Jump to content

Arch Druid hero class, Emerald Dream and dk info :)


Silencer

Recommended Posts

Ja sam seko rogove dok sam igro warriora!!1

Doduse obicno rogove 15-ak lvla ispod mene :)

Iliti kako od arch druida doci do roga i warriora :)

I da

Nerf Jozza OMG!!11

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ala je ovo otishlo u off topic..

Ja igram warriora i znam da mogu da dobijem bilo kog roga, bez obzira na gear, zato shto mora da ide melee a warr je tu da zabada u melee. I da iskoristi sve coodowne, i da mu se popale oba moongosa/executionera ne vidim kako bi jedan rogue mogao da dobije warra. Mozda sam ja noob, necu da se hvalim, ali dobijao sam rogove sa mog servera, i pvp i pve gearovane tako da znam o chemu pricham. Dok sam sa drugovim rogom, S1 gearovanim zabadao lockove, magove i pristove u tren oka. Ko misli da greshim neka me ispravi...

@ topic: Mogli bi da ubace blademastera kao hero class, bilo bi zanimljivo.

I put the CUTE in EXECUTE!

Frizdun @ Twisting Nether

Link to comment
Share on other sites

Evo jos jednog :|

Primeri vam odishu objasnjenjima ... mislis da ce "ja pwnam sve rogove" dati odgovor na ovu diskusiju?

Navescu samo par razloga u korist roga koji umnogome uticu na ishod tog mecha, a to su: 1) rogue bira kad ce da udje u mele tj kad je war neosposobljen sto naravno implicira i da je rogue uvek u inicijativi 2) rogueov slow je za 20% jachi od warovog, te ce se rogue kretati 20% brze of wara kad ovaj uopste uspe da nabaci hamstring 3) ne znam dal je neko od vas gledao ali ja jesam kako je smesno kad rogue sa malim lagom tj bez laga i velikim skilom kajtuje wara van mele rejndza a unutar intercept rejndza cekajuci da mu se napuni energija i cooldownuju abilitiji...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

@f4tso: Nisam se josh oprobao protiv nihilumaca, s obzirom na server i bgr. [}:)]

@mohi: Berserker gar+bloodrage+demo shout=naterao si rogua da udje u combat tj preouzeo si inicijativu. A za slow, lol. ako se on odaljava kad hoce, ni on nece udariti u melee. Da bi te ubio mora da te pridje. A takav kite sam doziveo samo par puta, i nije upalilo bash najbolje... Ali opet sve zavisi od skilla.

I put the CUTE in EXECUTE!

Frizdun @ Twisting Nether

Link to comment
Share on other sites

@f4tso: Nisam se josh oprobao protiv nihilumaca, s obzirom na server i bgr. [}:)]

@mohi: Berserker gar+bloodrage+demo shout=naterao si rogua da udje u combat tj preouzeo si inicijativu. A za slow, lol. ako se on odaljava kad hoce, ni on nece udariti u melee. Da bi te ubio mora da te pridje. A takav kite sam doziveo samo par puta, i nije upalilo bash najbolje... Ali opet sve zavisi od skilla.

Sta pricas ti? Jel mi to objasnjavas kako vadis rogove iz stealtha tj jel ovde pricamo o rogovima koji ne umeju da te otvore?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Lol nebra i killy je pokupio qm govorne mane [:D]

@mohi: ja sam govorio kako warr dobija roga. A to za br+br+demo ja moje nachin i nachin vecine warriora koje poznajem.

Edited by Friz

I put the CUTE in EXECUTE!

Frizdun @ Twisting Nether

Link to comment
Share on other sites

svaki rogue sa pola miligrama mozga dobija warra

E pa sad...da bi rogue dobio warra, mora biti bolje girovan i bolji igrac. Pretpostavimo da se ti kloniras u jos 1 kilija, i da imas 1 warra sa recimo s3 i jednog roga sa s3, i da imas 2 kompa na netu sa 2 acc, znaci laboratorijski jelte uslovi, warr ce dobiti roga.

I moje neko skromno iskustvo kao PVP warra je da sam najlakse resavao huntere pre 2.3 (mada opet nije tesko) i rogove. Rogovi koji su me dobijali su bili way too imba za mene

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

E pa sad...da bi rogue dobio warra, mora biti bolje girovan i bolji igrac. Pretpostavimo da se ti kloniras u jos 1 kilija, i da imas 1 warra sa recimo s3 i jednog roga sa s3, i da imas 2 kompa na netu sa 2 acc, znaci laboratorijski jelte uslovi, warr ce dobiti roga.

Ne.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Pa ok ako vi tako kazete.

Ja sam u principu (>80% duela ili world pvp da zanemarimo bg/arenu) pljuskao rogove. I to malkice bolje ili gore girovane. Oni koji su mene sekli su me sekli onako bas svetski, da ne mogu da prdnem.

Da li to sad znaci da je ~ 80 posto rogova neskillovano?

Verovatno, kad izvucem statisticki prosek osobe koja igra roga, ali pobogu bas me briga.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pa ok ako vi tako kazete.

Ja sam u principu (>80% duela ili world pvp da zanemarimo bg/arenu) pljuskao rogove. I to malkice bolje ili gore girovane. Oni koji su mene sekli su me sekli onako bas svetski, da ne mogu da prdnem.

Da li to sad znaci da je ~ 80 posto rogova neskillovano?

Verovatno, kad izvucem statisticki prosek osobe koja igra roga, ali pobogu bas me briga.

Uz svo duzno postovanje prema tvojim godinama i bolnim ledjima :P

Pa realno statistike ud rogova su pre probijale krov ... ono na svakih 20 ud rogova/tauren shamana si imao neku drugu klasu :P karikiram naravno al to je sustina i naravno da je velika vecina jako losha ali mi ovde pricamo o teoretskoj mogucnosti roga kao klase koja se izdvaja iz papir kamen makaze sistema samim time sto ima potencijal da dobije svaku drugu klasu te se gledaju najimba igrachi protiv najimba igracha ili chak bolji od toga posto retko ko moze teoriju da sprovede u delo. U svakom slucaju rogue kao klasa daje tu mogucnost, a i postoji dosta igraca koji koriste te mogucnosti koje su im date.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Btw problematicni warovi za rogove kad se vecina stvari uzme u obzir su dwarf zbog stoneforme i ork zbog mogucih 35% stun resista ali zbog versatilnosti rogue klase se i te rase mogu savladati.

mohi oce da kaze da ako bog ( neko ko ne moze da pogresi) igra roga i da ako taj isti bog igra warriora da ce bog nr 1 da iznabada ovog nr2

mohi majku mu reci upravu si nebro, ne nece on reci upravu si ... :)))

:P

Stoji to sto si rekao ali daleko od toga da to vazi samo za situaciju kad su oba igraca BOG :P Jer bi onda postojalo puno bogova :P

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Lol "versatilnost"

"naime, smatram da rog sa proaktivnim pristupom problemu, nakon detaljne analize svih protivnikovih ficrsa i propertija, uz kompletno razmatranje sinergije svojih resursa i opreme, moze doprineti svojoj pobedi u nominalnim uslovima"

U pravu si bre mohi, ali od 8 miliona igraca, mnogo cesce cu naleteti na nubove gore cak i od mene nego na proe.

Sad moze i kole da se ukljuci kao profajler tipicnog UD roga :), cisto da ja ne kacim opet sshotove sa big mechanical dildo i blood elf ghaylord :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

auuu brate pa okreni se okolo ima bogova koliko oces kroz istoriju su stotine hiljada ljudi ginuli zbog vishka bogova, a svi misle da je njihov pravi... :P

i onda kada alah i muhamed okuvaju 2v2 arenu vs jesusa i holy ghosta a jaoo show program da vidish koja je to demostracija skilla... ima na youtube ... nesto mi se zagubio link:))

Link to comment
Share on other sites

Jebote, koji theorycraft.

Znachi...Moje ochi....Krvare.

svaki rogue sa pola miligrama mozga dobija warra

QFT

BLEED EFFECTZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ.

Sap -> cheap shot -> gtfo restealth -> sap -> garotte -> 5cp rupture -> vanish -> sve ostalo. <- jedan od primera

2xEvasion, 2xSprint, 1xAdrenaline rush = demi-god mode.

(xx)O--(-.-Q

Ali naravno, primetio sam da neki ovde, iako igraju jednu klasu, znaju kako da igraju sve ostale...Samo cu da SIT BACK AND /POPCORN.

o ( `.')o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...