Jump to content

Prooblem Torrenti! utorrent


CharlieSA

Recommended Posts

ma to nije bitno sta ti pise u zagradama,to su oni koji su u kveriju(na cekanju),tj njima saljes rikvestova i primas ih,nije da trenutno od njih skidas.pa ne moze 40 ljudi da deli 1 kbps:)

da bi skapirao o cemu ti pricam,prebaci onaj view na peers(donji deo ekrana gde ti inace prikazuje grafikon).tu mozes da vidis od koga tacno kojom brzinom skidas.da si malo veci ekspert proucavanjem toga bi zakljucio u cemu je problem:)

u status baru utorrenta imas znak koji bi trebao da je zelen ako ti je utorrentov port slobodan i ako si konektovan na "/ip".ne bi trebalo da je zut i crven.ako jeste,mozda ti je vindovsov fajrvol aktivan?

evo ti moje podesavanje utorrenta

opsnz pa bittorent

global maksimum nambr of koneksns:100

maks nambr of pirs per torent:50

nambr of aploud slots per torent:3

ispod toga adisnl bitorent ficrz

sve stiklirano sem limit lokal pir bendvit

predjes na koneksn

tu imas deo lisning port.u tom delu je sve stiklirano sem randomajz port...

ovo ispod ne bi trebalo da je stiklirano

e sad ako ni ovo ne pomogne postoji jos par stvari koje bi mogle da te baguju.jedno je sam operater,sto je ja mislim i najverovatnije(jel ti u toku celog dana ovako jadan dl?),ili imas neki spyware adware kurac palac koji ti gusi dl.uostalom probaj da skines nesto preko rapida,da vidis jel ti ide 51-2 kbps dl.

e da,jos nesto mi reci,koji je ukupni broj pirova i sidova?

probaj da smanjis upload stavi 32 :D ne znam lupam mozda ti upload gusi download :D

cuo sam tako neke price ;D

jaoj pa ovo boli:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

mogu da zakljucim da ti taj speed guide ne treba:)dakle skini taj globalni upload limit(options>connection>maximum upload rade stavi da bude 0,neograniceno)jer ti sve jedno ogranicavas ovaj pojedinacni torrent koji trenutno skidas.ako ni to ne pomogne,jebga

e da,ovo "use aditional upload slots if ul speed is <90%" to ne treba da ti bude stiklirano

i nema potrebe da forsiras,tj da koristis forced start:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

hvala kakoo... sve odradjeno kako je napisano, ali nema sanse...konstantno isto...skidam od njih 5, saljem njima 40, u proseku brzina 15kb/s...ostavio sam celu noc da mi skida, sa 50% i doslo do nekih 58% ^^

Al' ok, ko zna sta je, necu da smetam ))

Da, kada skidam sa rapidshare-a ide max, 52+ kb/s )

poz za sve )

exyutrance.editboard.com

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...