Jump to content

STREET WEAR


juicer.

Recommended Posts

www.rascal.de

Svaki artikal sa sajta jeftiniji za 5e , ako naruchite u narednih 7 dana...

+

Ne placate shiping 15e

sva roba stize iz Nemachke...

Sve dalje informacije, kontakt

i narudzbine na

street_wear_serbia@yahoo.com

Ako ovako nesto nije dozvoljeno slobodno obrishite , ovo stavljam za prijatelja koji nabavlja sve te stvari , ima odlichnih stvari za pristojne novce.

Mislim da se svima smuchilo da placaju 100e springfield dzemper...

Edited by -juicer-

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

ima extra stvari ne zna covek za sta bi se odlucio odakle je gari jel iz ns-a

Da iz ns ,

Stvari ce stizati jednom nedeljno iz shvabije minibusom za bg , pa ce na stanici u bg verovatno biti raspodela stvari , ali za sav info javite se na dat mail...

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

ja sam nashao jashu i maju :)

Steta sto je mali izbor lona i farki osim ako nisi army fan.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Lepo, lepo, ima jako dobrih stvari, posebno Thor Steinar, vrlo moguce da cu naruchivati neshto...

Nego, glupo pitanje, shta su ovde duksevi, konkretno za Thor Steinar stvari? Sweatjacken / Sweats, ili Jacken ili shtagod? U nemachki se totalno ne razumem...

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

e da,mene isto interesuje razlika izmedju sweatjacket i jacket,negde su prave jashe a negde mi deluje kao duks sa kapuljacom,ali otom potom,pitacu lika

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Svaki artikal sa sajta jeftiniji za 5e , ako naruchite u narednih 7 dana...

Vazi, narucujem 500 onih novcanika sto kostaju 5 eur, znaci 500 x (5-5)=0 [:D]

Ne ozbiljno, jel vazi to za sve prozivode, mislim ako majica kosta 20 eur recimo a jakna 100 ne dodje isto.

Link to comment
Share on other sites

E djuske, poshto mene ovo ozbiljno zanima, 99% bih naruchivao neshto... Jel mozesh da pitash tog prijatelja da mi razjasni shta su tachno duksevi ovde... Zanima me samo Thor Steinar. Znachi, ako moze da mi kaze shta je Hoodedjackets, jackets, sweatshirts i sweatjackets, odnosno koja je razlika izmedju njih. Pliz [:)]

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...