Jump to content

Koliko da trazim


Hyperian

Recommended Posts

Kao sto sam vec rekao nameravam da kupim telefon posle Bozica. Zeza me to sto mi je budzet prilicno ogranicen pa ce svaki dinar biti 'presudan'.

Posto zelim da prodam telefon koji trenutno posedujem(Motorolu V3 black) zeleo bih da znam otprilike cenu ispod koje ne bih trebao da idem? Posto me uvek zajebu ako prodajem nesto a nemam predstavu koliko bi to moglo da kosta.

O samom telefonu : Telefon je ocuvan, ima malu ogrebotinu na vrhu(videce se na slikama), radi besprekorno, nikada mi se do sada nije ugasio, display odlican, maska crna. Baterija drzi 2 dana ako se bas neprestano koristi a oko 3 ako se umereno koristi.

Problem je sto sam ja drugi vlasnik, prvi vlasnik je moj burazer koji je kad je uzeo d900 ovaj dao meni jer sam ja prethodno izgubio svoj telefon. Sto znaci sta? Buduci da je rasejan i da ne zna gde mu je dupe a gde glava, od pune kutije koju je dobio u prodavnici ostao je samo telefon i punjac. Nema papira, nema garancije, nema slusalica.

Evo i slika pa recite koliko da trazim (napravljeno pre minut malo je musav jbg)

6lwbm0k.jpg

8bzxhxe.jpg

6wohlrr.jpg

6nsajhs.jpg

81g65ic.jpg

indeed

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...