Jump to content

Need for speed Pro street


rusici

Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posto je meni gamepad toliko "brz" u prosh!t-u, ja dolazim na wcg da popunim kvotu [:(]

Najjaca stvar kad ocu da igram carbon moram da stavim sens gamepada na 10% jer je toliko "spor" da ne bih udario krvinu sa unutrasnje strane [:D] . Ma sledece godine glasam za GRID da bude na wcg-u [|)]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pricale se razne price ja vozim ovako ja onako kod brace nema tajne tako da ide jedan film o tome kako mi vozimo,upload ide kasnije u istom ovom postu,dosta je reci da vidimo vas igrace na delu pozz do veceras do uploada

SenkaIvke

evo filma [:D]

Edited by igorivan

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

Dobro nije lose popravljate se [|)] Yama je zadovoljan kako napredujete [|)]

Poradite na sledecim stvarima:

1. Sto manje na pesak

2. Smanjite cimanje automobila.

3. Manje menjajte brzine.

4. Mnogo manje secite krivine.

Ostalo cu na PM da vam posaljem gde ste jos gresili, tj malo preciznije.

Pozzz

Link to comment
Share on other sites

Kakvi su vam aktualni tajmingi na WCG stazama? Ovde u Sloveniji je mrtvilo što se tiče Pro Streeta...

Ja jedva postignem 1:02:xx na Infineonu. A da o ostalim stazama ne govorim...

Ove godine će bit zanimljivo zbog ograničenja i standardizacije auta kojog smiješ voziti.

Edited by Xantos

I feel the need, the need for speed!

Link to comment
Share on other sites

Vidim svi su se ucutali ili stisli za snimke...

a chujem da raser ima mnogo prijatelja tu u srbiji...

Onda cu ja da dam link!

http://rapidshare.com/files/126074711/TWS_1_01_24.flv

ono u imenu je vreme naravno!

@jamar daj neki snimak ili podeshavanje suspenzija (samo je to bitno) pa da proverimo tvoja vremna tj da vidimo jel mozhemo i mi biti malo imba ;p

@igorivan hvala na tuningu, zaista bolje vozim sada mada sam vec drugachije postavio iste!

Pozdrav!

mkztkomtxa7.gif

http://www.youtube.com/watch?v=7i4wpkC2eTw First turbocharged tuscani (coupe) on the balkans!

ex-WCG gamer '04 '05 '06 '07 & '08, some history? http://noname.c64.org/csdb/scener/?id=9770

Link to comment
Share on other sites

Nema problema m4rk1z nema tajne to je tako kod brace nije bitan tjuning nego ko kako vozi zar ne, a raser pa neka ima to su uvlakaci hahahaha jb rasera mi smo Zemunci ako ne mozemo bolje od njih onda jbg tako je to,,,, samo cepaj i vezbaj a za ostale vremena samo u filmu,,, ako nemate sta da krijete....pozzz od brace a film eeee ma dobar jer sredicemo mi speed hahaha polako nista lakse treba vise snage i to je to .....

Edited by igorivan

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zamolio bih Straxx-a da vishe vezhba Porsche-a za NFS

a da se manje voza u svom novom (coca cola codes FTW!) fijatu 500!

image_0.jpg

hehehehehe kakav si ti [l]user moj Strale!

Pozdrav svim WCG igrachima!

;p

Edited by m4rk1z

mkztkomtxa7.gif

http://www.youtube.com/watch?v=7i4wpkC2eTw First turbocharged tuscani (coupe) on the balkans!

ex-WCG gamer '04 '05 '06 '07 & '08, some history? http://noname.c64.org/csdb/scener/?id=9770

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pozdrav svima.....kasnim malo ali jbg.....

meni je nfs pro street .....ne znam ni ja......uradjen je extra....grafika,realnost,.....ali brate nemas gradove.....nema pandura.....sranje bre zivo.......

uglavnom necu ici na ovogodisnji wcg jer nisam igrao pro street....imam slab komp....jbg....nema se para....jebem ti drzavu.....

Pozz svima gamerima=)))

DooMRiseR u pravu si........po meni je Need for Speed Most Wanted najbolji deo od svih.......

Link to comment
Share on other sites

MrRaser ima prijatelje ovde u fazonu 25 evra pa si mi extra ortak.

Elem evo jedan video da gledate od Alana http://files.filefront.com/RoXAlan+present...;/fileinfo.html

Btw na ovom filmu mozete da znate visinu i kako namestio trans

Kod rasera je 2 skroz levo 3 je 2 u levu i visina malkice spusten.

Kod alana je 2 skroz levo 3 je na pola u levu odnosno -5 visina nepromenjena.

A suspenziju ne mogu da provalim kako tako ubrzavaju. [:(!] Mozda je u manuel with clutch. [:D]

Odo da eksperimentisem.

@Igorivan sta planirate ovaj vikend? Mislio sam da se vidimo.

Pozzz

Link to comment
Share on other sites

Nisamo tu druze za vikend putujemo,,, pa necemo moci ovaj ali ajde od ponedeljka obavezno, u svakom slucaju ce mo se cuti za dogovor, kako mislis suspenzija za ubrzanje kakve ima veze to aj malo pojasni dobar snimak dobro vozi jbt pa taj spava na na volanu dobro odradi one dve krivine i to je to extra vreme

Edited by igorivan

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

Nisamo tu druze za vikend putujemo,,, pa necemo moci ovaj ali ajde od ponedeljka obavezno, u svakom slucaju ce mo se cuti za dogovor, kako mislis suspenzija za ubrzanje kakve ima veze to aj malo pojasni dobar snimak dobro vozi jbt pa taj spava na na volanu dobro odradi one dve krivine i to je to extra vreme

Vazi kad vama odgovara. Evo objasnjenja za suspenzije svima. Poenta je u zadrzavanju brzine pri skretanju kad ostavite normalno suspenziju auto gubi dosta brzine na pesku, travi u krivinu pa cak i pri samom upravljanju automobila. Sad je pitanje kako sve namestiti shock, ride height, steering itd... Veoma tesko jer se staze dosta razlikuju na 3 staze imate kombinaciju pesak+beton (TWS, WS, INF), na jednoj samo beton (CA), dok na jos jednoj imate trava+beton (Autopolis). Ima sitnih izmena u samom setup-u na primer za CA nema potrebe za toliko stelovanje sa visinom koliko za Autopolis. Jer je CA betonska staza nema mnogo neravnina dok Autopolis ima dosta uzvisenja, nizbrdica, neravnina. Sve to treba imati na umu pri eksperimentisanju. Engine lako za stelovanje treba sto brze i sto vise [:D] , e sad trans je malo zajeban zbog licnih ukusa pri uletanju u krivinu , brakes to bre nemojte dirati necete ni koristiti [:D]

Pozzz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...