Jump to content

Za one kojima smeta akceleracija u win xp-u


Recommended Posts

Probao sam na razne nacine da uklonim akceleraciju misa u xp-u i da steknem osecaj kao u staroj dobroj 98-ci ali sve dok nisam otkrio ovaj link to mi nije polazilo za rukom.

http://home.comcast.net/~chicken3/chickensXPmousefix.zip

Meni je ovaj fajl znatno povecao kvalitet igranja ne samo wc3 nego svih igrica. Oni koji jos nisu resili ovaj problem instalrajte ovo ali po uputstvu koje je prilozeno u zip-u i uzivajte. Licno garantujem da ce u potpunosti ukloniti akceleraciju iz windowsa xp i obezbediti funkcionalnost misa kao u win 98.

p.s. Ova tema nije striktno povezana sa warcraft-om ali mislim da treba da postoji kako bi ljudi koji posecuju ovaj forum mogli zaista da uzivaju igrajuci se na svojim racunarima. Poz svima. :)

p.p.s Ako je nekom pomoglo neka postuje nesto cisto da se zna da radi da nije prevara :D

Edited by Mapko(Cp6uja)
Link to comment
Share on other sites

sta to konkretno pomaze ako se makne acceleracija? Jer ja iskreno na mom A4-Tech 2500DPI mishu ne osecam nikakve probleme :D

Pa ukratko, ako pomeris misa od tacke A do B(na podlozi) jednom brzinom i ako to opet uradis drugom brzinom (vecom) kursor ce preci vecu razdaljinu a mene to uzasno smara.

Ne znam zasto uopste to i postoji u xp-u ?

Jeli brate jel ova tvoja avatarica kaze "Pojo prste" ? lol

Edited by Mapko(Cp6uja)
Link to comment
Share on other sites

Pa ukratko, ako pomeris misa od tacke A do B(na podlozi) jednom brzinom i ako to opet uradis drugom brzinom (vecom) kursor ce preci vecu razdaljinu a mene to uzasno smara.

Jebiga, ako se na to nisi navikao za ovih 6-7 godina koliko je XP aktuelan, šta da ti kažem...

Ne znam zasto uopste to i postoji u xp-u ?

Mali sens = veslanje mišem po stolu u rezolucijama 1024 i većim

Veliki sens = ne možeš pogoditi kurac svoj, a ne pojedinačan piksel (bitno za bilo kakvo dizajniranje)

Mouse acc = jednim udarcem dve muve

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...