Jump to content

transfer lika


stefans

Recommended Posts

Obrati paznju na dve stvari:

1. Prezime na oba accounta MORA da bude isto

2. Kao sto su ti vec rekli, nacin placanja... ukoliko si vec placao wow pretplatu preko te kartice onda nema apsolutno nikakvih problema, a ako nisi, vodi racuna da je ovo Srbija i da si vrlo ogranicen sto se tice mogucnosti placanja u inostranstvu preko nasih kartica, a nisi precizirao koju karticu koje banke imas. Ako je to kao sto si nave najobicnija kartica kojom se placa u c marketu, onda preko nje verovatno ne mozes da placas.

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

/me lost in time [jumpy]

Evo ti user manual / guide kako oces, ako ne razumes potrudicu se da nacrtam i da izdam kao ebook izdanje.

Step 1:

Otvoris sajt plan grad beograda, ukucas ulicu gde zivis, pa onda ukucas da nadjes raiffeisen bank. Sad on ceti izbaciti vise banki. Ti vidis koja ti je najbliza i nek ti napravi putanju do nje. Istampas to na stampac da imas mapu, kako bi znao da dodjes do banke.

Sredis se da izgledas ko covek, i istusiras se, operes zube. Obuces dugacke pantalone, nemoj kratke iako je vrucina. patike mozes i majcu. Otvoris vrata od kuce i zatvoris ih sa spoljasnje strane kad budes izasao. Obavezno ponesi licnu kartu!!! Ponesi pare, 45 Evra.

Sad ne znam kolko imas godina, ali ako imas epic mount-a sticices brzo, ovako gledaj da dodjes do Bank peske malo brze.

Step 2:

Dosao si do banke, udjes unutra (vrata zatvori polako sa unutrasnje strane), i odi do prvog slobodnog saltera i pitaj sledece "Dobar dan, interesujem se da otvorim devizni racun i da dobijem kreditnu karticu za placanje preko interneta." Oni cete poslati na drugi salter ili ces vec zapoceti proces da popunis par papira. Lepo citko napisi stampanim latinicnim slovima.

Predaj papire, daj 20 evra + 25 evra za pare na kartici. Potpisi gde ti kaze zena / muskarac. Uzmi primerak da si platio 45 evra i dobices takodje papire da imas otvoren kod njih devizni racun. Oni ceti uglavnom reci za 15 dana dobijas karticu. Kazes "Hvala vam puno, vrlo ste ljubazni, dovidjenja". Izadjes iz banke, i zatvoris vrata sa spoljasnje strane.

Step 3:

Dodjes kuci (gledas mapu znaci ovog puta od banke ka kuci). Kad stignes kuci otkljucaj / otvori vrata i zatvori ih kad udjes sa unutrasnje strane. Igraj wow 15 dana na mrtvom serveru ili gde si vec, i onda ceti na kucnu adresu doci kartica (neki put moras i do banke da odes da je pokupis - procitaj Step 2).

Kad prodje 15 dana i dobijes karticu otvoris svoj accuont page. procitaj personal information i citaj sta pise (al ne mozes da procitas sta pise jer je sakriveno). Poenta je da moraju oba accounta da imaju iste informacije. Primer sledeci:

Account 1: btadic1

Boris Tadic

Beograd

Ustanicka 35

Serbia and Montenegro

Account 2: btadic2

Boris Miskovic

Beograd

Ustanicka 35

Serbia and Montenegro

E OVO NE MOZE - Jer moraju da imaju isto prezime i ime!!!!

Znaci vazi sledece:

Oba naloga moraju da imaju iste personal information:

Account 1: btadic1

Boris Tadic

Beograd

Ustanicka 35

Serbia and Montenegro

Account 2: btadic2

Boris Tadic

Beograd

Ustanicka 35

Serbia and Montenegro

Ako zadovoljavas ove uslove, odes na stranicu i kazes da hoces karaktera da migriras na drugi account-a, sa btadic1 na btadic2. Dodjes do nacina placanja i ubacis informacije sa kartice koje pisu na kartici. Znaci napises:

Name: Boris

Surname: Tadic

Credit Card type: Visa Electronic ili Visa

Credit Card Number: 1234 1234 1234 1234

Security code: (on se nalazi na zadnjoj strani kartice) 112

Expiration day: 11 2009 (zavisi koj datum je na kartici isteka)

Prihvatis sve to i stigne ti mail od blizzarda kad analizairaju dal je sve ok i posle samo potvrdis na link prenos accounta.

Tehnicki Problemi:

Q: Zasto ne mogu da migriram sa naloga kojeg sam kupio na moj originalan nalog?

A: Zato sto nisi procitao dobro Step3

Q: Zasto ne mogu da izvrsim uplatu ako mi je blizzard odradio procesiranje i potvrdio da mogu da migriram?

A: Problem do banke ili si retardiran i ne umes da napises dobro informacije kreditne kartice. Koristi Step 2, dodji do banke, i pitaj zasto ne prolazi e-process Blizzard Entertament placanja preko vase kartice.

Q: Meni kazu da nije problem da banke nego do njih aka Blizzard-a.

A: Moras da posaljes e-mail Blizzard Billing support-u da vidis sa njima. Mada ce oni po defaultu da kazu da je problem do banke. I onda kad te izdrndaju 2-3 dana, 4 dan ce uspeti.

Q: I dalje ne mogu da migriram, sta da radim... Ne razumem nista :(

A: Skoci kao moja komsika sa drugog sprata, mada bi ti preporucio da nadjes vecu visinu, jer je ova prezivela.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Cini mi se da nisam video da negde pise pa cisto da kazem...nema potrebe da sav info bude isti, samo prezime i ime je obavezno mada sto se tice konkretnog slucaja ako sam dobro shvatio kaze mu ...peyment rejected... sto ce reci nije problem u info-u nego u kartici/parama na njoj.

Link to comment
Share on other sites

i imam vise od 20 eura na karticu ?

Ma bio sam u banku i rekli mi da imam raspolozivo 2400 dinara imam visa karticu obicnu.

Izvini a koju karticu koristis i jel je to devizni ili tekuci racun ? I da li ta kartica omogucuje placanje preko neta. Ako ti je nova da li si je aktivirao. Da li si pozvao banku da pitas u cemu je problem ? :)

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Karticu tu istu koristim za placanje subscribtiona tako da sigurno moze sa njoma da se placa . Sto se tice podataka na account svi su isti sad imam tog lika sto hocu da prebacim na ova accounta zakljucanog... Zato sto samo treba da se plati da se zavrsi sa transfer

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...