Jump to content

HITNO POTREBNA POMOC


Recommended Posts

Sa instalacijom 2.4.0 i 2.4.1 patcha pojavio se problem. Svaki put kada hocu da se logujem u wow pokazuje not vailed game version(mozda nisam napisao tacno kako treba al jbg) sto znaci da patch nije dobar. To je nemoguce jer sam patch instalirao sa blizzard downloadera. Prvo sam mislio da je problem u wow. Izbrisao sam wow nekoliko puta i pomovo ga instalirao, cak sam i ceo windows ponovo instalirao ali nista ponovo isto. Sta da radim?? molim vas ako neko zna neka mi pomogne. Odgovorite mi na forumu ili mi posaljiti e-mail na Darkmanserbia@hotmail.com to mi je takodje i msn adresa na koju mozete da mi odgovorite

Rogue craft rogue.gif

Link to comment
Share on other sites

Samo da pitam kada si instalirao ceo sistem ponovo, dali si ga samo nabacio preko postojeceg? Time prakticno nebi nista uradio nego lepo format c: pa na cist disk nabacis sistem, instaliras igru i skines full pach i onda mora da radi 100%. I kad sam vec tu da te pitam dali si petljao nesto sa nelegalnim serverima ili mozda sa PTR fajlovima, mozda si tu nesto zeznuo.

Edited by Revenger
Link to comment
Share on other sites

Pa vidi ovako sistem nisam obarao ja vec ortak koji radi sa tim stvarima. Pa jbg istekao mi wow pa sam igrao na nekim privatnim serverima 2.3.3 patch

neki od mojih drugova igraju na piratskim serverima i koliko znam za neke od istih potrebno je samo promenuti onu server listu medjutim za neke je potrebno instalirati razne patch-eve i slicno koji sasvim sigurno ostavljaju svoje djubre po registru. skoro je nemoguce to pocistiti manuelno i najverovatnije ces morati da formatiras disk i onda instaliras sistem na cisto.

a to da li ti je ortak potpuno od nule nabacio sistem ili je samo predrljao preko starog mozes da zakljucis i sam, ako su ti ostali svi programi koje si koristio ranije, ako su ti ostali svi shortcut-i na desktop-u i dokumenti u "My Documents" onda je uradio ovo drugo a time nije postigao prakticno nista.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...