Jump to content

PPRIJAVE za KGB Online w2008


iggy_bus

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bash mi je drago da se ovoliko ekipa prijavilo...

bravo bre <3

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

Shta izvodish sa to ili > pravish se pametan ?

JEr si ti glup il se pravish ?

prvo se nauci pravopisu i kulturi,pa onda mozemo da razgovaramo...

na ovim prostorima(Srbija,Bosna,Makedonija) se uglavnom zna ko kome moze da parira...ali mi ne pricamo o tome,nego jednostavno znamo,na osnovu prethodnih liga,kakve se ekipe prijavljuju...i onda nijedna liga(osim KGB) se ne zavrsi do kraja,nego pukne negde na pola...

razmislite malo pre nego sto se registrujete na forum i dodjete da pljujete ljude...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

^ali su ljudi stavili limit na 64 ekipe,i bilo je challenge-a,sto se ispostavilo da je bilo nepotrebno,jer su(JA MISLIM) sve ekipe pobedile koje su prvobitno bile izabrane...

edit: plus sto su organizatori imali dosta problema sa nekim debilnim ekipama koje su se zalile na cheat,i to ne bilo koje ekipe,nego KKA...ali svojski su izdrzali admini sve,i evo priveli kraju...

Edited by LESkO

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jbg chellenge sam zapravo ja smislio prosle godine za kgb 2006/2007 cisto eto posto pravimo prvi online turnir pa da ne bude da se "kurcimo" kako znamo kako ko igra.

To se eto pokazalo korektno pa su i oni to iskoristili.

A suba i ja nemamo nameru da se smaramo sa time sada posto da ga ebem pratimo sve i znamo kako ko igra ;)

Link to comment
Share on other sites

cisto da znate iggi ekipa naisus iz Nisha nekadasnji cfr,jedna od boljih ekipa ranije,ponovo smo se okupili i vezbamo odpocetka 2008. godine tako da bi bilo steta da nas izbacite iz konkurencije posto verovatno nismo poznati a i nece biti chellenge-a...GL HF

Link to comment
Share on other sites

cisto da znate iggi ekipa naisus iz Nisha nekadasnji cfr,jedna od boljih ekipa ranije,ponovo smo se okupili i vezbamo odpocetka 2008. godine tako da bi bilo steta da nas izbacite iz konkurencije posto verovatno nismo poznati a i nece biti chellenge-a...GL HF

A bre ko si ti choveche i koja je to cfr ekipa? [:D] Vidim i javljash se ovde josh da moja ekipa nije znala da igra (iako je to netachno jer imam i dokaze sa turnira)... I molio bih te da mi na PM (da ne spamujemo ovde vishe) napishesh sastav te ekipe.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...