Jump to content

ClanBase National team


Recommended Posts

Ovde možete pisati sve vezano za ClanBase NationsCup XI - FIFA 08.

ClanBase NationsCup XI - Lista igrica

ClanBase NationsCup XI - FIFA 08 - Vesti

ClanBase NationsCup XI - FIFA 08 - Pravila

A clanwar consists of 5 1on1 matches. Each 1on1 consists of 2 matches (1 with each player as host). At the end of each clanwar 10 1on1 matches should have been played. For every victory in a 1on1 the clan gets 2 points. When a draw is played each clan gets 1 point. Each loss gives 0 points. Golden goal and overtime is not to be played in case of a draw. Example:

Clan A - Clan B

- Player A1 - Player B1 3:0 / 2:1 - 4 points for A1

- Player A2 - Player B2 2:4 / 2:0 - 2 points for A2 and 2 points for B2

- Player A3 - Player B3 2:1 / 3:3 - 3 points for A3 and 1 point for B3

- Player A4 - Player B4 0:5 / 1:3 - 4 ponts for B4

- Player A5 - Player B5 6:0 / 4:4 - 3 points for A5 and 1 point for B5

- Result: 12:8 for Clan A

@Quakenet - iRC channel

#serbia.fifa

#team-serbia

- Sastav reprezentacije je:

Stručni štab

1. Organization - Lidija Abović aka LInn

2. Manager/Captain - Predrag Đuričić aka RyZeeR

3. Manager - Igor Rusic aka SenkaIvke

Igrači

1. Captain - Goran Rebić aka ReBBaSRB

2. Fighter - Boban Đačić aka Djatta

3. Fighter - Simon Radivojević aka srbKaiser

4. Fighter - Joko Baucal aka Joko

5. Fighter - Marko Baucal aka F@ke®

6. Fighter - Igor Kesar aka Kekic

7. Fighter - Nemanja Đurkić aka Djurkic

***********************************

Main iRC channel - #clanbase.fifa

Group B

- Team Belgium

- Team Belarus

- Team Spain

- Team France

- Team Latvia

- Team Serbia

GrupaB.jpg

Grupe Link 1

Grupe Link 2

***********************************

Raspored utakmica - Link

Raspored metcheva za NationsCup XI - FIFA 08

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

1. kolo

Team Spain vs Team Serbia - Sun 27 Jan 21:00 - mIRC kanal @ quakenet #cb7365195_31

Postava:

* Wepepote [4:1] [1:0] Djurkic

* Typhoon © [3:2] [1:0] Kekic

* KensuKe [2:3] [1:0] RyZeeR ©

* Jhonny [5:0] [2:0] Djatta

* Asimov [3:0] [2:0] Kaiser

Rezultat: Team Spain [18:2] Team Serbia

Komentar:

RyZeeR - Kao sto vidite, mech sa Spancima je prosao dosta lose. Kekic, Djurkic i Kaiser su iskusili prvi put klanski mech i to bas u nacionalnim bojama protiv jakih Spanaca. Ocekivao sam makar nereseno, ali nedostatak iskustva, trema i sve sto ide na prvoj utakmici uticale su na los rezultat. Da li smo sve od sebe, u narednim mechevima znamo sta treba da uradimo, bod ili eventualno pobeda. Best regards RyZeeR

Kekic - Ovako,mislim da smo mogli bolji rezultat da ostvarimo ali trema je ucinila svoje....jeste ovo meni prvi klanski mech,sve to stoji,ali mene je trema uhvatila samo zbog pomisli da igram za repku...to je bilo u prvoj utakmici,i sto mi je moj burazer rekao,citiram :`iskreno pobedio si sam sebe`.I tako je i bilo...medjutim druga utakmica sasvim druga prica...Kada napadate i ne iskoristite sanse,stize kazna...to je uvek tako bilo,pa se i desilo to i u mom slucaju..Iskustvo je potrebno...Naredni mechevi su za mene sasvim druga pricha...Momci nismo igrali protiv ljudi sa kilimandzara morate to da shvatite...Sve u svemu,ja mislim da iz ovog mecha mozemo da izvucemo neke pouke,i kako da se ponasamo za vreme igre...Razocaran sam mnogo,jer ne mogu da verujem da smo primili 18 golova...Ko da nije ni bilo golmana....Dobila nas je jedna iskusna ekipa,ali dobro pokusali smo da im se sutprostavimo,ali nije islo...pa nije ovo esl ili slicne gluposti...Ovo je bar za mene malo ozbiljnija stvar...Zato ajmo da stegnemo zube i da pocnemo da igramo kako znamo..ok,iskustvo je vazno,ali nije ni presudno...Samo zapamtite ovu recenicu:IF YOU WANT TO WIN,YOU WILL WIN!..I zato setite se ovoga kad budemo igrali naredne mecheve...pomoci ce vam na psiholoskom planu...Spanija po meni je trenutno najaca ekipa u grupi...Ali ajmo da se sutprostavimo ostalim ekipama kako treba...Nemam nikom sta da zamerim,jer znam da su svi dali svoj maximum...Cestitao bi pedji na pobedi...Aj momci GL u predstojecim mechevima...Nemojte da se blamiramo pred micovanima...Pozzzzzzzzz

Kaiser - dakle,rezultat govori sve...ali, ja sam igrao ta dva mecha i Asimov ima zavidan skill, taktika mu je bila na jednako zavidnom nivou kao i skill. U obe utakmice me je tako iskusno naterao da se skupim i bijem kroz sredinu gde sam samo mogao da udaram u njegove igrace, dok me je on cepao na kontre.

mada prva dva gola u prvoj utakmici ne mogu da zaboravim jer su bila uguravanje u gol. u prvom mechu ta dva brza gola a zatim i treci iz kontre, iako se uglavnom igralo kod njegovog sesnaesterca dalje od 16 m nisam mogao...imao sam 3 prave prilike za gol ali je toliko uvezbao preuzimanje golmana da mi se sigurno smejao sto sam uopste pokusavao da dam gol. to je ujedno bio moj prvi klanski mech ikada

2.utakmica je vec druga prica - vec sam znao njegovu igru i zatvorio mu kontre, mrtva utakmica i resio sam da se otvorim da bar pobedim u toj drugoj, i opet negov golman i dve kontre.

u oba mecha nije imao sansi koliko ja ali je skoro svaku iskoristio.

u svakom slucaju, bila mi je cast da igram protiv Asimova.

Djurkic - Ovo je za mene bio prvi ozbiljan mech,malo sam se uplasio u pocetku(jer sam igrao za reprezentaciju),a trebalo mi je da pohvatam protivnika i izgubio sam 1. utakmicu.Prvi gol mi je dao na neku odbijanku,2. i 3. na neke ubace iz kontri po sredini.Onda sam ja njemu dao gol i na kraju on meni preko onog bugga po strani(golman bio na metar od lopte al je gledao skroz levo).I u toj utakmici sam imao vise loptu u posedu,ali jbg.

U 2. utakmici sam ga konstanto napadao i gledao da mu sto vise zatvorim sredinu i onemogucim te ubace sto mi je i uspelo,ali dao mi gol iz kornera.U drugoj sam bas dosta vise napadao i imao sam par prilika.

Ovo je svakako veliko iskustvo,decko je 36. na esl eu.Dobro je sto smo bas sa njima igrali 1. jer mislim da bismo svakako izgubili od njih,a ne sa nekim drugim iz grupe,pa da nas uhvate na to neiskustvo.

Treba izvuci pouke i da gledamo da bude bolje u sledecoj utakmici,mislim da igramo protiv Belgije i njih bi trebali da lupamo.

Djatta - Nije bilo treme, nisam pobedio sam sebe, dečko je bio bolji. Zna dobro centaršut bagove, i ima neki zajeban korner, koji sam prvi put kod njega video. Od 7 golova, dao mi je bar 4 ili 5 iz kornera. U prvoj tekmi je bilo 3:0 u 15min. Korneri. Dok se osvestiš i provališ kako se brani, gotova tekma.

U drugoj je već bilo izjednačenije. Brz gol na početku, on poveo 1:0, igralo se celu tekmu ravnopravno, ja naučio da branim kornere, ali promašio svoje šanse, pred kraj sam se otvorio do kraja - kontra za 2:0.

To je to. Bolji je mnogo. Za sad.

Samo još jedna stvar - svima koji igraju clanbase - pročitajte pravila - zabranjeno je iz auta ubaciti u 16m, zato što ima bag. Ovaj je to probao, ja sam prekinuo, pokazao mu pravila, dečko se izvinio, i dogovorili smo se da odigramo ponovo drugo poluvreme. Nikakva frka. Niste me dobro razumeli.

ESPvsSRB-1mech.jpg

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

2. kolo

Team Serbia vs Team Belgium - Sun 3 Feb 21:00 - mIRC kanal @ quakenet #cb7365208_10

Postava:

* F@ke® [0:0] [0:2] B0lt ©

* SenkaIvke [0:2] [0:4] PMatti

* Joko [1:1] [1:3] Simonazou

* RyZeeR © [3:1] [2:2] JerYb

* ReBBa [0:3] [0:2] Azouni

Rezultat: Team Serbia [05:15] Team Belgium

Komentar:

RyZeeR - Mech sa Belgijancima je bio dosta napet u pocetku, ali neiskustvo i prvi klanski mechevi za Joka, Fakera i Igora (Ivketa) je ucinilo svoje... trema, hladne ruke... itd...

Nadao sam se da cemo uzeti makar bod, tako bi nastavili takmicenje manje optereceni, ali sta je tu je.

Nas sledeci protivnik je tim Francuske, idemo po bod jer i tada imamo teorijske sanse za plasman, jer u suprotnom igracemo preostala dva mecha da bi izbegli poziciju 'fenjerasa'. Best regards RyZeeR

Joko - Mislim da je atmosfera u timu Srbije super druzenje i zezanje, SEF nam je najbolji mislim da ce te se svi sloziti samnom!!!

U prvoj tekmi ono iz straha dajem gol :DD bogami istinito primim golu 88 minutu kao samar nema sta taman se ponadao 2 boda za Srbiju kad ono samar!!

A druga tekma video lik da ne moze drugacije pa udri po bagovima i neka kada sam lud i ja treba da ih koristim kao i svi mi mnogo smo fini i posteni ovi likovi su jako okrutni nema sta vidi se to, izgubih 3-1 jbg zao mi je!!!

Pozdravio bih trud svih igraca !!! SVAKA CAST !!!

F@ke® - Prvu tekmu sam poceo jako dobro imao sam dosta sansi za gol, koje nazalost nisam uspeo da iskoristim. Igrao sam protiv dosta iskusnijeg igraca. Utakmica je bila ravnopravna bez neke prevelike inicijative nekog od igraca.

Prva utakmica se zavrsila neresenim rezulatatom na moju zalost!

Druga utakmica takodje ravnopravna, ali vidi se da je decko iskusan i dosta hladnje glave uspeo je da iskoristi svoje sanse za gol i pobedio je!

ReBBa - Momcima svaka cast za igru, nasi se trude maximalno, dok su Belgijanci dobili na neko recimo iskustvo...

Prva tekma mi je bila cist uzas... prvo poluvreme je vec vodio 3-0 i toliko o toj utakmici... imao sam par sansi na pocetku, ali nece lopta u gol ni slucajno...Onda mi je prosao kroz igrace 3 puta i to je to... znaci nikakav bugger, samo mi duva promaja u odbrani jos uvek...

Druga tekma je manje vise slicno pocela, mucio sam se dok je on stvarao sanse kako oce... Dao mi je jedan, ubrzo i drugi pa sam ga ostatak tekme samo tako napadao, ali finishing je, makar meni, jos uvek rak rana...bice bolje, MORA BOLJE!!!

Utorak je bitan dan... aj pamet u glavu, i da osvojimo bodove...

SenkaIvke - Pa evo i mi,prva utakmica(Senka) prvi gol bag iz kornera, ali neka posle stisnem jurim da zatvorim bagove ide uspevam ali opet on nekako prodje sve u svemu mora jos da se trenira , druga(Ivke) koci, pusti, ubrza, konekcija , nekako se igralo zatvaram bagove ali moja svaka sansa promasena sledi kazna,lopta je okrugla treba svaku sansu realizovati, dao je nekoliko golova na bagove meni jedan ivketu 3 bice bolje jer mora , mi igramo fer i tako treba i trenirati a bagovi ma resicemo mi njih ,pozdrav svim igracima ne gubite nadu znamo da ste najbolji i to ce te i dokazati protiv Francuza puno pozdrava fifa igraci.

GrupaB-2week.jpg

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

3. Kolo

Team France vs Team Serbia - Tue 5 Feb 21:00 - mIRC kanal @ quakenet #cb7365220_19

Postava:

* Freestyler [5:0] [3:0] F@ke®

* Aghaton © [5:1] [4:1] Djurkic

* Mamat [1:1] [4:0]Kaiser

* Fibi [3*:0] [0:0] Joko

* Lampard [0:1] [0:0] RyZeeR ©

Rezultat: Team France [15:5] Team Serbia

Komentar:

RyZeeR - Nadao sam se dobrom rezultatu... da smo imali srece, bilo bi drugacije.

Bilo je problema u toku odigravanja (Joko nije mogao da se konektuje), ostali igrachi su igrali dosta dobro, i odjednom pad igre, i kisa golova za Francuze.

I tako smo izgubili sve sanse da se nadjemo u drugom kolu sa jakim reprezentacija iz Evrope, ail sta je tu je...

Dogodine kad se budemo uvezbali verovatno cemo igrati pazljivije i iskusnije...

Francuzi su puno iskusniji od nas, skoro svi igraju za jake timove u Evropi. Redovno igraju ligu sampiona, i ostala online takmicenja. Mi smo tek usli u te vode... za nas tek dolazi vreme.

Do sledeceg ClanBase National CUP puno srece, uspeha i sve sto vam treba da budete najbolji i fairplay igrach.

Best regards RyZeeR - Over & Out

Kaiser - Dakle moj protivnik je bio MaMata. Dobar decko i lepo vaspitan, lepo smo se ispricali pre mecha, a u samim utakmicama imalo je sta da se vidi sa obe strane. Bilo je lepog fudbala i sansi. Odlicno izvodi kornere, i iz samog kornera mi je i dao gol u prvoj utakmici. Korner je izveo u 5 metara ali smo se pre mecha dogovorili da je sve dozvoljeno, totalno odstupamo od pravila. Zbog toga je fudbal bio lep.

Druga utakmica je bila zanimljiva, ali je povukao igrace nazad. Primio sam gol iz nekog rikosheta i od 70. minuta mislim da uopste nije presao polovinu, ako je i presao bilo je zbog ispucavanja lopte... u 85. minutu masim priliku koju nikada vise necu omasiti, u 90. minutu sam se razocarao u zivot jer mi sudija nije svirao ocigledan penal, maltene sam bacio gamepad nakon tog dogadjaja tako da je MaMata bio slobodan da mi da 3 gola u nadoknadi vremena. Dakle u 90. minutu sam primio ostala tri gola.

Ne znam njegovo misljenje o mojoj igri, ali ja sam ocekivao mnogo vise od finaliste francuskog WCG-a 07.

Joko - Ja sam poceo ovako. FRA|Fibi me startovao da bi poceli dogovor i da krenemo sa igrom! Pokusali smo da hostujemo ja i on, dip i easo, i nije radilo. Otrcao sam kuci jer blizu mi je kuca od igraone i dolazim tamo kada Mare smoren do jaja i ja bi, ali jbg sta da se radi!

I kada je Mare zavrsio ja sam ponovo pokusao i od kuce da se spojim sa 'msjeom' FRA|Fibi i opet nista nismo mogli da igramo. Bas mi je zao, zeleo sam jako da odigram taj mec makar i ja dobio 5 komada, ali nista.... toliko o mom iskustvu!!! Zao mi je momci! Zivot ide dalje! Mladi smo, ovo je koliko ja znam prvo okupljanje fifa repke (na CB-u) tako da bice jos sansi nadam se!!! Verujem da ste svi dali sve od sebe zato nemojte kriviti sebe!!! Pozdrav za sefa on je dao MAX u svakom segmentu ovog desavanja!!! HVALA PEDJA !!!! POZZ

F@ke® - Sta reci! Naravno treme je bilo kao i obicno. Prava utakmica krece sa njegovom inicijativom videlo se odma da decko igra fantasticno, bez koriscenja bagova igra lep fudbal. Prva utakmica nesto neverovatno 0:5 decko me je impresionirao kad je god odigrao akciju za gol ja sam u tom trenutku bio nemocan da bilo sta uradim! Druga utakmica pocinje sa mojom inicijativom decko jedva da je uspevao da prenese loptu preko pola terena, svaku njegovu akciju sekao sam na njegovoj polovini. Ispromasivao sam se u prvom poluvremenu, skamenili su mi se prsti kad sam trebao da sutnem na gol! Drugo poluvreme krece covek opet poceo da igra impresivno nije imao puno sansi za gol, ali je iskoristio 2 sanse i dao dva gola koja su mi srusili nadu za jednim bodom i u 90. minutu stavlja tacku na utakmicu kraj 3:0!

Djurkic - Eto ja izgubih i druge dve utakmice, imao sam tu (ne)srecu da igram sa dve najjace reprezentacije u nasoj grupi, ali dobro dosta sam naucio iz ta 2 susreta i video sam gde sam.

U prvoj mi je posle neke moje male inicijative on dao gol u 15. minutu sa strane nesto. Posle sam ja izjednacio ali mi je dao ponovo sa strane 2 gola i oko 55. min pukne veza na njegov korner. I on mi kaze igramo 40 min i daj mi korner. I ja lepo izadjem u korner i on izbije na neki bug i lopta se bukvalno odbila od Decove glave (nije sutnuo) i usla u gol i tad je vec vodio 4:1, peti gol ne secam se sta je bilo.

U drugoj utakmici mi je nekako cudno dao prva dva gola, treci iz penala, cetvrti ne znam kako.

Uopsteno mislim da je dosta dobar igrac, dosta dobro i precizno sutira iz svih situacija, vidi se da dosta dobro poznaje igru.

Bice bolje valjda :D

3weekend.jpg

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

4. Kolo

Team Serbia vs Team Belarus - Sun 17 Feb 21:00 - mIRC kanal @ quakenet #cb7365233_98

Postava:

1. Djurkic [0:1] [2:2] Insite

2. F@ke® [1:0] [0:1] Sadulia ©

3. Senka [0:6] [0:5] Mel

4. RyZeeR © [0:1] [2:1] Zahar

5. Djatta [0:1] [1:2] Nippi

Rezultat: Team Serbia [05:15] Team Belarus

Komentar:

RyZeeR - Imali smo malih problema pred sam mech, novi patch je izasao, pa je bilo pitanje da li da stavljamo ili ne, ali problem je na srecu bio sredjen (inace kad se stavlja patch, obicno fifa 'pukne').

Prvi put da je mech bio neizvestan do samog kraja, rezultati su se lomili, ali na kraju smo popustili i predali pobedu Belorusima (samo da smo imali truncicu iskustva...).

F@ke® - U prvoj utakmici sam primio relativno brz gol u prvom poluvremenu tako da sam imao celu utakmicu da ispravim gresku koju sam napravio. I zamalo da uspem, jako puno suteva u okvir gola cak 3 stative, ali nije lopta htela u gol! Drugu utakmicu sam vec odigrao dosta bolje, sad sam krenuo da igram napadacki, dao sam gol u prvom poluvremenu. U drugom poluvremenu nisam imao puno sansi igrao sam dosta opreznije nego u prvom sto se ispostavilo kao i pravo resenje,

zavrsio sam drugu utakmicu sa rezultatom 1:0 za mene.

Prva pobeda u dresu reprezentacije!

Hteo bi da napomenem da su Belorusi jako dobri kao ljudi imao sam priliko da razgovaram sa 2 igraca i stekao sam utisak da su ok momci !

Djurkic - Moj protivnik u utakmici sa Belorusima je bio slabiji od prethodna dva. Ja sam igrao najbolje sto sam mogao, ali njegova igra se svodi na to da baci loptu u odbranu svoju, i longball, i tako svaka akcija.

U prvoj sam se odbranio od longballs, ali sam primio neki cudan gol, lopta se odbila malo od mog igraca pri sutu i golman nije registrovao loptu.

U drugoj sam lepo poceo, poveo sam, al sam onda primio gol na svoju gresku, pa onda ponovo poveo, ali longball iz njegovog u moj sesnaesterac i na kraju neresno 2-2.

Djatta - Ovaj put isključivo ja preuzimam krivicu što nismo pobedili. Prva utakmica je bila kako tako egal, mogla je da se završi i nerešeno i mojom pobedom, ali druga me je potpuno iznervirala, em sam poveo, em sam imao milijardu šansi, em sam opet primio iz kornera. Ovoga je trebalo da otkinem oba puta. SVE sam promašio. Bukvalno sve. Dečko nije bolji od mene. Toliko zicera odavno nisam fulao.

SenkaIvke -

Senka - Pa evo ukratko, crveni karton dobio je moj golman. Nastavljam sa deset igraca, jednostavno decko igra svaka mu cast nisam mogao nista ozbiljnije da uradim po tom pitanju, pokusavao sam da zatvaram strane ali ni to nije pomoglo, bunker na kraju ali i to je bila losa kombinacija jednostavno bolji je u svim elementima igre.

Ivke - Krenuo sam ofanzivno on sanse ja sanse, povede on ali opet ista stvar pritisak veliki sa njegove strane, probam da prebacim po boku ali svaka je njegova, zelja je bila velika ali decko igra ok.

Svaka cast momci bili ste dobri samo tako ne gubite nadu, mora se jos trenirati verujte nam decko igra iz prve tako dobro da jednostavno smo bili nemocni, sve u svemu dobar fudbal.

6week.jpg

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

5. Kolo

Team Latvia vs Team Serbia - Sun 24 Feb 22:00 - mIRC kanal @ quakenet #cb7365243_25

Postava:

1. Dragua [4-1] [1-0] F@ke®

2. Sashka [3-1] [1-4] JOkO

3. Denkor [2-4] [2-1] ReBBa ©

4. Winz [1-1] [1-0] Djatta

5. Andruxa © [4-0] [0-1] Kekic

Rezultat: Team Latvia [13:07] Team Serbia

Komentar:

F@ke® - Prvu utakmicu sam odigrao pored neverovatnog laga jako lose, ja ni neznam kako sam stvorio sansu za gol!

Druga utakmica, moj host 0:0 do samoga kraja. Imao sam inicijativu tokom celog meca ali odlucio je gol u 90. minutu i izgubio sam!

JOkO - Poslednja utakmica na clan base-u takmicenju...

Igrao sam opusteno bez pritiska, utakmice nisu imale nikakav znacaj, ali pokusao sam da ostvarim dobar rezultat i da makar ostvarimo PRVU pobedu u CB-u kupu.

Prvu nazalost izgubio sam nesrecno, a drugu sam "prebio" protivnika!

Pozleo bih saigracima iz repke mnogo srece u buducnosti u okrutnom svetu FIFE!

Sefe good job !

ReBBa - Igrao sam sa deckom koji ima 15 godina, denkor mu je nick...

Prvu tekmu me je napadao, golman mi je dobio crveni karton u 20. min, ali sam uspeo da ga dobijem 4-2, veoma lagano kao da je on imao igraca manje, a ne ja...

Druga tekma je bila otvorena do kraja, dobio me je 2-1 golom u 90.min, iako sam propustio 2000 sansi za gol...

Sve u svemu, mogao sam i drugu da ga dobijem, ali sta da se radi...

Sledece godine bice bolje valjda...

Bilo mi je zadovoljstvo da igram za SRBIJU :)

I bice uvek :D

Djatta - Evo i ja da uzmem neki bod. Priča je prilično slična kao i prošli put - obe tekme tesne, sreća na njegovoj strani.

Generalni zaključak celog NationsCup-a je da može da se igra. Da sam imao malo vremena da se pripremim, mogao sam mnogo bolje da odigram, što verujem da važi i za sve ostale. Ipak se vide poboljšanja na fifi. Nema više onih bagova koji se dugo uče, ali se zato nikad ne brane. Svi rezultati su tu negde. Nema ludila kao 11-10, što je ranije znalo da bude, tako da se može očekivati da bude zanimljivo do WCG-a.

Biće bolje drugi put.

Kekic - Mislim da smo dobro odigrali, ali sam ocekivao pobedu. Sto se tice mog mecha, opet sam dobio za protivnika kapitena, ali rezultat nije bio los, ja sam zadovoljan.

Prva utakmica 4:0, druga 0:1.

Nema veze, ali za sledeci ClanBase treba se spremiti ozbiljnije.

5Week.jpg

Edited by FiFa PLaYeR

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e ljudi poz....nego moram malo da dam svoje misljenje oko ovog clanbase-a....Kao sto ste videli grupe su izvucene,po mom misljenju ona nije teska,sem dva protivnika,SPANIJA i FRANCUSKA....Protiv njih se mora uci ozbiljno,mada kakav smo mi narod ili cemo pobediti sve ili cemo sve izgubiti....tako to ide kod nas..Nadam se da cemo imati srece...Naravno ostale protivnike ne smemo potceniti,jer su naravno i oni nezgodni....Zato trazim da shvatite ovo ozbiljno...Jbg,nemamo mnogo iskustva,ali tu ce biti REBBA nadam se da nas vadi....Imamo i jednog razbojnika u ekipi,Simona...On ce da bude nasa SILA u ekipi [:D] ZA SIMONA:JEL SE SECAS KAD SI DEBELOG PRE MECHA UPLASIO(na wcg-u)....MALI JE DRHTAO...Sto se tice JOKA,njemu preporucujem da se ne napije pre mecha...ZA fakera nemam primedbi bar za sada...Imamo vrh atmosferu u ekipi tako da nam nista vise ne treba...Nadam se da cemo ostvariti dobar rezultat...Naravno sve zavisi od zelje,tako da ljudi nemojte da igrate ovo,ako cete se zajebavati...I zabranjen je SEX pre mecha....STROGO ZABRANJENO!!Morate da imate neku motivaciju [8D] Ajmo ljudi da ka***o boraniju.......

OSVAJAMO CLANBASE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

e ljudi poz....nego moram malo da dam svoje misljenje oko ovog clanbase-a....Kao sto ste videli grupe su izvucene,po mom misljenju ona nije teska,sem dva protivnika,SPANIJA i FRANCUSKA....Protiv njih se mora uci ozbiljno,mada kakav smo mi narod ili cemo pobediti sve ili cemo sve izgubiti....tako to ide kod nas..Nadam se da cemo imati srece...Naravno ostale protivnike ne smemo potceniti,jer su naravno i oni nezgodni....Zato trazim da shvatite ovo ozbiljno...Jbg,nemamo mnogo iskustva,ali tu ce biti REBBA nadam se da nas vadi....Imamo i jednog razbojnika u ekipi,Simona...On ce da bude nasa SILA u ekipi [:D] ZA SIMONA:JEL SE SECAS KAD SI DEBELOG PRE MECHA UPLASIO(na wcg-u)....MALI JE DRHTAO...Sto se tice JOKA,njemu preporucujem da se ne napije pre mecha...ZA fakera nemam primedbi bar za sada...Imamo vrh atmosferu u ekipi tako da nam nista vise ne treba...Nadam se da cemo ostvariti dobar rezultat...Naravno sve zavisi od zelje,tako da ljudi nemojte da igrate ovo,ako cete se zajebavati...I zabranjen je SEX pre mecha....STROGO ZABRANJENO!!Morate da imate neku motivaciju [8D] Ajmo ljudi da ka***o boraniju.......

OSVAJAMO CLANBASE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ILI NE>? :)

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

e ljudi poz....nego moram malo da dam svoje misljenje oko ovog clanbase-a....Kao sto ste videli grupe su izvucene,po mom misljenju ona nije teska,sem dva protivnika,SPANIJA i FRANCUSKA....Protiv njih se mora uci ozbiljno,mada kakav smo mi narod ili cemo pobediti sve ili cemo sve izgubiti....tako to ide kod nas..Nadam se da cemo imati srece...Naravno ostale protivnike ne smemo potceniti,jer su naravno i oni nezgodni....Zato trazim da shvatite ovo ozbiljno...Jbg,nemamo mnogo iskustva,ali tu ce biti REBBA nadam se da nas vadi....Imamo i jednog razbojnika u ekipi,Simona...On ce da bude nasa SILA u ekipi [:D] ZA SIMONA:JEL SE SECAS KAD SI DEBELOG PRE MECHA UPLASIO(na wcg-u)....MALI JE DRHTAO...Sto se tice JOKA,njemu preporucujem da se ne napije pre mecha...ZA fakera nemam primedbi bar za sada...Imamo vrh atmosferu u ekipi tako da nam nista vise ne treba...Nadam se da cemo ostvariti dobar rezultat...Naravno sve zavisi od zelje,tako da ljudi nemojte da igrate ovo,ako cete se zajebavati...I zabranjen je SEX pre mecha....STROGO ZABRANJENO!!Morate da imate neku motivaciju [8D] Ajmo ljudi da ka***o boraniju.......

OSVAJAMO CLANBASE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[:D] [:D] [:D] Mislim da je moja forma u ovom trenutku na jednom solidnom nivou tako da nece biti potrebe za doping sredstva [:D] [:D]

www.tabrate.com visit us :)

LET'S PLAY FOOTBALL ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Linn osvajamo CLANBASE 100%... [:D]

Naravno sve zavisi od nas...Joko,cuo sam juce da su HERO I STYLA pricali da si u iznvarednoj formi...Mozda su rekli BDS-u(ako znas ko je on) da te pozove u SK.Mada cisto sumnjam da ces pristati na njihove uslove.To je sve sitno za tebe [:D]E zemunci pa gde ste vi,sta radite,NEMA VAS KO GACA U PORNICIMA [:D]

Edited by Kekic
Link to comment
Share on other sites

pa pazi MASTER nick mi je dao simon....Taj nick mi je posebno drag [:D] A ovaj nick sam stavio jer me ljudi tako zovu,Keki,Kekic tako da ono....To mi je sad zvanican nick....A i zaboravio sam stari nalog kako mi ide,tako da sam morao da napravim novi...Kakav je osecaj na poziciji menadzera repke? [:D]

Link to comment
Share on other sites

Mogu da ti kazem da je lep osecaj, cela org i igraci su svi ok a to ti je najvaznije da sve bude dobro a kada su ljudi u takvom sastavu ni rezultati ne mogu da izostanu, zato ce nas nacionalni tim imati dobre rezultate verujemo u hjih SRBIJA

Edited by igorivan

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

Linn osvajamo CLANBASE 100%... [:D]

Naravno sve zavisi od nas...Joko,cuo sam juce da su HERO I STYLA pricali da si u iznvarednoj formi...Mozda su rekli BDS-u(ako znas ko je on) da te pozove u SK.Mada cisto sumnjam da ces pristati na njihove uslove.To je sve sitno za tebe [:D]E zemunci pa gde ste vi,sta radite,NEMA VAS KO GACA U PORNICIMA [:D]

I sta sad ovo znaci ?? Neko prozivanje ili ne uspela sala ?? Nadji drugaciji nacin za sprdnju !!!

HVALA NA RAZUMEVANJU

Edited by Joko_

www.tabrate.com visit us :)

LET'S PLAY FOOTBALL ! ! !

Link to comment
Share on other sites

CLANBASE -

Ako budemo imali srece, imacemo i bodove.

Ako budemo igrali lep fudbal, imacemo .l.

Ako budemo igrali kreativno, opet .l.

SRECA. Evo, ja u BOGA verujem. I svi ce traziti njegovu pomoc......................................

zanimljivo je to sto mi imamo u repki igrace koji veruju u 50 BOGOVA. Da li smo u prednosti ili mentalno poremeceni. JESMO.

Nedostaju nam INDIJANCI...sve ostalo imamo.

FIFA je zabava. PES???!!! Pes sluzi da kada doruckujes...imas gde da stavis kuvano jaje.

jedna zanimljivost:

Kesar je ostvario najvecu pobedu ikada na ESL-u. http://www.esl.eu/eu/fifa08/1on1/ladder/match/8643581/

Drago mi je sto si napustio onaj GNT.

GNT- govna nacije .....

in nomine patris et filii et spiritus sancti

srbKaiser - ESL

Link to comment
Share on other sites

I sta sad ovo znaci ?? Neko prozivanje ili ne uspela sala ?? Nadji drugaciji nacin za sprdnju !!!

HVALA NA RAZUMEVANJU

Alo Joko,koji tebi djavo,sala jbt....Ne kapiram te,ljutis se zbog ovako glupe stvari.....Da sam hteo da se sprdam sa tobom,to bi uradio na drugi nacin...nisam mislio nista lose,ali vidim da ti smetaju zajebancije...

Link to comment
Share on other sites

Keki, protest je zatvoren i dobio si bodovI [:D]

A onaj govnar iz poljske sa facom krave bez mleka...dobio je 3pp i zamrznut mu je nalog, nema igre do daljnjeg [:D] [:D]

Veceras od 20:30 igram fifu, ako neko hoce da mi se pridruzi...

Joko, kod mene imas zakazano.

Rebo, mogli bi ՁonՁ™ veceras. Zakazi sa nekim turcima......uuuuuuuuuuuuuuuu njih obozavam.

in nomine patris et filii et spiritus sancti

srbKaiser - ESL

Link to comment
Share on other sites

Keki, protest je zatvoren i dobio si bodovI [:D]

A onaj govnar iz poljske sa facom krave bez mleka...dobio je 3pp i zamrznut mu je nalog, nema igre do daljnjeg [:D] [:D]

Veceras od 20:30 igram fifu, ako neko hoce da mi se pridruzi...

Joko, kod mene imas zakazano.

Rebo, mogli bi ՁonՁ™ veceras. Zakazi sa nekim turcima......uuuuuuuuuuuuuuuu njih obozavam.

Pazi nisam se tome nadao,odusevljen sam reakcijom ESL admina...Zeleo bi ovom prilikom da se zahvalim SIMONU i PEDJI,zato sto su mi pomogli da se odbranim od stetocine.. [:D]

U nedelju je biti ili ne biti...Salim se.Pobeda je zagarantovana [:D]

Link to comment
Share on other sites

bravo majstorUUUUUUUU

jel to to?

to je to!

to je TO?!?!

da,da, to je TO!!!

lozis me da je TO to?

nisam to ni rekao, rekao sam da je to TO.

aha, brate, sad je vec bolje, bio sam malo zbunjen.

to to to je TO hajde da se igramo, to to to je TO hajde da se gledamo...ili tako nesto.

hmmmmmmmmm,brena u 20 i kusur godina,hmmmmmmmmm sofija loren iz mladjih dana grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, hmmmmmmmmmmmmmm ksenija pajcin,bruka, bomba, hmmmmmmmmmm ali i monika beluci ijaooooooooooooooo BELLA DI ITA, hmmmm mora da ima jos, ona plavusa iz taxi-a GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, jesse jane bibibibibibiibibibpipipipippipipipi dijamant, adriana lima, severina, cerka od onog lika sto prodaje semenke na zapadnoj tribini marakane...kad me je pitala da li zelim kikiriki,srce mi stalo, a onda zena komsije koji misli da sam mu prijatelj...gtjmrksr, knek'rek'rmlkl er[e jnrfhnrfgjio ona je asteroid, LIV TYLER...ne bih je pipnuo, oko nje bih napravio nekakvu providnu zastitu, da je niko nikada ne dodirne.MAJKA PRIRODA...LIV TYLER...ZATO STO JE to TO.

ima brate i ona glumica, ona bre,bila je u onom spotu enrique iglesias-a hero se zove pesma, e i ona mi je extra, rosela sensi naravno..ali samo zbog postovanja i zato sto ih volim, da odreshe kesu za neki transfer...sestra njena? glupaca!!!

totijeva zena, ilari je keva, i keva je bukvalno.

OVER

aha, a ova koje sam se sada setio...svi cete se sloziti sa mnom, a sada svi u glas, zajedno, kao jedan, kao curva sud...NEDA ARNERIC,keva keva keva keva keva...sta cemo sa njom, pa sada nista,matora je...ali kada je bila mlada i lepa i GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR AV AV AV AVAVAVAVAVAVAV

kada puste film u kome glumi iz mladjih dana pocnem da se tresem i valjam po kuci kao prcano mace, kao da imam sve moguce bolesti, kada je vidim burazer se spremi da mi drkne umirujucu injekciju.

i pored gore navedenih devojaka, pojavljuje se kokoska karleusa na televiziji i izigrava "ribu", pa kurve nisu "ribe"...izgleda da u srbiji jesu, i jos oni koji je lepe na zid...hahhahaha srbijoooooooooooooooooooooooo.

a sad stvarno OVER

Edited by srbKaiser

in nomine patris et filii et spiritus sancti

srbKaiser - ESL

Link to comment
Share on other sites

AU za sve pare si se ISPRICAO,necu da budem nekulturan:D nego bre kada si rekao da je ne bi dirao,mislio si da je ne bi dirao bacacem plamena ili?to da ne bi trosio plin jel tako?ma idi....................nego zvala me mira skoric kaze da ce da te gleda kad budes igrao sa spancima...mada takodje tu se nasla i natasa bekvalac koja je zapalila u rusiju,i poslala ti je pismo,u kome govori o svom teskom zivotu sa ikodinovicem,kako ne moze da ga istrpi...to su strasne stvari...A esma redzepova te zvala da joj pomognes oko utovara...seli se 2 ulice nize od svoje gajbe...cuo sam da ona ima mnogo dece...sto se tice miroslava ilica on je trebao da bude postavljen kao head sponsor nase reprezentacije,ali vecu ponudu je dao piksi stojkovic koji se trenutno nalazi u nagoji,usavrsava svoje skillove...medjutim to sto je bora drljaca pao u muriju zbog zato sto je bio vodja grand klana...Prica se da je za njega rasturao drogu era ojdanic,mada konacno objavljivanje ce pasti za nedelju dana...Ovaj vladimir radmanovic,poznat kao jasar ahmedovski je u svom govoru objasnio da ce on cuvati suverenitet i teritorijalni integritet ove zemlje,i da nece dozvoliti uvoz nuklearnog otpada u nasu zemlju...mada bobana zdravkovica nema nigde,nestao juri ga buha zato sto ga je zajebao za one bandere koje su trebali da postavljaju na autoputu srem-sid...Stanje na putevima prema izvestaju funky g,je katastrofalno,keba je iznajmio od nekog bager i nece da se skloni sa autoputa koji vodi ka granici sa sibirom...Kako javlja agencija beta doslo je do sukoba izmedju pristalica levice i nastrane desnice u kilimandzaru...toliko za danas...Odjava

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...