Jump to content

Nas server?


Terron

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aj mi lepo da ne igramo 1 godinu, pa onda kad se zazelimo sve jovo nanovo :)

BTW imam ja aliju na shadowmoonu, ok je server, ima ljudi, ekonomija je ok (sve je skuplje, ali se i lakse zaradjuje), ne laguje, puno je rusa (sto je ok), ima world PVP-a (upadose u exodar majku im :) ) i eto tako.

imam ja druida 60 na smoonu :) kakav je pvp? koliko se secam, horda je pre sabijala alijansu, a nisam u fazonu da opet igram 2 meseca da bih uzeo neki item :)

Link to comment
Share on other sites

naah, vishe je nesto tipa "ima li aktivnih pvp gildova, premadeova i freakova koji pvp-uju 24/7 i sa kojima chovek mozhe da komunicira na koliko-toliko normalnom nivou" naravno za odgovor na to pitanje morao bi da si 70ti i da sam pokushavash da aktivno pvp-ujesh neko vreme ...

(a za pitanje koje si iskoristio kao primer nedefinisanog "18 meseci redovnih treninga i pravilne ishrane" dobar okvirni odgovor ;oP )

Link to comment
Share on other sites

da da Eu smoon je u prichi, mislim, sve vreme o evropskim serverima prichamo...

eu smoon je prvi server na kom su krenuli masovno rurovci da igraju

mada smeh kako je vec tada bilo deljenje domacih igracha - bgd je ishao mahom na smoon, dok su vojvodjani krenuli mahom na dragonmaw (odatle je onda bilo bar talasa "bezhanja" na sylvanas kad se "community" cepao), dunemaul ekipa se manje vishe drzhala za sebe...

onda su krenule migracije pa su magtheridon i frostmane postali primarni domaci serveri za one sa starim likovima, dok su novi krenuli na haomarushu ...onda kako su kretali novi serveri uvek se nashao neko sa "e ajmo tamo ispoochetka" idejom...vek'nilash, agamagan, al'akir, laughing skull, blightning blade...the list goes on...

uglavnom, kao odgovor na prvi post

na skoro svakom serveru postoji odredjen broj "domacih igracha", mnogi od njih su neverovatno dobri (kao ljudi), ali i mnogi su najgore dno wow-playing-populacije

nije bitno na koji server idesh jer na svakom cesh naci dosta dobrih ljudi koji govore najrazlichitije materijnje jezike...samo se nadam da ne trazhish "nash" server da sa lvl 5 likom krenesh da spamujesh ljude sa "E brate srbine aj mi pomozi ovo ono..."

Link to comment
Share on other sites

Tek sam poceo da igram WOW kao human warlock, a vec sam se zapucao na nekom rumunskom serveru. Trazio sam preko wow statusa i na forumu, ali nista. Treba mi neki nas, srpski server, malo bolji sa gildama itd. E, da, takodje kako da se ulogujem. Hvala unapred!

Rumunski server ? xD Srpski Server ? :) To su blizz serveri :P i ne postoji tako nesto srpski rumunski :P Sem Francuski, Nemacki i engleski serveri :)

Uostalom sta fali rumunima skroz su ok narod ;) ja sam 3 meseca proveo u rumunskom guildu i bilo je extra.

Elem tvoje pitanje je gde igraju nasi seRbski igraci :) E za to Frostmane, ali ga zaobidiji jer je pun, xavius je ok tu i tamo, Sylvana je super za izbor :P Mada mozes i na fmane da cisto nerviras narod sto im lik 1 lvl pravi queue za log xD

samo se nadam da ne trazhish "nash" server da sa lvl 5 likom krenesh da spamujesh ljude sa "E brate srbine aj mi pomozi ovo ono..."

Ja to cim cujem :) napisem mu da sam from albania i cao :) A da ne kazem u kolkom su stanju da te Srbi pre zajebu nego neko drugi. Al dobro mi Srbi smo po defaultu nebeski narod.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Vek'nilash, agamagan, al'akir, laughing skull, blightning blade...the list

al akir je server koji postoji od pocetka igre

eh dobri stari masovni rerol sa haome na veknilash

kad je incorporated orgranizovao to :D

to je guild koji je masovno rerolao jedno 5 puta posle toga...

eno ih sad na kazzaku u hordi :s

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

saint, ja igram na executusu, ima gomila nashih guildova u alijansi, ima gomila nashih ljudi itd, ima 4 jaka pvp guilda, jag battlegroup jer je bangavi Athene i emeriss na istoj grupi. just btw alijansa gubi 1 av od 30, ostale pvp gubimo osim ako nije premade, <Lethal> nije izgubio pvp premade od kad sam ja tamo shto je oko godinu dana...

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

ozbiljno?

ajd ako igrash na smoonu daj malo detaljnije utiske trenutnim stanjem servera...interesuje me, nostalgije radi...

stvarno bi smor bio da ne mozhesh sa engleskim da igrash tj da bash morash da znash ruski...

edit

upuceno je svima koji igraju na istom, ipak smo mnogi od nas pocheli tamo...da ne bude da nam je old hud propao totalno =o)

Link to comment
Share on other sites

saint, ja igram na executusu, ima gomila nashih guildova u alijansi, ima gomila nashih ljudi itd, ima 4 jaka pvp guilda, jag battlegroup jer je bangavi Athene i emeriss na istoj grupi. just btw alijansa gubi 1 av od 30, ostale pvp gubimo osim ako nije premade, <Lethal> nije izgubio pvp premade od kad sam ja tamo shto je oko godinu dana...

hmm, imam lvl60 locka tamo, i uvek smo gubili av pre par godina :-( hvala na informaciji :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...