Jump to content

Pomoc hitno


Recommended Posts

Imam problem, drzim igraonicu i ne radi mi cs dobro, tj. secka posle malo duzeg rada. Kompovi su super znaci nije do toga...fps je na svima 100, super puca, ali secka povremeno i ponekad zna da se ubrza kretanje...mrezni ping je 11-15, masine su AMD 4200+, 2GB RAM, Gforce 8500GT 512, ubacio sam cak i gigabitne kartice (tp link) i switch (isto tp link) jel sam mislio da je to, i jeste bolje, ali nedovoljno...i da jos jedna stvar, to se desava samo u CS-u, druge igrice rade bez problema...zna li neko sta da radim?

Link to comment
Share on other sites

Nista nisam siguran sta moze biti, da si u KS-u mogo

bi da dodjem da vidimo sta je u pitanju ali sad xD...

A sto kazu ovi probaj da reinstaliras CS1.6 i skini

verziju cs-a 6 (v6) ja to koristim i super je !

First I was afraid I was petrified, thought I couldn't get a frag without you by my side...

Link to comment
Share on other sites

skinuo sam amd optimizer i malo je bolje ali mi ping skace na 20 a najmanje je 10. rateove sam podesio na 20000,cmdrate 101 i upderate 101

i jos jedan problem: kad startujem dedicated server, kad pokusam da se connect sa drugog kompa pise mi: VALVE validation rejected, kako ovo da resim, zna li ko? jer sam hteo da probam da li ce biti bolje ako napravim dedicated server...

Edited by donmare
Link to comment
Share on other sites

ako hoces da ti je ping ka dedicated serveru manji probaj onu staru foru,znaci tu na tom kompu gde ti je dedicated da upalis bilo koji avi fali i stavi ga na repeat,to jeste stara fora ali sad nzm dal ce raditi,pre je radilo savrsenoi ping je bio prema serveru jednocifren.

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

Vranjanac, javi kad da dodjem u Vr da ti sredim to, iz Han-a sam [:D] Nije fora u avi-u ni u hardware-u imao sam i ja taj problem..

kad god hoces brate, tu sam ja svaki dan popodne, znaci od 17-24, a mogu da dodjem kad god tebi odgovara inace...tu sam u trznom centru kod gimnazije 1 sprat (ako znas gde je, valjda znas :)), videces pise online pc igraonica, internet cafe...

a i niko mi ne odgovori sta da radim sa onim sto ne mogu da mi se connect kompovi na dedicated server, pise mi: VALVE validation rejected, znaci ovo o pingu i ostalom pricam o normalnom serveru, znaci neki od kompova hostuje, ne dedicated...

poz

Mare

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...