Jump to content

Sta ce biti sa fifa scenom?


Recommended Posts

Nakon ovoga sto sam video za wcg hteo bi ljudi da vas pitam sta ce se,i kako ce se odvijati nasa fifa scena?nema nijednog turnira,nema nicega...Znaci bleja i igranje na netu?pa da li je moguce da ne mozemo ni turnir glupi da napravimo...Mislim da je gasenjem wcg-a nasa fifa scena(koja je krenula da se budi) gotova..Tako da ono ljudi pikajte esl i friendly i to je to...Ko ima para mozda i nekad ode na neki lan tur ali cisto sumnjam u to....To je to..

FIFA SCENE IS DOWN:(

Link to comment
Share on other sites

Nece se ugasiti Fifa scena, ugasice se samo onoga dana ako i mi svi koji igramo dignemo ruke od nje, razumes sve dok smo mi aktivni bice i ona, a za turnir polako organizovacemo turnir Peki ce se javiti kada se odluci gde i kada, a za wcg vidis da je sve to zamrseno, dogovoricemo se da se svi skupimo da sednemo da popricamo u vezi toga ako se svi slazu,, a do tada vezbaj pozz od Senke i Ivketa

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

Kekicu,

ako nema WCG-a nisu sve nade potonule za FiFu, naravno da cu da se borim da fifa scena ostane koliko toliko ziva, ali bez sponzora, i drugih periferija... i dalje je ovo volonterski posao i rad da bi se fifa scena zadrzala...

Turniri ne zavise od mene, jer zainteresovani sponzori, igraonice treba da sami odrede da li ce biti ili ne turnir u FiFi (u nasim uslovi se nikad ne isplati praviti, jer domacin uvek je u minusu), ali ponekad se nadje dobra dusa.

WCG je bio i ostace najveci turinir u nasoj zemlji, i u FiFi, i u ostalim disciplinama, naravno da mi je zao sto ga nema, ali sta da se radi, mora se dalje.

Vezano za fifu, imam neke projekte vezano za online igranje FiFe. Jer treba napraviti srpsku ekipu koja ce igrati ESL ili Clanbase, napraviti rezultat kao ekipa, i na kraju kao repka.

Trenutno se razvilo takmicenje EMS - LINK ( popularnije Liga Sampiona) pobednik dobija 2000e, i pobednik posle ide na razne LAN turnire (nagradni fond je daleko veci)... tako da iskreno online je sada dosta zastupljen, mozes nesto da uradis, sem da cekas WCG.

Best Regards RyZeeR

Edited by FiFa PLaYeR

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

wcg traje 2 dana a fifu igram cele godine. niko nije poceo da igra fifu zbog wcg-a, svi ce igrati i dalje, mozda nece igrati "ljudi" kao sto je reba [:D] , zaljubio se ali mi cemo ga sacekati da se izleci [:D]

hua svima...i tebi rebo [:D]

WCG nece trajati dva dana, jer ga nece ni biti... fifu igramo jer volimo da igramo tu igricu, a neki ce odustati, jer nekako nema vise cilja (wcg ili neki turniri), znaci ostace samo igrachi koji ce ponekad igrati i to je to... do sledeceg turnira...

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

Da li sam ja rekao da igram fifu zbog wcg-a??!!

ne nisam to rekao nikad..nego sam rekao da mi je zaista zao zbog wcg-a...vecina ljudi igra fifu zbog wcg-a...a ljudi nemojte mi reci da vama nije zao zbog wcg-a...pa ajde vise da organizujemo to online igranje sta cekamo vise...ima nas mozemo da napravimo skroz ok ekipu...Tako da ajde da se nadjemo na IRC-u i da se dogovorimo oko svega...

Link to comment
Share on other sites

Da li sam ja rekao da igram fifu zbog wcg-a??!!

ne nisam to rekao nikad..nego sam rekao da mi je zaista zao zbog wcg-a...vecina ljudi igra fifu zbog wcg-a...a ljudi nemojte mi reci da vama nije zao zbog wcg-a...pa ajde vise da organizujemo to online igranje sta cekamo vise...ima nas mozemo da napravimo skroz ok ekipu...Tako da ajde da se nadjemo na IRC-u i da se dogovorimo oko svega...

@Keki

samo mi reci koja je to vecina sto igra fifu samo zbog wcg-a ? mislim da je to manjina !!!

naravno Keki da nam je zao zbog wcg-a! wcg je odlican turnir i exrta zabava, druzenje, zezanje sve to stoji a li to neznaci da treba sad da batalim sve i da odem u manastir sve zbog toga sto se nece odrzati ove godine !!!

Link to comment
Share on other sites

Faker alo sine pa idi zamonasi se ako hoces...Ja sam rekao da je wcg bio veliki turnir i da smo ostali uskraceni za to...uostalom ja sam samo pitao sta ce biti sa fifa scenom...A vi odgovarate ko da sam vas uvredio najstrasnije...Strasno

Link to comment
Share on other sites

Momci sta vam je samo opusteno, evo i mi nesto da dodamo, uvek postoji neki cilj u zivotu i guras samo za taj cilj, bilo da pravis nesto, da zavrsavate faksove pa da posle negde radite, zasto studirate? da bi posle sedeli kuci, pa naravno da ne, nego da bi posle mogli u zivotu da se bavite onim sto volite zar ne, e pa to je cilj, mi igramo sve od igrica sto nam se svidi i to nas ne razlikuje od drugih, ne zato samo da odigramo nego sto uzivamo u tome, WCG je jedino najlepse takmicenje kod nas u Srbiji koje okuplja sve gejmere, to je manifestacija na kojoj smo stekli mnogo prijatelja skojima smo dobri i dan danas, a sigurno i vi , ne radi se o tome momci da li neko voli fifu volimo je ali volimo i WCG, i cilj nam je cele godine da ukrstimo gamepad-e bas sa najboljima bas na WCG jer to je onda ono pravo to je nesto sto mnogo znaci a bez njega je...... shvatice te vremenom.

@F@ker- evo mi igramo fifu samo zbog WCG batice i mi smo manjina, gde smo se upoznali brate nas, zapitaj se i shvatices da je to jedino ono pravo, sto te cini poznatim- turniri ne online nego offline, na nekom takmicenju i naravno WCG-u

@Keki- niko te nije napadao opusti se svako ima pravo na misljenje

Kada budete raspolozeni cepamo fifu do tada vas pozz Senka i Ivke

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

ma naravno senkaivke...nego me nervira to,kao znas jebes wcg a znam da mu je krivo...Pa ne bi ni poceo da igras fifu da nije bilo wcg-a fakeru...Ja sam iskreno krenuo da igram fifu da bi igrao na wcg-u..Ali sada igram zbog sebe,10% mozda zbog wcg-a i to je to

Link to comment
Share on other sites

ma naravno senkaivke...nego me nervira to,kao znas jebes wcg a znam da mu je krivo...Pa ne bi ni poceo da igras fifu da nije bilo wcg-a fakeru...Ja sam iskreno krenuo da igram fifu da bi igrao na wcg-u..Ali sada igram zbog sebe,10% mozda zbog wcg-a i to je to

@Kekicu,

igraj za svoju dusu fifu, ali ima i ostalih igrica koja su interesantnija od arkadne igrice (fife), tako da pusti wcg i ostalo. Posveti se realnom zivotu.

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

Omfg relax and stay cool ! ! ! Citaj kako pise a ne kako bi ti zeleo da pise :D nekada treba procitati 2 puta Faker igra zbog mene ne zbog wcg-a :D relax !

Bude bude ne bude ne bude sta ja mogu, mala sam riba ! ! ! ! FIFA ZAUVEK (samo cu to reci) ! ! ! !

GL all

www.tabrate.com visit us :)

LET'S PLAY FOOTBALL ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Faker alo sine pa idi zamonasi se ako hoces...Ja sam rekao da je wcg bio veliki turnir i da smo ostali uskraceni za to...uostalom ja sam samo pitao sta ce biti sa fifa scenom...A vi odgovarate ko da sam vas uvredio najstrasnije...Strasno

ma naravno senkaivke...nego me nervira to,kao znas jebes wcg a znam da mu je krivo...Pa ne bi ni poceo da igras fifu da nije bilo wcg-a fakeru...Ja sam iskreno krenuo da igram fifu da bi igrao na wcg-u..Ali sada igram zbog sebe,10% mozda zbog wcg-a i to je to

alo keki jesi li ti normalan ? "nego me nervira to,kao znas jebes wcg a znam da mu je krivo" sta ti ovo znaci ????

ja jesam poceo zbog WCG-a da je igram to jeste ! ali ako ga nebude zbog njega je necu bataliti? Keki naravno da mi je krivo ja sam i napisao to a ti sta lupas ja nemam pojma, Krivo mi je sto nema wcg-a ali sta ja tu mogu da promenim ? nista tako da cu da nastavim da igram fifu cisto iz zadovoljstva ! nista ti keki ni ujednom postu nisam lose reko , zato molim te relax

Edited by F@ke®
Link to comment
Share on other sites

pa pedja kako bi ti odreagovao da ti kaze neko ZAMONASI SE!!!!!!!!!!???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DA MU KAZEM DO JAJA,EXTRA A?

Zamonasi se? Ko ti to rekao? Zar nemamo svi mi neku demokratiju u govoru, tacnije govorimo svoja misljenja, a ti posle od toga svega uradis pravu stvar... Ne treba da mu govoris extra, ni do jaja... i to ljudi rade zamonase se.

Edited by FiFa PLaYeR

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...