Jump to content

PTR Patch 2.4.2


Silencer

Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sta pricate vi ljudi?

Najbolje rejtovan lik kad se uzmu sve arene u obzir je hanter po sk tabelama.

MM hunter/Resto druid trenutno najbolji mozda kombo za 2vs2

Beastmaster/oomkin,spriest,ret pala sve ok 2xdps komboi koji igraju na ~2200

+ sve ostale moguce kombinacije sa hilerima

Ima mortal, ima dispell, ima mana drain, ima peta od kog se tesko bezi i pije ako je pravilno spekovan (druid u travel formi je 10% brzi samo).

To sto vi ne umete da igrate sa hanterom je vash problem i sto generalno malo ima hantera koji znaju da igraju jer su mahom ili kinezi ili kao kole all talk and no action.

Rating za igrace. Nisam siguran da "pricamo" o istoj stvari ;]

http://www.sk-gaming.com/arena/player/all/all/all/all/

Hunter je tek na mestu 30 na USA a sledeci 37 EU.

A na 2v2 sam video loladina i rogishu da drze top mada se to menja iz casa u cas kako ljudi igraju

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

Rating za igrace. Nisam siguran da "pricamo" o istoj stvari ;]

http://www.sk-gaming.com/arena/player/all/all/all/all/

Hunter je tek na mestu 30 na USA a sledeci 37 EU.

A na 2v2 sam video loladina i rogishu da drze top mada se to menja iz casa u cas kako ljudi igraju

Best rated player in all brackets je hunter, sto znaci najbolji prosek svih breketa ili ti kad uzmes i saberes njegov rejting u 2vs2 3vs3 i 5vs5 i podelis sa 3 on ima najvise ...

hehehe pu-shi-ga-mo-hi-pe-ve-pe-gu-ru-u ;o*

:*

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Best rated player in all brackets je hunter, sto znaci najbolji prosek svih breketa ili ti kad uzmes i saberes njegov rejting u 2vs2 3vs3 i 5vs5 i podelis sa 3 on ima najvise ...

:*

To je bilo pre 4 meseca. Tada je drzao #1 sa 6958 rating-om. Promenio je ime al znam da je igrao na Talnivarr-u (EU)

Trenutno najbolji je 1# Sodah sa 7679 rating-om.

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

Mohi, nemoj da siljis pisicu time sto spominjes jednog hunta koji ima godlike rejting... Dobar je hunt sa druidom u 2vs2 ne zato sto je hunt imba nego sto bilo koja klasa sa druidom postaje imba, zasto? Zbog same klase ili gay druida? Prestani da mi slinis tu sa tim huntom koji ima ko zna kakav rejting poenta je da je hunter najmanje zastupljena klasa u 2vs2 i 3vs3 arenama a to sto neki tamo joda igra jednog hunta i ima rejting od kog ti se dize pisha ne znaci da je hunt imba klasa, kapiras?

Sta hoces da kazes, da generalno druidi su toliko zastupljeni u arenama zato sto jebiga, ljudi koji igraju resto druide imaju vise skilla od ostale wow populacije? Ili mozda zato sto je trenutno resto druid op?

P.S. Lepo sam te zamolio pre dve nedelje da mi posaljes neke fotkice tvog druida i video snimke da i ja malo "bacam" a ti me tek tako oladio :-(

Evo i ja da se pohvalim da sam juce konacno prebacio 1500 rejtinga, doduse boostovao me s3 resto druid ali o5, mislim da je moj skill presudio u par arena... I bas sad kad sam maximalno horny i zeljan arena moram o5 da krenem u skolu od ponedeljka, kapiram da ce to uticati na moj rejting :-(

Link to comment
Share on other sites

Mohi, nemoj da siljis pisicu time sto spominjes jednog hunta koji ima godlike rejting... Dobar je hunt sa druidom u 2vs2 ne zato sto je hunt imba nego sto bilo koja klasa sa druidom postaje imba, zasto? Zbog same klase ili gay druida? Prestani da mi slinis tu sa tim huntom koji ima ko zna kakav rejting poenta je da je hunter najmanje zastupljena klasa u 2vs2 i 3vs3 arenama a to sto neki tamo joda igra jednog hunta i ima rejting od kog ti se dize pisha ne znaci da je hunt imba klasa, kapiras?

Sta hoces da kazes, da generalno druidi su toliko zastupljeni u arenama zato sto jebiga, ljudi koji igraju resto druide imaju vise skilla od ostale wow populacije? Ili mozda zato sto je trenutno resto druid op?

P.S. Lepo sam te zamolio pre dve nedelje da mi posaljes neke fotkice tvog druida i video snimke da i ja malo "bacam" a ti me tek tako oladio :-(

Evo i ja da se pohvalim da sam juce konacno prebacio 1500 rejtinga, doduse boostovao me s3 resto druid ali o5, mislim da je moj skill presudio u par arena... I bas sad kad sam maximalno horny i zeljan arena moram o5 da krenem u skolu od ponedeljka, kapiram da ce to uticati na moj rejting :-(

LOL

sve se nadam da je ovo napisano sarkasticnim jezikom i da je to ona fora kao ajd wajn na druide da nisi ozbiljno mislio... a to prebacio 1500 LOL... generalno hunt druid kombo ide na 2k rejting bez problema (naravno ako imaju gear) ako nemaju idu na rejting odgovarajuci njihovom gearu...

Mohi, nemoj da siljis pisicu time sto spominjes jednog hunta koji ima godlike rejting... Dobar je hunt sa druidom u 2vs2 ne zato sto je hunt imba nego sto bilo koja klasa sa druidom postaje imba, zasto? Zbog same klase ili gay druida? Prestani da mi slinis tu sa tim huntom koji ima ko zna kakav rejting poenta je da je hunter najmanje zastupljena klasa u 2vs2 i 3vs3 arenama a to sto neki tamo joda igra jednog hunta i ima rejting od kog ti se dize pisha ne znaci da je hunt imba klasa, kapiras?

Sta hoces da kazes, da generalno druidi su toliko zastupljeni u arenama zato sto jebiga, ljudi koji igraju resto druide imaju vise skilla od ostale wow populacije? Ili mozda zato sto je trenutno resto druid op?

P.S. Lepo sam te zamolio pre dve nedelje da mi posaljes neke fotkice tvog druida i video snimke da i ja malo "bacam" a ti me tek tako oladio :-(

Evo i ja da se pohvalim da sam juce konacno prebacio 1500 rejtinga, doduse boostovao me s3 resto druid ali o5, mislim da je moj skill presudio u par arena... I bas sad kad sam maximalno horny i zeljan arena moram o5 da krenem u skolu od ponedeljka, kapiram da ce to uticati na moj rejting :-(

LOL

sve se nadam da je ovo napisano sarkasticnim jezikom i da je to ona fora kao ajd wajn na druide da nisi ozbiljno mislio... a to prebacio 1500 LOL... generalno hunt druid kombo ide na 2k rejting bez problema (naravno ako imaju gear) ako nemaju idu na rejting odgovarajuci njihovom gearu...

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

Kolko tupe dece ovde pa to je strasno ...

Hunter je imba i nije jedan ima ih dosta na visokim rejtinzima, i ima dosta videa o njima, sa njima itd itd

Hunt je bustovan tek u 2.3.0 petchu koji je bio na kraju sezone2, a sad je sezona 3

Ljudi koji pvpuju odavno vec imaju svoju klasu i saigrace. To sto vi mislite da je slight advantage u klasi dovoljan razlog da se instant pojavi milijardu hantera i da sabijaju je usko vezan problem sa vasim kompleksima.

Ja sam sa mojim hunt altom koji je tad imao 200 rezilijensa 9khpa 1500ap-a i 25% krita recimo, usao u arenu pre jedno metar dana sa ortakom shamanom u s2/s3 i navukli smo iz picke 1780 za jedno veche ali je on posle otisao da igra sa rl ortakom ... i to sa resto shamanom koji je jedna od najlosijih opcija za hilera sa hanterom ...

Cak stavise je toliko retardirana arena sa mm huntom da mi stvarno nije jasno koji je vas problem. Odes tameujes skorpiju, udjes u arenu vidis hilera posaljes skorpiju na njega i na svaki cooldown lepis viper, a ostalo vreme kajtujes/dpsujes njegovog dpsa ili dpsujes njega .... potpisujem da sa normalnim hilerom(pala ili druid koji iole znaju da igraju) svako sa pola mozga i osnovnim znanjem igranja hantera ovako moze na 1850+

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Nemam timmejta, a kad ga nadjem vrlo rado cu vam nabiti skor duboko u grlo.

Jel moguce? [:D] Mislim brisaci na monitoru ili sta, kako igras? Cyber sex ftw!!1

Nebra, jeste sarkazam u pitanju. Malo da podstaknem Mohija da isprska forum, ucutao se nesto u poslednje vreme a realno klinac je toliko izdrkan da ja nemam reci, najvise zbog njega i posecujem forum, mislim neverovatno je o kakvoj "pojavi" se ovde radi...

Nikad nisam igrao ni huntera ni druida btw.

Nemam timmejta, a kad ga nadjem vrlo rado cu vam nabiti skor duboko u grlo.

Aj' malo se zapitaj...

Edited by hybris91
Link to comment
Share on other sites

Nemam timmejta, a kad ga nadjem vrlo rado cu vam nabiti skor duboko u grlo.

sa obzirom da ti je alt imba op klasa,a ti si car wow-a i drugari ce te bustovati,na koliko rejtinga ciljash?merciless gladiator je realnost.

a ako ne uzmesh preko 1850+ i to bez da te bustuje full s3 druid licno cesh priznati da si glup i da ne znash ni najosnovnije stvari o hunteru I DA CESH ZAUVEK UCUTATI I PRIMITI GA U ASS(rejting,ne ono shto ti mislish hehe lud si)

Link to comment
Share on other sites

Cak stavise je toliko retardirana arena sa mm huntom da mi stvarno nije jasno koji je vas problem.

Evo i ja malo da udjem u raspravu dosadno mi je. Mozes da kazes 'cak' ili 'sta vise' al ta dva ne idu zajedno kao sto si ti napisao :P.

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

ja kao warr kada igram protiv druida sam svaki put dobija po koju sedu

a secam se na pocetku s3 kad su druidi postali tek imbalance kada je druid bezao od 10 ljudi u wsgu i slicne fore kada sam hteo da polupam i tastaturu i igru

realno pre s3 niko nije ni cuo za druide

jedino sto je bilo prolazno je 4 dpsa + druid healer u 5v5 ali to nije mnogo visoko islo

a sad je ovo druidcraft realno.

Link to comment
Share on other sites

:] Ajde nam kili svojom exepcionalnom inteligencijom objasni zasto je tako?

Posto smo nakon extenzivnog raspravljanja sa stormscionom dosli do zakljucka da nije zbog promene talenata na pocetku s2.

Zao mi je sto nisam igrao s1 cisto da zapusim neka laprdava usta po ovom ruru :|

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

1. ljudi znali da igraju do s2 arenu, raelno.

2. tek posle nekog vremena su opste svatili kada se druid ukombinuje sa necim se dobije ubber pickarski setup

3. i onda dolazi navali copy paste ljudi jer se mmo svodi na to kud svi tu i mali perica

4. ljudi su uvezbalai setupove i ispostavilo se da je najkorisnija i easy mode klasa za arenu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...