Jump to content

WarCraft knjige


Recommended Posts

hmm :) deluje zanimljivo kapiram da jednom kad otkacim sve ispite mozda i procitam :D

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ja sam josh pre 3-4 godine video u 'peshti sve knjige na Madjarskom prevodu,a ovi nashi dokoni fantazisti ne mogu da se smisle da ih prevedu.

Nije da je meni porblem da chitam na eng,ali je dosta zajebano chitati fantastiku na engleskom jer ima puno rechi koje nisu glasichan govor shto ume da bude dosta zbunjujuce...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

To stoji,mada pored ogromne expanzije WoW kod nas(kao u ostalom i svuda u svetu),nije bash nerelano da ce se knjiga prodavati.

Tako da ipak mislim da postoji ta krtichna masa.Ja na svaku grupu od 5 choveka koje poznajem,znam bar jednog da je navuchen na WoW.A ostali su chuli za isti ili ih pak na ovaj ili onaj nachin interesuje WarCraft svet,tako da ipak ne bi bio uzaludan poduhvat prevesti i izdati knjigu na srpskom.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

lol

mislim da tje se prodati i vishe od 5k iz jednog jedinog razloga... zato shto u srbiji ima dosta fantazista koji bi rado prochitali iako nemaju pojma o Warcraft svetu...a i + uskoro tje film kolko ja znam...nachuo sam da tje 2009 izatji ili pocheti snimanje i to bi bila dobra podloga...a mogu i posle filma...

p.s. ja sam to video i na bugarskom... peace

Link to comment
Share on other sites

I ja isto verujem da bi se prodavale. Znam dosta ljudi koji bi kupili warcraft knjigu (Ja prvi [:D] ). Nego, gledam sada nesto na netu i naletium na ovaj link http://www.blizzplanet.com/content/98/

E sada tu imaju sve knjige da se kupe, pocev od starcrafta, preko diabla i naravno WarCrafta. Ono sto mene zanima jeste da li neko zna da li su knjige povezane jedna sa drugom, kojim redosledom idu (ne bi da krenem da citam od sredine) i da li je prica iz igrice izvucena iz njih.

TnX

PoZzZ

Link to comment
Share on other sites

heheh ovako da jesu povezane su na foru Gospodar Prstenova neznam dal si sve to prochitao... tj. u LOTR [Gospodar Prstenova] imash trilogiju o Frodu i prstenu a imash josh par knjiga koje govore o svetu i nastanku srednje zemlje... e tako je i ovde a ako si presho sve delove Warcraft-a ili bar znash kako se zovu onda bi to trebalo da ti pojasne... mozhda ti pomogne ovo shto je Kole dao [okoreli WoW-ovac :D] a mozhda tje i ovo http://www.worldofwarcraft.com/info/story/timeline.html [tu imash timeline

knjiga :D] a ovde ukratko istoriju sveta Warcrafta http://www.worldofwarcraft.com/info/story/chapter1.html to ti je chapter 1 ti samo listaj strane.... peace

Edited by Rambe
Link to comment
Share on other sites

Aham...Kapiram. Citao sam Tolkina. Znaci i ovo je na tu foru. Isti svet ali trilogije su odvojene jedna od druge.

Nisam presao sve. Igrao sam keca i dvojku kada sam bio mali, ali nisam znao ni engleski niti sam bio nesto mnogo zainteresovan da prelazim igricu. Tada sam bio u fazonu ukucam sifre, odigram jednu partiju sa kompom i smorim se... ROC i TFT sam presao 2 ili 3 puta. Tu znam dosta dobro pricu (bar bi trebalo lol). Krenuo sam i wow da igram nesto loma, ali sam odputovao za USA gde sam i sada pa ne mogu da nastavim lepo da igram na evropskom serveru. Zato i gledam sad te knjige da kupim. Da prekratim vreme i ubijem dosadu sada dok mi traju ove smorne studije.

Tnx za help

Link to comment
Share on other sites

morao sam :((((

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

To stoji,mada pored ogromne expanzije WoW kod nas(kao u ostalom i svuda u svetu),nije bash nerelano da ce se knjiga prodavati.

Tako da ipak mislim da postoji ta krtichna masa.Ja na svaku grupu od 5 choveka koje poznajem,znam bar jednog da je navuchen na WoW.A ostali su chuli za isti ili ih pak na ovaj ili onaj nachin interesuje WarCraft svet,tako da ipak ne bi bio uzaludan poduhvat prevesti i izdati knjigu na srpskom.

ako ne racunam 50+ grupu coveka... na njih 5 znam 4 koji su navuceni na wow... a ja sam peti... :))))

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

to su te knjige?

Warcraft

Day of the Dragon - Richard A. Knaak (2001)

Lord of the Clans - Christie Golden (2001)

Of Blood and Honor - Chris Metzen (2000)

The Last Guardian - Jeff Grubb (2002)

The Well of Eternity - Richard A. Knaak (2004)

The Demon Soul - Richard A. Knaak (2004)

The Sundering - Richard A. Knaak (2005)

Cycle of Hatred - Keith R. A. DeCandido (2006)

Tides of Darkness - Aaron Rosenberg (2007)

Diablo

Demonsbane - Richard A. Knaak (2001)

Legacy of Blood - Richard A. Knaak (2001)

The Black Road - Richard A. Knaak (2001)

The Kingdom of Shadow - Robert B. Marks (2000)

Birthright - Richard A. Knaak (2006)

Scales of the Serpent - Richard A. Knaak (2007)

Starcraft

Liberty's Crusade - Jeff Grubb (2002)

Shadow of Xel'Naga - Gabriel Mesta (2001)

Speed of Darkness - Tracy Hickman (2000)

Uprising - Micky Neilson (2000)

My Life for Aiur - Fan Fiction

ako vam ne smeta da citate sa monitora potrazite ebookove... (verujem da bih popio ban kad bih lepio linkove :)

Link to comment
Share on other sites

Da?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

please Bliss jel mozes da mi das linkove za sve knjige Wacraft serijala, ili bar one koje imas...hvala unapred :)

God does not play dice.

Samo je jedan kutak svemira koji sigurno možete promijeniti, a to ste vi sami.

Kad gulite svoje musterije, ostavite malo koze da raste kako biste mogli ponovo da ih ogulite.

"There are many here among us who feel that life is but a joke.

But you and I, we've been through that, and this is not our fate,

So let us not talk falsely now, the hour is getting late."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...