Jump to content

Tankadin tips?


Paja

Recommended Posts

ja prvi put cujem da je neko pre tbc furao pala tank-a [8D]

ali ok ako on tako kaze...

Pa nisi bas upucen u to sta se sve desavalo na SM u pocetnoj fazi. Postojao je jedan pala, nick Testera koji je furao tenk varijantu kada je trebalo. Koliko sam mogao da cujem od ljudi koji su tada igrali bio je odlican. Odlican hiler i tenk u ono vreme, ohohooooo!!!

Jedno pitanje za Mohicana. Ovaj lik na screenu Masta? Jel se lik zove Mastal i iz Novog Sada je. Igrao je sa palom i nije izlazio iz AV-a, ili gresim? Ako je to on, pitajte ga da li je poznavao Testeru. Mislim da je cak igrao sa njim neko vreme.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@dragane pa bio si lowbie i na tim slikama si lowbie, ashaman u valoru a ti 40ti nivo ...

da, zato shto sam morao da lvlujem druida od pocetka jer si me iscimao [:D] nego bre, gde su skrinovi kad smo ubijali azuregosa u oor-u? :) ja moje izgubih negde :/

Jedno pitanje za Mohicana. Ovaj lik na screenu Masta? Jel se lik zove Mastal i iz Novog Sada je. Igrao je sa palom i nije izlazio iz AV-a, ili gresim? Ako je to on, pitajte ga da li je poznavao Testeru. Mislim da je cak igrao sa njim neko vreme.

ne, masta je maudib sa foruma :)

Link to comment
Share on other sites

da, zato shto sam morao da lvlujem druida od pocetka jer si me iscimao [:D] nego bre, gde su skrinovi kad smo ubijali azuregosa u oor-u? :) ja moje izgubih negde :/

Imam ih, ali se ne secam da sam te video na njima, tj mozda je to neki drugi azu run. Imam skrinove sa onog run-a gde smo se peglali sa hordom oko azua :D

Pa nisi bas upucen u to sta se sve desavalo na SM u pocetnoj fazi. Postojao je jedan pala, nick Testera koji je furao tenk varijantu kada je trebalo. Koliko sam mogao da cujem od ljudi koji su tada igrali bio je odlican. Odlican hiler i tenk u ono vreme, ohohooooo!!!

Jedno pitanje za Mohicana. Ovaj lik na screenu Masta? Jel se lik zove Mastal i iz Novog Sada je. Igrao je sa palom i nije izlazio iz AV-a, ili gresim? Ako je to on, pitajte ga da li je poznavao Testeru. Mislim da je cak igrao sa njim neko vreme.

Nikad cuo za palu testera na shadow moon serveru ...

Masta je kao sto ti reche dragan, mauddib sa rura, a manda je iz novog sada.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Maraudon je 5man instanca, ali mozda mislis na takozvani pvp raid na ono pogano selo iza maraudona i na hordin grad u feralasu?

nene, bash raid, moze 10 ljudi da udje u maraudon, a i u sve te low lvl instance, samo su to fixovali za scholo, strat itd. ^^

mozda ti nisi bio tu pa se ja is3povao :<

Link to comment
Share on other sites

eh da mohi nije bio i da ne zna nesto u vezi sa wow-om...zaboga ;o))

i imenjache ako ocesh da zadrzhish tu custom titulu zhelim da stavish exxxplicitnu sliku xtine agiLJeere kao avatar! ;oP

Shta se srdish sad shto znam vishe o hanterima od tebe, velike enciklopedije beskorisnih podataka o hanteru? :P

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...