv2 usb ?

Btw dal je neko narucivao preko interneta robu? prvenstveno racunarsku opremu ? ne znam koliko je to sigurno ?

Imam je veze za preko ali sta da radim kada su mi rodjaci duduci za tehniku.. kada sam im spomenuo razer lechasis mislili su da sam u nekoj sekti ....

Edited by out-dated
Link to comment
Share on other sites

^lechasios .... da...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

hmm imam HD 515 lichno sam prezadovoljan samo shto se okolina oko tebe ne chuje nita nita nita ;p

loshe za igranje cw u lanu a shto se tiche zvuke super su

no HD555 su dosta bolja ali zato je cena skoro duplo skuplja :=))

HD515 su 100e mozda malo preko sada a HD 555 su malo manje od 200e ;p

poz :=))

Link to comment
Share on other sites

Al realno sada...gore od navedenih sluski bilo koje da uzmes imaces savrsen zvuk u cs-u! i to sto Corey kaze ti ni neosetish razliku u zvuku tako da ti to i ne znaci toliko. [:D]

Napisi sta si uzeo na kraju koje sluske da te kritikujemo...ahahahah [:o)]

www.senseyeesports.com

Link to comment
Share on other sites

jos samo kad bih ovde mogao da nadjem neckband ehh :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...