Jump to content

2v2 Desert Rats Tournament


Recommended Posts

omg i onda kada si pogledao replay sta mislis kako on igra :|

Admini banujte ficu hakovao forum, on quotuje preko "replay" a ja smrtnik preko quote :(

ae pokri se usima ja sam ovde duze od tebe spameru

@Admin:izbrisite ova dva post-a

Link to comment
Share on other sites

omg i onda kada si pogledao replay sta mislis kako on igra :|

Admini banujte ficu hakovao forum, on quotuje preko "replay" a ja smrtnik preko quote :(

sad cemo da cepiclacimo za jedno slovo ? btw probaj nekad opciju REPLY mnogo je bolja od quote.

ne mislim na opcije addreply i fastreply nego na reply koji se nalazi pored quote sa desne strane...

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Tako je ti si duze na ruru od njega i on ima da te POSTUJE !!11 SI CUO SPAMMERU !!1

@topic brate neznam sta da ti kazem.Ja sam se prijavio da se pucamo,zezamo al necu moci sigurno ni 3,4 maja idem na neku terensku nastavu.Ne razumem zasto nemoze nesto ranije raspust je valjda od 25aprila?.No sta sad ne moze se svima ugoditi :)

Edited by unreaL.KrLe

KrLe @ SK-Gaming

PLESEM PO TERENU !!!

Link to comment
Share on other sites

Tako je ti si duze na ruru od njega i on ima da te POSTUJE !!11 SI CUO SPAMMERU !!1

@topic brate neznam sta da ti kazem.Ja sam se prijavio da se pucamo,zezamo al necu moci sigurno ni 2,3 maja idem na neku terensku nastavu.Ne razumem zasto nemoze nesto ranije raspust je valjda od 25aprila?.No sta sad ne moze se svima ugoditi :)

zatosto kada ja svima ugodjavam raspadne se turnir igrace se 3 i 4 maja i kraj!

Link to comment
Share on other sites

mrzelo me da se registrujem na vasem forumu pa da javim ovde

Br.Racuna:265000000057503450 ubaci crtice na ziro racunu. Br.Racuna:265-0000000575034-50 kontam da treba ovako da izgleda ziro racun.

posto su domacice ostale bez fahrete koja mora da ode u azerbejdzan na lan Bosiljka trazi drugaricu za igru :)

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

mrzelo me da se registrujem na vasem forumu pa da javim ovde

Br.Racuna:265000000057503450 ubaci crtice na ziro racunu. Br.Racuna:265-0000000575034-50 kontam da treba ovako da izgleda ziro racun.

posto su domacice ostale bez fahrete koja mora da ode u azerbejdzan na lan Bosiljka trazi drugaricu za igru :)

ma ovo za racun me mrzelo da trazim ugovor da gledam gde su strelice posto nerazumem se u te brojeve i ne znam gde stoje crtice :D

EDIT: e da STE CORAVI VI BRE POMERIO SAM ZA 3 I 4 TO JE VIKEND J*BO vas vise 1. maj

Edited by Fica_94
Link to comment
Share on other sites

ae pokri se usima ja sam ovde duze od tebe spameru

@Admin:izbrisite ova dva post-a

Izvini molim te.

sad cemo da cepiclacimo za jedno slovo ? btw probaj nekad opciju REPLY mnogo je bolja od quote.

Pa probacu ali kada zelim da citiram decka, za shodno nalazim opciju "Quote", ali od sada cu samo REPLY.Izvini.

Tako je ti si duze na ruru od njega i on ima da te POSTUJE !!11 SI CUO SPAMMERU !!1

@topic brate neznam sta da ti kazem.Ja sam se prijavio da se pucamo,zezamo al necu moci sigurno ni 3,4 maja idem na neku terensku nastavu.Ne razumem zasto nemoze nesto ranije raspust je valjda od 25aprila?.No sta sad ne moze se svima ugoditi :)

Krle je veci od mene njemu ne smem da se protivim :(

Edited by arct!c
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...