Jump to content

Dal su Spriest i lock zaista nepobedivi u areni ?


markotod91

Recommended Posts

kao sto reche covek

bilo koja klasa

ja i mohi

PWNUJEMO :D

@topic

da, spop i warlock su jedna od najjachih combo za 2v2 arenu atm

p.s. prime ispravi ako je nesto gramaticki neispravno napisano :)

Evo, Kibo ja se ne slazem s tobom :D Po meni najjaci combo je pheral + rogue ili arms + healadin. Zajebi ti clothere, valjda imas dovoljno vremena da ih ubijes dok oni tebi ne posisaju hpz dotovima :D

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

HEAHEAHEAHEAHEAHEAHEAHEAHEAHEA

DA I JA MISLIM DA SU PALA I ROGUE NAJBOLJI HEHHEAHEAHEAHAEHEAHEAHAEHA

JEDINO NE POSTOJI NIJEDAN TAKAV COMBO NA RATINGU VECEM OD 1600 HEAHEAHAEHAEHAEHAEHAHEAHEAHEAHEAHEAHEAHEAHEAea

Hmm... niko nije spomenuo paladina i rogue, vec palu i MS, rogue i feral... auuu

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

@troll

decko bre pa ti ne znas sta pricas

kakav pala i warr

kakav feral druid roflmao

imam osecaj da si jedan od onih ljudi koji imaju full gladiator gear i 1200 ratinge

aj ti mi preporuci jedan arena team a da nije spriest i lock, molim te da imam cemu da se smejem...

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

pa ne zna se ondak ko je jadniji dal ti dal tvoj server tbh. i opet kazhem postoje drugi topici za tu prichu.

kolko ja znam ja sam napravio ovaj topic, zato nemoj da seres po njemu ako ti se ne svidja exit ----->

Moj server je PvP nube

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

chek... ti svakog nazivash nubom etc a ti prvi nikad nisi video 1800 rating i spominjesh neke feral druid / rogue, pala / warr comboe koji nemaju veze sa zhivotom. a sam podatak da na tvom serveru niko nema 1800 rating a samim tim ni ti daje odgovor na pitanje tvog topica. over and out

Killy: au zelim svojih 100mb nazad

Link to comment
Share on other sites

napravio si topic o warlocku i sp u areni a to nije tvoj topic to je topic klanrur foruma... a ti si samo creator... a ovo sto mi trenutno radimo to se zove offtopic spam i ne bi trebali to da radimo ... kapirash?

haha svaki topic na ovom forumu ima spam, i to mora neko da radi.

ja nisam creator, vec KreatoR :D :D :D

chek... ti svakog nazivash nubom etc a ti prvi nikad nisi video 1800 rating i spominjesh neke feral druid / rogue, pala / warr comboe koji nemaju veze sa zhivotom. a sam podatak da na tvom serveru niko nema 1800 rating a samim tim ni ti daje odgovor na pitanje tvog topica. over and out

ne, ne ja samo za Killygora kazem da je nub

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...