Jump to content

guild za WOTLK


Melw

Recommended Posts

Ovako, zanima me da li ima zainteresovanih za pravljenje guilda u dolazetjoj expanziji ?

Guild bi bio srpsko-hrvatsko-bosanski , znachi prichalo bi se na srpskom jeziku.

Server na kojem bi se igralo bio bi onaj sa kojeg ima najvishe zainteresovanih, ostali bi trebalo da se xferuju.

Expanzija je , kao shto svi vetj znamo, "restart" tako da ima vajde od pravljenja guilda "from scratch"

Svi zainteresovani mogu da se jave na rasheta@gmail.com MSN ili da mi bace mail na isti, molio bih da mi odgovore samo oni

sa raid xp-om (dovoljno da ga ima samo u TBC-u, ali da ga ima). Posebno su dobrodoshli oni koji imaju iskustva sa Oficir statusima.

Hvala unapred , prihvatam sve konstruktivne predloge , samo bez flameovanja.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 349
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nema to veze sa starim zemljama jugoslavije , to je chisto zbog jezika , mislim ,nemam ja frku sa engleskim nego ono , bilo bi fun.

ako te ne zanima ne postujesh

ne mora da suckuje po progressu ako su ljudi normalni , zato je i najbolje u expanziji kad su svi jednaiki. ako imash guild na "maternjem" jeziku to stvara totalno novi element igranja , znam , igrao sam na Bloodscalpu dugo koji je Hun only guild i znam kakav oni progress imaju i kako to izgleda.

Link to comment
Share on other sites

lol ....Melw idi potrazi malo po ruru ako te ne mrzi kako su se zavrsavali svi pokusaji pravljenja "nasheg" guilda

slobodno moze lock ili delete topic pre nego sto se pretvori u whine protiv druida :p

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

i kao druid nije ovp jbt samo trci oko pillara jbt jbm ti arenu koji kurac

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

â–² â–²

Link to comment
Share on other sites

Moguce je :) samo treba da se odabere 25-30 Srbina, koji nisu patriote, koji razmisljaju, koji nisu epix whore, koji ne placu za pixelima, koji umeju da se dogovre, koji nemaju emocije ka igrici.

Ako je moguce naci 30 takvih srbina ja bi lako nasao i sponzore za guild.

Naravno, trazio bi da mi se dostavi CV, i zahtevao bi da je negde zaposlen, da ima real life i da moze da igra u to i to vreme. I da ima vise od 22 godine.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

stevo

koga lazes

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

â–² â–²

Link to comment
Share on other sites

guildchat random domaceg gilda: "E, jel moze neko da mi boostuje alta?"

"Ne mogu sad, radim nesto (kao)"

"A jel ima neko da mi pozajmi na kratko 200 golda (lvl 40 npr.), vracam sa kamatom (yeah right).

Anyway, bio sam u mnogo domacih gildova, pa sam i ja sam pisao ovako nesto, po meni mnogo je bolji strani gild, ovako, srbin ce ti pisati "e zemljace, junacino"...

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...