Jump to content

ClanBase National team


Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OK svi pricaju bagovi bagovi bagovi, pa mi imamo jednu teoriju za to, svi ste se trudili neka ali za svaki bag postoji i kontra - bag! ima da vezbamo sve dok ne popunimo rupe na svim bagovima to vam obecavaju senka i ivke[/i] bice tesko ali moramo tako i tako ce biti, pa onda stoji ovako oni igraju na bagove a mi znamo i jedno i drugo, naci cu formaciju da popunimo te bagove, ali polako sve u svoje vreme a vi samo pikajte, hvala Joko na odigranim sinoc partijama majstore i tebi Simone nego daleko ti taj auto hahahhahaha da nisi parkirao kod nas u Zemunu.....

Edited by igorivan

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

Dobro je, bolje nego prvi put. Samo je Rebba podbacio. Mora da je naleteo na nekog bagera. Faker, Joko, svaka čast. Bod je bod. Peđa na iskustvo [;)] . Mora mnogo da se vežba. Korneri su naročito zajebani. Možeš ekstra da igraš, ako si malo dekoncentrisan, primiš začas 3 komada. Svejedno, ipak je bolje.

Bez starca nema udarca

Link to comment
Share on other sites

Dobro je, bolje nego prvi put. Samo je Rebba podbacio. Mora da je naleteo na nekog bagera. Faker, Joko, svaka čast. Bod je bod. Peđa na iskustvo [;)] . Mora mnogo da se vežba. Korneri su naročito zajebani. Možeš ekstra da igraš, ako si malo dekoncentrisan, primiš začas 3 komada. Svejedno, ipak je bolje.

nije bolje nego je protivnik bio lakshi. korneri jesu opasni ako se ne vezba, ali onda je sve zajebano

Edited by srbKaiser

in nomine patris et filii et spiritus sancti

srbKaiser - ESL

Link to comment
Share on other sites

Momcima svaka cast za igru, nasi se trude maximalno, dok su Belgijanci dobili na neko recimo iskustvo...

Prva tekma mi je bila cist uzas... prvo poluvreme je vec vodio 3-0 i toliko o toj utakmici... imao sam par sansi na pocetku, ali nece lopta u gol ni slucajno...Onda mi je prosao kroz igrace 3 puta i to je to... znaci nikakav bugger, samo mi duva promaja u odbrani jos uvek...

Druga tekma je manje vise slicno pocela, mucio sam se dok je on stvarao sanse kako oce... Dao mi je jedan, ubrzo i drugi pa sam ga ostatak tekme samo tako napadao, ali finishing je, makar meni, jos uvek rak rana...bice bolje, MORA BOLJE!!!

Utorak je bitan dan... aj pamet u glavu, i da osvojimo bodove...

REBBA

Moramo Rebice na ovo nesto da ti odgovorim, kao prvo cenim kada neko kao sto si ti tako nesto izjavi, imas iskustvo to ne mozemo da poreknemo i znas da igras i lepo od tebe sto eto kazes gde ti koci, ali bice bolje verujemo da ces ti popraviti, i iskreno kazes nije na bag nego prosao, ne moramo da da se vadimo na baggove jer stvarno mislimo da je sve u igri ali nemamo svi ista misljenja, video sam koje pokusavaju bagove da urade ali ne moze to uvek da uspe, mi znamo jedan bagg koji nisam ni video do sada da ga je neko uradio nikada nismo upotrebili i sumnjam da hocemo jer bagg moze da omane bez obzira koliko ga vezbao ali sut kada se uvezba on je prava strvar pozdrav druze i vezbaj naravno kada budes imao vremena, ako ti treba trening javi pa da pikamo pozz Senka Ivke

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

E bas me smaraju ove price oko bagova...Ljudi shvatite da je bag 20 posto igre,ili manje...Naucite neki sablon,a ako mozete napravite lepu igru....Ako znate bagove,a ne znate da ih upotrebljavate,onda se makar odbranite od njih kako treba...Tako da ono vezbajte,zapamtite nisu bagovi najvaznija stvar...slazem se sa zemuncima,kada uvezbate sut,sve ce ici kako treba...Ja npr,ma mozete ako hocete i da mi ovo uzmete za zlo,ne koristim bagove...znam da se branim od njih i to je to...Vaznija mi je moja igra,sa kojom sam vrlo zadovoljan...

Link to comment
Share on other sites

tako je keki, mi treniramo samo suteve preko 16 u 16 i iz prve akcije,jbg nama nije igra da ja jurim neki coskic da bi dao gol onda ne znam kakav sam a i baggovi nas ne zanimaju , dobro neko to voli nikakav problem, voleo bi da odigram sa nekim ko zna da uradi sve te bagove ali sve pa da se isprobamo ja bez bagova a on sa bagoovima ivke je sinoc uradio bag koji nikada barem ja nisam video to je takav savrsen bagg da kada sam video ja bi sve golove ponistavao iz bagova naravno da se ja pitam, to ne da ne mozes da odbranis nego ne postoji sansa nikakva, ali ostaje u senci bagg

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

Momcima svaka cast za igru, nasi se trude maximalno, dok su Belgijanci dobili na neko recimo iskustvo...

Prva tekma mi je bila cist uzas... prvo poluvreme je vec vodio 3-0 i toliko o toj utakmici... imao sam par sansi na pocetku, ali nece lopta u gol ni slucajno...Onda mi je prosao kroz igrace 3 puta i to je to... znaci nikakav bugger, samo mi duva promaja u odbrani jos uvek...

Druga tekma je manje vise slicno pocela, mucio sam se dok je on stvarao sanse kako oce... Dao mi je jedan, ubrzo i drugi pa sam ga ostatak tekme samo tako napadao, ali finishing je, makar meni, jos uvek rak rana...bice bolje, MORA BOLJE!!!

Utorak je bitan dan... aj pamet u glavu, i da osvojimo bodove...

REBBA

Moramo Rebice na ovo nesto da ti odgovorim, kao prvo cenim kada neko kao sto si ti tako nesto izjavi, imas iskustvo to ne mozemo da poreknemo i znas da igras i lepo od tebe sto eto kazes gde ti koci, ali bice bolje verujemo da ces ti popraviti, i iskreno kazes nije na bag nego prosao, ne moramo da da se vadimo na baggove jer stvarno mislimo da je sve u igri ali nemamo svi ista misljenja, video sam koje pokusavaju bagove da urade ali ne moze to uvek da uspe, mi znamo jedan bagg koji nisam ni video do sada da ga je neko uradio nikada nismo upotrebili i sumnjam da hocemo jer bagg moze da omane bez obzira koliko ga vezbao ali sut kada se uvezba on je prava strvar pozdrav druze i vezbaj naravno kada budes imao vremena, ako ti treba trening javi pa da pikamo pozz Senka Ivke

kad meni neko da bug gol...cestitam mu, bagove znaju oni koji ozbiljnoi igraju, a u ovoj se fifi od bagova mozemo odbraniti, ako dovoljno treniramo [:D] naravno

tek sada sam procitao ova dva posta sa 4 str...drugovi smo i to ostaje, ali ne mogu da se slozim sa vama. ako neko koristi bagove nije fer igrac ili sta vec? ne mogu da se slozim sa tim. niko nece da koristi bagove jer ga takva igra ne interesuje :/ . i sa takvim izjavama ne mogu da se slozim. ako mi je napad mrtav, pre cu da idem na bag nego da prodam loptu i stvorim kontru protivniku.

GL onima koji igraju vs France [:D]

in nomine patris et filii et spiritus sancti

srbKaiser - ESL

Link to comment
Share on other sites

Ne ti nisi razumeo prijatelju, sta ti je!,,, prvo niko nije rekao da je neko los igrac ako igra na baggg drugo, to je stvar do coveka kako igra kako ne razumes, kvalitet uvek ostaje to je ne izbezno a sada ko kako voli da igra neko voli na bagg a neko ne, tako isto ne moze da se ospori kvalitet igraca ako nece da igra na bagg zar ne, ko je kako navikao a ono da se vadimo na bagove to znaci da evo dacu ti primer: iSenka : igrao sam protiv belgijanca i dao mi je iz kornera goll bagg, jg zna ali to ne daje meni za pravo koji sam bio 4-5 u prilici da kazem govorim o meni bolji je pa nije ko mene jebe sto sam ja promasio sanse on je imao taj jedan bagg a ja vise sansi da li me razumes, poozzz i javi se

bagove znaju oni koji ozbiljnoi igraju

a sad ti meni ovo pojasni jer se ja ne slazem sa tim, jer ja sada nisam razumeo

Edited by igorivan

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

Ajde dobro smo i prosli jer nam je prvi clanbase...Gledao sam simona juce i mogu reci da je u pravu(za MaMat-a)...Ali moje misljenje je oko toga,da on jeste osvojio ili je bio finalista wcg-a ne zanima me ,ali neki ljudi nakon nekog svog uspeha ,igraju na ime,i misle da su ne znam sta...Ne radi se to tako,treba biti uvek isti,i pri padovima i pri usponima...Ja sam juce bio nervozan,prepirao sam se sa onim francuzima,jebo im pas mater...Tako zajedljiv narod da je to strasno...Ne mora sve uvek po pravilu...Ako si covek preci ces i preko njega nekada...A ne,oni su kao kompjuteri...Sta im je falilo da puste joka da odigra...Nikad se ne zna kakav bi rezultat bio...Sve u svemu mislim da smo protiv francuza najbolje odigrali bez obzira na rezultat...Za sledecu godinu moramo vise da se spremamo...Sada ulazimo rastereceni u poslednja dva mecha...Mislim da imamo sanse kod belorusa i letonaca...Spremite se za to,i samo opusteno...

Edited by Kekic
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...