Jump to content

koji internet?


Hyperian

Recommended Posts

Ne znam da li sam ubo odgovarajuci podforum.

Kratko pitanje, imam priliku da predjem na ADSL (trenutno sam na wirelessu). Da li je to bolja opcija ako planiram igranje online igara(wow i w3 konkretno)? Wirelessom nisam bas najzadovoljniji iako sam promenio 2 provajdera.

I podpitanje za forumase iz Panceva, kog provajdera biste preporucili? Posto ih ima bas puno

Poz svima

indeed

Link to comment
Share on other sites

Prvo sam bio na dialup-u pa na wireless-u. Za igranje nisam bio zadovoljan ni jednim ni drugim. Kad sam dobio ADSL za koji sam aplicirao 2005-2006 bio sam presrecan.

1mbps dl/128kps ul - mana je slanje ali nemam problema vise sa pucanjem veze i lagom samosto je cena 1800 dindzi bez poreza. Posto sam preko telekoma dolazi mi sa telefonskim racunom. Racun bude negde oko 2600 din - 1800 adsl, 400 telefon, porez skoro 400 din na sve to. Ako ti nije pitanje cena uzmi adls [8D]

(U Nemackoj sam probao 8mbps dl 2mbps ul adsl i nadao se necem slicnom kod nas. Od tada je proslo 8 godina. )

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

adsl ti i ja preporucujem.

nisam imao wireless tako da ne mogu iz iskustva da pricam ali stalno cujem ljude kako se zale da padne kisa i da se konekcija sjebe totalno :)

a sad, ispravite me ako gresim...

Edited by Synd

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Ma, adsl all the way...mada sam cuo da je u bg-u sbb kablovski odlican za igranje, mozda cak i bolji od adsl-a....ali ti nisi u bg-u a i nisam upucen bas u sve to tako da, adls naravno, imam 512/64, nikakvih problema nema....a sto se tice provajdera, ja sam uvek za telekom dunno

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ADSL ti je bolji,mada ako imas opciju kablovske uzimaj,posto ja imam i kablovsku i adsl, ADSL 1.5mbs/256kbps i kablovski KDS 128.

Rezultat:

ADSL ping = ne iznad 200

Kablovski ping= ne iznad 100

Ali opet sve zavisi i od provajdera,ako je link zagusen nenormalno kao sto je kod mene slucaj bio dok nisam proemnio provajdera onda tio ne vredi ni 1gbps

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sa kablovskom kds ovde u smederevu dok je bio promo period - 64/64 paket, dostigao rekord sto se tice pinga u wow-u - 19 i jednom 26, nocu od 00 ping ne prelazi 50, dok sa adsl-om ping je 100-200 ali nbt meni je ok

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Ma gledaj samo da nadjes neki net sa dobrim download/upload ratiom ako mozes (ako to postoji u Srbiji uopste, svi ADSL paketi koje sam ja video imaju 8:1 DL/UL odnos)... 512/64 je ok, al' je opet mucenje sa 64kbita uploadom samo. Od kad sam presao sa 1536/192 na 512/64 imam nenormalne spajkove kad igram dotu preko neta, treba ti 128kbita upload minimum imo da bi mogao da igras pristojan wc3 :)

Edited by reiser
Link to comment
Share on other sites

reiser ne lupaj

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Da , jesam.

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ja sam igrao sa 128/64 i 64/64

gde je problem? da, ne mogu da hostujem ali radi savrseno inace, pod uslovom da je host iz evrope a ne iz tunguziju :P

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

prevedi

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ADSL---- mada... ja imam 1MB ADSL pa i dalje mi laguje ne mogu da igram kanter zbog prevelikog pinga... ali zato download je do jaja ... tako da moze da te ukenja da e sranje upload kao meni a moze i do jaja ... sve je stvar srece kod adsl'a (provajder mi je Telekom)

Bnet - bObbY011

WoW- bObbYserbia @ Dunemaul TROLL HUNTARD FOR EVER

Cs - bObbY

Link to comment
Share on other sites

Jedina mana ADSL-a je upload. Sve ostalo je Ok,samo zbog toga dajem glas wirelessu ^^ moj brat ima 1024 ADSL i ima 20 ms manji ping od mene u Doti na Battlenetu... tipa on 73 ms ja 56 ms.. A na papiru je duplo brzi :) Moja je sreca sto je meni wireless 1:1

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

a kad padne kisa, pravi rituale u sobi da moze da igra dotu, sta....

btw lalalala genije, namesti rejtove ffs, kad tako uzmes da kenjas " bitna je sreca kod telekoma" ... o kakvoj sreci ti pricas, koji paket imas?

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...