Jump to content

Zanimljiv tekst o pojedinim aspektima privatizacije


Recommended Posts

maude, kada sam rekao da me nisi skapirao to nije bio argument nego konstatacija. to su dva razlicita pojma. uopste nisam, niti imam nameru da se svadjam ili prozivam ikoga.

poenta mog posta bila je "da li neko mora biti visoko obrazovan iz neke oblasti da bi mogao objektivno da komentarise dogadjaje iz te oblasti, i da pritom stoprocentno bude u pravu?" ili ako ce ti biti laske:"da li je neko ko nije visokoobrazovan iz oblasti koja predmet rasprave, automatski laze i govori neistine?" u tom slucaju verovatno niko od nas na ovom forumu ne bi imao sta da kaze na ovu temu. niciji, isto tako ni tvoji ni moji postovi, nemaju nikakvu vrednost.

zar ne?!

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

shto svadja ili prozivanje ? shta ne smem da kazhem da nisi upravu i to objasnim ?

poenta shto se tiche lazanjskog i ovog teksta je u tome shto ovaj tekst nije nishta poseban i u njemu nije napisano nishta epohalno, sveotkrivajutje (a pisan je sa takvom pretencioznoshtju) ili shta ti ja znam zato shto ga je pisao chovek koji o tome ne zna nishta vishe od tebe i mene. znachi populistichki tekst napisan od strane nekoga ko nije struchnjak, zachinjen sa dubokim mislima i pitanjima po celom tekstu. jednom rechju sranje. ako tjesh da vratish nazad stranu videtjesh da sam rekao da sve to shto je napisao u tom tekstu stoji (to selektivno chitanje tje vas ubiti), ali da je kvalitet teksta sranje.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

procitao sam tekst i u potpunosti se slazem sa maudom.

mislim vidi se u tekstu da lik nema pojma o cemu pise i jednostavno uzima razne primere koje je negde iskopao, ubacuje malo teskih reci iz vujaklije i kao ima "strucan clanak" ma dajte ljudi...

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

brate koji crni lazanjski .. mislim shta je on beshe ratni izveshtach koji ima znanja o svemu po malo i jebe misice. realno tekst je dobar al za koga ? za nekoga ko ne zhivi u ovoj zemlji pa mu treba info ? za nekoga ko je pao s' marsa ? stoji sve shto kazhe al to je poznato svima koji su iole uputjeni u to shta je kapitalizam, slobodno trzhishte (mada je to najvetja obmana koja postoji), uslovi rada i sl.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...