Jump to content

guild za WOTLK


Melw

Recommended Posts

  • Replies 349
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ mohi znam na shta mislish

@ mohi 2. Nisi video kako igra jest' i to ne treba da mu verujesh dok se ne dokazhe i to jest' a kako mozhe to da se dokazhe thats the question?

Meeting dolazi u obzir, msn ne znam dal' svi imaju ?

Al' na meeting sa alkoholom :o (sry im addicted:o)

We Got Dream Team Stats

Who want beef now :o

Link to comment
Share on other sites

Da bi ovo uspelo treba angazovati dosta igraca sa nasih prostora koji vec imaju jake guilde, end game progres, koji su dosta vremena ulozili u svog lika i sad... kako njih ubediti da se svega toga odreknu zarad jos jednog pokusaja pravljenja "naseg" guilda. Drugo, dosta smo "iscepani" na hordu i alijansu mi sa RUR-a, uzmi na primer Mohicana koji igra alijansu i sta god pricali ipak je dosta postigao sa svojim likom. Sad, krene "nas" guild na hordinoj strani, malo je verovatno da bi se on ili neko ko igra alijansu okrenuo novom liku radi pokusaja pravljenja novog guilda.

Ja koliko se secam "sindrom" je bio prvi projekat na tu temu i neslavno se zavrsio zbog toga sto ljudi jednostavno nisu imali strpljenja i iskoristili su prvu priliku da se ubace u neki od jacih guildova.

Ideja je sama po sebi dobra i naravno da bi 90% igraca sa RUR-a volelo da jedan takav guild postoji ali kao sto sam rekao za to je potrebno 20ak ljudi koji su spremni da zrtvuju jedno 2 meseca u razvoj istog.

Zao mi je sto sam ne mogu da se ubacim u celu tu pricu ali moj acc ima ban na placanje karticom i nebi mogao da prebacim likove na drugi server. U svakom slucaju zelim vam sve najbolje ukoliko se odlucite da jos jednom probate!

Link to comment
Share on other sites

pa da

oce drugari da budu hc a do sad su im je najveci uspeh bio heroic predjen

Evo dobrog pogotka u centar problema. Ili da budem direktniji, neki ljudi misle da je karazhan svet.

@ mohi znam na shta mislish

@ mohi 2. Nisi video kako igra jest' i to ne treba da mu verujesh dok se ne dokazhe i to jest' a kako mozhe to da se dokazhe thats the question?

Pa lepo sam rekao na koje nacine. Zna se ko je ovde imao/ima status dobrog igraca, to je jedan faktor, a drugi je preporuka takvih igraca. Mogu da nabrajam ali ako ti sam ne mozes to da zakljucis onda nema ni neke poente.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

/hug Cosa ;o)

ne zna se dal' ce kole uopste igrati u tom trenutku =o) + mislim da je bolje da imate nekog predanijeg choveka na toj poziciji a ne da je figurehead titula =o)

also zhelim vam sve najbolje sa organizacijom ovoga i ako mi nalog bude aktivan kada izadje wotlk sigurno cu svratiti ponekad da vam pravim drustvo, wispujem **** YOU ARE THE BOMB!**** i tako to ;o)))

Link to comment
Share on other sites

chill, zato to i ide sa nekim sponzorstvom po meni , znachi ozbiljno rukovodsvto. Mislim ne treba to da bude posao, ali brate ako si pristao, drzi se toga, ako su CS klanovi tako mogli, motji tje i ovo , kapiram da je ovo vishe ljudi, ali moze se , a i svakako, loot whores i tardovi tje isplivati na vreme...

i da , molim vas postujte sha igrate i gde i koji raid xp, samo sam ja do sada

Link to comment
Share on other sites

ovde se prica o wotlk guildu

a vas 80% oce sutra/prekosutra da rola nesto

lol.

Pa da ali, guild kakav mi/vi hocemo/hocete da napravimo/te zahteva vreme a i ti koji oce rolaju i njima treba vremena, preparacije za woltk i sve to...

We Got Dream Team Stats

Who want beef now :o

Link to comment
Share on other sites

Imam jedno pitanje za tvorca topica jel imash ti nekog mladjeg brata druagara ili mozda tako neshto koji bi malo da se igra u takvom guildu ako imash i gajish iluzije da takav lik igra to je u startu FAIL!

Ovo moze da uspe jedino ako su ljudi pro i to ako ne igrash kako treba KO TE JEBE I G KICK.

A problem je naci takve ljude HC ali na regionalnom nivou i da ne kenju jedni drugima zbog opaski tipa "e nisi trebo to failovao si tu" i onda DEGEN RPLY "nemoj da ti jebem mater retardiranu ...." i tako te varijante koje su 90% cheshce u domacim guildama!

738454ogAXV.png

Crit,crit woh let da rouge out:P

Link to comment
Share on other sites

Ipak cini mi se da ce ovde najveci problem biti frakcija jer dosta nas nece hteti da se odvoji od svojih likova na kojima su picili MC, AQ, BWL i ostale pre BC i BC raide. Bar ja tako mislim jer ja nebi mogao mog ally warra sa skoro 230days game playa bude alt a da ponovo krenem sa hordom.

Kao sto je vec neko rekao (Silencer valjda) trebalo bi mi 10ak dana da "naucim" Org, Undercity.... kao sto znam IF, SW skoro napamet

Server nije bitan ali znam da na Fmanu, Silvani i Magt ima dosta srba ali cini mi se da transfer char nece biti neki veliki proplem

P.S. Izgubio sam na rolu DPS kapu od Ilidana za 7 od roga. Jbg.

Link to comment
Share on other sites

less qq more progress,if u dont like it leave it.. i kraj price.. ako ocete da hejtujete idite u dom penzionera oni su najjachi za svadju..

Evo vam ga prvi razlog zasto ovo netje uspeti.

Odo ja nazad na farmovanje baronovog mounta.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ja imam ideju kako zadrzati ljude da ne prodaju accountove i ne transferuju

tako sto se pocne na pve realmu

i posle niko nece moci da proda acc jer niko nece da igra na pve serveru jer ne mzoe trasnfer na pvp

a nece moci trasnfer isto tako nigde jer su svi pve serveri sranje

cisto jedan tip kako nagovoriti ljude na ostjanjae da nebi bilo da se cimajju ljudi i onda neko uradi transfer

Link to comment
Share on other sites

Gdark.... rekao sam samo ljude sa dosta raid xp-a i poznavanja svojih klasa. Nije frka meni rerollovati Ally, igrao sam je vetj ranije i isto sam igrao huntera. mozda se i menjam sa nekim za nekog d00rfa. Server je najmanje bitan. To se na kraju odluchuje, mozda je najbolje neki random pa da se postavi reklama na RUR-u da svi koji planiraju nove charove ili su tek pocheli WoW da tamo krenu. Madjari su uradili slicnho u Beti WoW-a josh , sad je Ally na Bloodscalpu 95 % madjara, engleski je sekundaran tamo ako pristanu uopshte da ga prichaju

Link to comment
Share on other sites

sho se tiche PVE servera, hmmm , pa oke, nije losha ideja , ali postoji uvek shansa da ovo ne uspe i shta onda ? Mislim jbt, ljudi koji razmishljaju da udju i kasnije odu sa gearom ne treba ni da dodju, prepozna se to. Netje biti retard friendly guild pa makar i da si mi brat rodjeni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...