Jump to content

Need for speed Pro street


rusici

Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Samo kad bih znao da snimim shadow ali zato imam video od 59:69 (moze bolje ali nemam vremena ovo je sad bio 1 na brzaka) http://www.mediafire.com/?5mi9by4uydz [:D] [:D]

Strale je noob na kub [:D] [:D]

Au kakva je to piknik vozhnja pola kruga se pila po travi sa ukljuchenom asistencijom abs i tracktion controll

hmm...

Ja sam sve vozio po stazi i to bez asistencije... mislio sam tako treba, i menjao sa kvachilom ali izgleda sam pogreshio,

znachi ti sad vozish bolje od alana?

Pozdrav...

mkztkomtxa7.gif

http://www.youtube.com/watch?v=7i4wpkC2eTw First turbocharged tuscani (coupe) on the balkans!

ex-WCG gamer '04 '05 '06 '07 & '08, some history? http://noname.c64.org/csdb/scener/?id=9770

Link to comment
Share on other sites

Markiz jel ti staza ovako izgleda 10641027td8.jpg

Fura te pa to je dobro jel ste presli ceo ili kako, igrali smo tu stazu sa nekom ofucanom korolom 1.13 najbrzi krug, skinuo sam neki trailer za lovu da kupim lamba,pa da probamo sa njim, pitanje kako da igramo sami da nemamo drugih nego samo mi,,, slika uskoro pozz od brace

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

Festival je glavna mapa dajte za nju rezultat [:D] [:D]

Oni uvek izaberu neko sranje od mapa, nije dosta sto su upropastili Nfs, da mi se place kada ga vozim, kakav je bio a kakav je sada, nego daju mape takve da kada ih vozimo povraca nam se... ali moramo da vozimo ovu GP mapu jer jedino ona podseca na nesto sto smo voleli u carbonu a to je Speed evo nas rezultat za nju

senkajeaaaaxb4.png

Jami gde je ona mapa gde si vozio 45:... ne mozemo da nadjemo, javi pa da malo vezbamo a evo i za Festival nase jbg ne mozemo da jurimo vreme kasnije videcemo ima vremena a do tad zalepi sliku te staze pozz od brace

senkaivke1to6.png

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

ivkekyobashiattackmw3.png

Kyobashi Attack-Ivke

senkajeakrivayz6.png

Festival -Senka

Ma sve su to p.... koja su im to pravila, to su mentoli, sve kako njima odgovara nameste, valjda nece wcg ce biti ok kod nas verujemo u to,,,, evo vremena lepi cemo od ostalih staza kako budemo vezbali...... ko njih jebe oni samo tako mogu da se pale da su najbolji jb njihova pravila nemaju oni muda za ono sto treba..........

Edited by igorivan

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

Kyobashi Attack je mapa samo tek sam sad video da ste pitali nalazi se u tokyo dockyard

Btw. znate ko je pisao pravila za ECG jedna mala pomoc sad igra i ceka pobednika iz luzer grupe

Pravila postavljaju administratori i oni koji organizuju takmichenje, u sluchaju sec-a to su nemci!

Kod nas takodje o pravilma odluchuju organizatori e sad shto se samo iskopiraju pravila sa sec-a

ili kasnije sa wcg-a to je pricha za sebe!

Mi jednostavno ne bi mogli da se dogovorimo oko pravila jer svako ima neko svoje mishljenje i

svako bi to uradio drugachije...

Sliver je brutalno dobar igrach btw igrao sam malo sa njime i dva puta smo se druzhili i kao proshle

godine tako i sada tvrdim da mi koji "kao" igramo bilo koju igru NIKADA necemo biti tako dobri

kao "oni shtreberi" tamo u normalnom svetu!

Zato nemoj pljuvati i omalovazhvati jednog svetskog prvaka i vishestrukog evropskog prvaka

vec bolje vezhbaj da kod nas napravish neki rezultat jer je to "nash" maximum i ostavi se

budalashtina jer vidish i sam kako prolazimo zbog pametovanje u ovoj zemlji!

Da te podsetim ovo je prvi SEC bez nashe reprezentacije!

mkztkomtxa7.gif

http://www.youtube.com/watch?v=7i4wpkC2eTw First turbocharged tuscani (coupe) on the balkans!

ex-WCG gamer '04 '05 '06 '07 & '08, some history? http://noname.c64.org/csdb/scener/?id=9770

Link to comment
Share on other sites

Pa evo me gledam kako klinci negoduju a nemaju pojma shta se krije iza svega a shto se zove rad rad rad!

Zhao mi je shto niko nije ishao na Sec, shto nije bilo kvalifikacija pa da se malo razigrava pre odlaska, malo adrenalina...

Bojim se da ce i Wcg ove godine proci bez nas... a to bi bilo jako loshe...

:-(

@yamar dali si isprobao LAN i dali i tamo mogu da se biraju svi automobili (ajde objasni nam jer inache necemo Straxx i ja nikada zaigrati

poshto i njega i Dante-a morash bukvalno vredjti i tuci da bi seli da igraju stobom ali iz besa, pa josh ako izgube eto ti motivacije za igru

jer inache nebi NIKADA zaigrali NFS jer samo DOTA je bitna!). Moje zaduzhenje je da provociram, dizhem prashinu, inspirishem ljude da

bi pocheli igrati neshto - tako je barem bilo u proshlosti a da nije nebi NIKADA ni stigao WCG u Suboticu niti bi Dante isho na Sec niti bi Straxx

ishao na Wcg... ali i meni ponestaje polako snage oko svega ovoga a narochito oko vezhbanja organizovanja lan-a itd...

Edited by m4rk1z

mkztkomtxa7.gif

http://www.youtube.com/watch?v=7i4wpkC2eTw First turbocharged tuscani (coupe) on the balkans!

ex-WCG gamer '04 '05 '06 '07 & '08, some history? http://noname.c64.org/csdb/scener/?id=9770

Link to comment
Share on other sites

Cek po tebi je uredu da organizator i u isto vreme smislja pravila?

Prvila su izasla u februaru, a silver je vezbao jos od decembra. Ovo sto sam rekao su 50-50% da je istina jer silver nece da prizna. Ne kazem da je on los igrac daleko od toga ali tako nesto da uradi je stvarno bezobrazno.

Jos jedna stvar VGSpeedPro je za ova pravila sto su bila na SEC-u koristile u nekoj nemackoj ligi koju je organizovao Silver, pa ti gledaj dali je to pravedno gde 0.1 sec moze da presudi da li si pobedio ili izgubio.

Jbg oni svaki dan vezbaju pricao sam sa Alanom svako od njih 3-4h samo jednu mapu. I tek kad budu zadovoljni sa vremenom onda prelaze na drugu mapu. A to sto igraju zbog love mene boli uvo, meni nista nece znaciti ta lova ako nema zajebancije sa njima i starog dobrog nacina prozivanja (des bre u pm nisam te video sto godina i tako to sto je nestalo u EVROPI)

@ markiz nemam ti ja pojma to sa lanom probaj negde da izguglas ako nadjem javljam

Link to comment
Share on other sites

Evo vremena sa sec finala:

(ICQ chat)

M@®Ł1Z (14:55:03 10/03/2008)

oder hast du auch videos gemacht?

M@®Ł1Z (14:56:47 10/03/2008)

ich will sie hier (in serbien) auf dem nfs forum bekant machen!

danke dir...

sLiVr (14:56:51 10/03/2008)

nee keine vids

M@®Ł1Z (14:57:13 10/03/2008)

ok gib mir nur die zeiten wen du dich erinerst...

sLiVr (14:58:32 10/03/2008)

53 willow

57 portland

1.27 autopolis

50 chicago

57 infineon

M@®Ł1Z (14:59:15 10/03/2008)

thx

Vidi kod nas organizator odredi igre (npr. ja sam vezhbao pgr3 celo leto) za wcg2006 pa nedelju dana pre

odrzhavanja kvalifikacija jednostavno izbaci neku igru (konkretno pgr3) zbog toga shto je navodno malo ljudi

koji se odazvao... hmm.... Pozvali su me da idem na Sec2007 da bi sve bilo fer jer su znali da dosta vezhbam!

Organizator i admin odredjuje pravila u sluchaju sec-a su to nemci crovex, sliver i josh par njih tamo....

Dali bi takodje smtrao bezobraznim da npr. trojica najboljih kod nas odrede pravila i mape za Wcg kvalifikacije?

Verovatno ne bi jer najbolji dobro znaju, poznaju tematiku jer su u vrhu vec godinama!

E sad dali su NEMCI to vezhbali od decembra ili ne, ne zalazim u to niti me briga! Gledao sam kako ljudi igraju

i bruka je, jako su dobri i takav skill nikada nisam video kod nas! Mozhesh i ti da igrash svaki dan na netu

i da uchestvujesh u ligama to je najmanji problem uchestvovati ali biti tako dobar je mission impossible!

Edited by m4rk1z

mkztkomtxa7.gif

http://www.youtube.com/watch?v=7i4wpkC2eTw First turbocharged tuscani (coupe) on the balkans!

ex-WCG gamer '04 '05 '06 '07 & '08, some history? http://noname.c64.org/csdb/scener/?id=9770

Link to comment
Share on other sites

Evo vremena sa sec finala:

(ICQ chat)

M@®Ł1Z (14:55:03 10/03/2008)

oder hast du auch videos gemacht?

M@®Ł1Z (14:56:47 10/03/2008)

ich will sie hier (in serbien) auf dem nfs forum bekant machen!

danke dir...

sLiVr (14:56:51 10/03/2008)

nee keine vids

M@®Ł1Z (14:57:13 10/03/2008)

ok gib mir nur die zeiten wen du dich erinerst...

sLiVr (14:58:32 10/03/2008)

53 willow

57 portland

1.27 autopolis

50 chicago

57 infineon

M@®Ł1Z (14:59:15 10/03/2008)

thx

Vidi kod nas organizator odredi igre (npr. ja sam vezhbao pgr3 celo leto) za wcg2006 pa nedelju dana pre

odrzhavanja kvalifikacija jednostavno izbaci neku igru (konkretno pgr3) zbog toga shto je navodno malo ljudi

koji se odazvao... hmm.... Pozvali su me da idem na Sec2007 da bi sve bilo fer jer su znali da dosta vezhbam!

Organizator i admin odredjuje pravila u sluchaju sec-a su to nemci crovex, sliver i josh par njih tamo....

Dali bi takodje smtrao bezobraznim da npr. trojica najboljih kod nas odrede pravila i mape za Wcg kvalifikacije?

Verovatno ne bi jer najbolji dobro znaju, poznaju tematiku jer su u vrhu vec godinama!

E sad dali su NEMCI to vezhbali od decembra ili ne, ne zalazim u to niti me briga! Gledao sam kako ljudi igraju

i bruka je, jako su dobri i takav skill nikada nisam video kod nas! Mozhesh i ti da igrash svaki dan na netu

i da uchestvujesh u ligama to je najmanji problem uchestvovati ali biti tako dobar je mission impossible!

Nisi ti bas dobro shvatio sam ja hteo da kazem. Ako neko vec organizuje nije ok da organizator ucestvuje tj osoba koja je smisljala pravila. Da meni neko kaze pravi pravila za WCG pristao bih i nebih ucestvovao jer mi je to na neki nacin varanje.

A vremena su zaista brza od svih tih mapa na 2 sam zabadao ta vremena na portlandu i chigago. Bas mu trazi da snimi video klipove sa voznjom da vidim ja tu voznju.

Link to comment
Share on other sites

Ajde ljudi pa malo zezanje dajte te rekorde da vidimo evo jos nasih

@yamakasi evo za tebe staza jedna

atakcivkeyt5.png

Kyobashi Attack-IVKE

Evo i dalje popravio sam Portland Ferstival za 2 sekunde u totalnom skoru

festsenkabc4.png

Portland Festival-IVKE

Ista staza samo best lap popravice se score

festivalsenkavx4.png

Portland Festival-SENKA

Eto ode i ova

cikagosenkapm0.png

Chikago-SENKA

Pa to je za sada vezbace se jos a do tada ...............samo jedno znam na youtube neki rekord 52 prvi krug 4..i nesto najbolji staza ,nemamo pojma koja ali saznacemo e e eto samo tako cemo ja i ivke da ga oborimo,i to obecavamo do ponedeljka njegov scren pa potom nas vozite oprezno ali znajte da je senka tik iza vas poz pakleni vozaci i dajte rekorde bilo kojih staza da se malo vezbamo ajde sto pre

Edited by igorivan

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

Nisi ti bas dobro shvatio sam ja hteo da kazem. Ako neko vec organizuje nije ok da organizator ucestvuje tj osoba koja je smisljala pravila. Da meni neko kaze pravi pravila za WCG pristao bih i nebih ucestvovao jer mi je to na neki nacin varanje.

A vremena su zaista brza od svih tih mapa na 2 sam zabadao ta vremena na portlandu i chigago. Bas mu trazi da snimi video klipove sa voznjom da vidim ja tu voznju.

pa kakav skil i brzina.? senka i ivke prave vremena najbolja trenutno sta si zabadao 2 pa da vidimo!hahahhaha,,. mi zabadamo portland 54..., a to je samo zagrejavanje pa priznaj ko do sada ima bolji skil i deremo rekorde mnogo ajde bre jami daj neki scren da se zezamo sta vam je evo jos rekorda

Portland-Senka

senkabestportlandqz5.png

Chikago-Senka

cikagola5.png

bice bolje

i ono sto smo obecali od pre neki dan,priznajemo decko vozi extra ali........

Interloop-Ivke

48cj9.png

Edited by igorivan

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...