Jump to content

AI Gaming Tournament


konfuzni

Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

@Nije frcnost, ali to sam i ja hteo da napomenem..

@ Sale, Maxa, Denis Hehe.. :) <3 Ja na svakom turu igram protiv vas :)

Realno, bolje da se tur zavrsi u jednom danu, ali opet je smor zbog ljudi iz unutrasnjosti koji dodju da odigraju 2 mape.. Mada je to tako uvek bilo, da se ne lazemo..

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Kao sto sam napisao ovako je po meni najbolje , moze turnir da traje i 2 dana ako treba ali gde ce se smestiti ekipe koje prodju? ja ne mogu da im garantujem gde ce spawati i to... Sto se mene tice moze da se i promeni sistem ako budem bio siguran da ce ekipe moci da izdrze 2 dana da bleje u Beogradu... ovo sada je samo 12 sati cistog igranja kada ne bi pravili pauze... Bice mozda promenjeno u saglasnosti ostalih takmicara ako vama odgovara... Ako ste vec dosli da igrate da osvojite turnir onda morate biti najbolji i pobediti sve...

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

i ja mislim da je bolje winner-loser,ali ipak ne zavisi od nas domacih ekipa .. vec od ekipa sa strane ;)

O tome i pricam mrk1 , znaci nisam u toj mogucnosti da obezbedjujem ko ce gde spawati i odmarati o toj temi ce se razgovarati kada bude bio sledeci tur... Ja mogu da stavim winnner i looser kao sto sam rekao meni nije problem i mislim da je tako ok i zanimljivije ali opet ekipe sa strane bi se bunile zato sto ne bi spawali dan jedan... Videcemo idem dole do igraone da sredim sve sto treba pa cu napisati ako bude bilo neke promene... Poz

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

bizho nemoj da se ljutish na mene,znash da volim da kenjam,ali stvarno je glupo da 1 prodje iz grupe i to je to.ako jedan prolazi najbolje je winner loser.bice zanimljivije,ovako ce biti ekipa kojie ce se iscimati da odigraju 2 mape..meni nije problem da se iscimam poshto sam blizu,ali recimo,crna gora i baje koje daleko zhive,smor je.ja sam za 2 dana,ili da igramo celu noc :D

stavi winner loser!

There are no disabled people. Only people who have met Chuck Norris.

 

Link to comment
Share on other sites

Nama je najveci problem bila subota ujutru da ne igramo prvi jer radim nocas celu noc a treba da vozim odmah iz trece 2 sata....a poshto ovako ispalo ipak igramo prvi... nama je sve jedno dal ce se igra 2 dana ili 2 ekipe iz grupe....

Edited by urbanExp.creative
Link to comment
Share on other sites

ne kontam DEjane shta hoces da kazes?

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...