Jump to content

Battle.net account


SomiKnight

Recommended Posts

Iz nekog cudnog razloga sam dobio ban na dota-league, pa me interesuje sledece, da bi se otvorio novi nalog na battle.net-u jel dovoljno samo promeniti frozen throne, tj instalirati novi frozen throne na stari reign of chaos, ili moraju oba nova za novi nalog.

Nemoj da pravish josh jedan account na dota-league, zato shto ako te uvate popicesh perma ban...

Shto se tiche bana koji si dobio, to je u vezi onog screenshot-a koji si uploadovao, i samo napishi support u vezi sa tim screan shotom i reci da je to screan sa replay-a i da zato nemash fog of war, i odbanovace te, chim dodje taj support na red (u roku od nedelju, dve dana)...

poz,

Link to comment
Share on other sites

Ok hvala na savetu, nisam ni mislio dok ne vidim sa ovim banom sta ce biti, pa rekoh ako kojim cudom ostane ne bih imao drugog izbora nego da probam da napravim novi nalog, jer ban od dve godine mu dodje skoro isto kao i perma ban :) . Inace kako oni uopste provale da imas 2 accounta, sta drugo mogu nego po ip adresi a to se lako menja?

Poslao sam support u vezi toga pa cekam. Inace i ja sam bio pretpostavio da je zbog fog of war-a ali kapiram nemoguce da je admin toliko glup da ne vidi da je replay, a i u pravilniku pise da za map hack moraju dva admina da se sloze, pa me sve to zbunilo malo. Stagod, hvala jos jednom, cekam odogovor na support.

Edited by SomiKnight
Link to comment
Share on other sites

jer ban od dve godine mu dodje skoro isto kao i perma ban :)

Da... 2 godine i jeste perma ban ;)

Inace kako oni uopste provale da imas 2 accounta, sta drugo mogu nego po ip adresi a to se lako menja?

Veruj mi... oni su od toga napravili pravu nauku - ako ti nadju bilo koju slichnost izmedju 2 accounta, oni krecu da istrazuju temeljno I ako sluchajno nadju josh neshto, pijesh ban na svim povezanim accountima...

Medjutim, ako ipak zelish da znash, oni najvishe vataju na sledeci nachin:

1) Ista IP adresa - nece te oni auto banovati zbog iste adrese, al ako sa iste adrese udjesh na jedan account, izadjesh i odmah zatim udjesh na drugi, oni to tretiraju kao account sharing ili multiaccount, i posle je na tebi da dokazujesh zashto seto desilo...

2) Slichan username

3) Isti password - to im je genijalna fora, mnogi neobrate paznju, i naprave 15 accounta sa istim passwordom, a ovi ih samo pobanuju ;)

4) Isti bnet account

5) Isti e-mail za registraciju

6) Bilo koji detalj u tvom profilu, koji moze da te poveze sa drugim accountom...

Poslao sam support u vezi toga pa cekam. Inace i ja sam bio pretpostavio da je zbog fog of war-a ali kapiram nemoguce da je admin toliko glup da ne vidi da je replay

Veruj mi.. taj admin je pametan lik, al biti admin tamo je jebeno...

Oni u proseku troshe po 3-4 sata samo na supportovima po danu, pa su navikli da donose brze odluke, a samim tim i da greshe...

a i u pravilniku pise da za map hack moraju dva admina da se sloze, pa me sve to zbunilo malo.

To da dva admina moraju da potvrde nema pojma...

To je bilo u vreme kad su imali 5 admina i 50 suportova nedeljno - to pravilo je jednostavno zastarelo, ili je tu da maze korisnicima ochi :D

poz,

Link to comment
Share on other sites

Evo malopre su mi skinuli ban, tri dana je eto trajalo, na kraju niti su mi poslali mail, niti se iko izvinuo, bas su likovi. A bas su likovi ti admini, ja napisem support u vezi host-a nesto, a Sonnenbank mi odgovori, kako ja da vidim ko je host, iz replaya to sigurno ne moze, posalji mi ss chata iz pregame-a ... ludak ... i to jos da je jedini, kakvih sam se gluposti naslusao od admina to je strasno. Naravoucenije, ne pisem tamo vise na forumu, i ne saljem support nikoje vrste sem ako direktno ne utice na mene nesto. A ovde hvala svima na pomoci, poz.

Link to comment
Share on other sites

Evo malopre su mi skinuli ban, tri dana je eto trajalo, na kraju niti su mi poslali mail, niti se iko izvinuo, bas su likovi. A bas su likovi ti admini, ja napisem support u vezi host-a nesto, a Sonnenbank mi odgovori, kako ja da vidim ko je host, iz replaya to sigurno ne moze, posalji mi ss chata iz pregame-a ... ludak ... i to jos da je jedini, kakvih sam se gluposti naslusao od admina to je strasno. Naravoucenije, ne pisem tamo vise na forumu, i ne saljem support nikoje vrste sem ako direktno ne utice na mene nesto. A ovde hvala svima na pomoci, poz.

ajde maaali offtopic... da li postoji neki bolji nacin za ss... od copy/paste-a... u jebenom sc-u svaki printscreen se automatski belezi u sc folder... da li je moguce da su neke gluposti ostale toliko retardirane... (da ne pominjem koliko pizdim sto mi na replay-u ne pokazuje resurse onog igraca cija je jedinica selektovana)...

p.s. daj boze da sam glup... i da ovo sve radi, a ja samo ne znam kako... :)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...