Jump to content

Klanovi u Ns-u


Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

u vrbasu imas bolji net nego u sve i jednoj igraoni u ns-u samo treba da odete i uverite se licno...

rejalno u ctb-u cs radi najbolje!!! samo nema vise kantera u ns-u kako je bilo pre 2-3 godine secam se da sam isao u grad skoro svaki drugi dan na neki klanski :)

Edited by hpo

potreban shalter za rad na devojci!!

Link to comment
Share on other sites

ma u ctb-u je net uzasan! evo ima neka ekipa tamo, klinci uglavnom... vecinu mech-eva izgube jer im pukne net redovno...

secam se i ja redovno sam gledo mech-eve i turnir u ns-u... al sada toga vise nema... al imam veliku zelju da okupim neku ekipu iz ns-a... iako sam tek klinac.

Link to comment
Share on other sites

ako znas gde je rulet gaja znas i gde je trezor :)

mozes iz zelezncike ulice da dodjes do trezora , znaci samo treba da ides iz zeleznicke prema daltonu i sa leve strane ces videti igraonu

Edited by sevaj

NIKAD NIKOME IZVINI

...i ako jos na guzi

seva tetovaza

ti shvati da si onda

prava gotivaza...

Link to comment
Share on other sites

eh, ako cemo reJalno, catacomb je bila bice najbolja igraonica sto se tice kantera, tamo su bila najveca cs desavanja u ns-u, najjace ekipe su dolazile odande. Jeste, sada se igraonica raspada, nema ko da odrzava a ni nema velike potrebe za boljim masinama, posto ljudi zive od nekih drugih igara za koje nije potrebna jaca masina. A i kada nisu igrale jake ekipe tamo bilo je nas koji smo se zezali i cimali i uvek se nesto desavalo sto se tice cs-a.

Shvatite nije to do igraonica, to je do mentaliteta ljudi u Novom Sadu.

Teraju nesto dogod ima koristi od toga, a posle kada shvate da imaju vise ljudi a malo vise para ne valja im nista. Da je npr. u catacombi ista ekipa kao i pre par godina, kada su tamo bili unity, n5(x3m), mladja i ekipa, kug... e sada bi Novi Sad imao kao i istih tih par godina top ekipe(btl, x3m, fullproof_koji_i_dalje_sabije_kada_ode_na_turnir).

x3m igraonica je bila dobar pokusaj da se malo to pojaca ali sta vredi kada su ljudi uchmali i mrzi ih da dodju u igraonicu sa najboljim uslovima za igranje kada mogu da igraju tj. da se nerviraju na losim, smrdljivim i istrosenim masinama.

Elem, vratimo se par godina unazad, bilo je manje igraca ali je bilo kvalitetnijih.

KIP TRAJING !!!

krile/hamla.... GG MOMCI !!!!

Link to comment
Share on other sites

jeste... istina je sve to sto govoris... a sada LAN gubi svoj znacaja... ljudi sve vise igraju preko net-a. jer ih mrzi da dodju da igraone... jedino kad ima neki veliki turnir, pa se onda okupe... inace da je ovako neki manji.... tesko da bi se pomerili iz kuce. xD

evo na gamers.ba... redovno manji turniri se organizuju i redovno odlaze jedne od najace ekipe iz BiH... i sta ih zabole... uzme neke pare i idu kuci srecni :D... al jbg kad toga kod nas vise nema :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...