Jump to content

problem sa cs-om!


Face.

Recommended Posts

nemoj mi reci da je otisao u rumuniju...a meni je onomad govorio kao sve je ok matori....dajem uslov i sve to...na MEDICINI buahaha + wc3

nikad mu nisam poverovao...:))sta je sad sa nigger-om....on bese nesto u Dubaiju ili se varam...i ti si bese imao igraonu?

nigger ti visi po forumu redovno, ali ne u cs delu :)) inace je profa u bg gimnaziji :D

eugen je otisao u motherland, gde uspesno studira medicinu, a jos uspesnije leveluje likove u wow-u :D

beka je u ns-u na ftn-u, drogira sa sa anima crtacima, stripovima i hc frp-ovima :D

krme je napustio gimnaziju u drugoj godini(vrlo brzo postao junkie :D), pre par meseci je uspeo vandredno da zavrsi neku srednju u Beloj Crkvi :P sada planira da upise neki faks :P

da ja sam godinu dana drzao igraonicu u Pancevu, kasnije i u Vrscu no smorili se ljudi, a igraonice su pocele da nicu u svakoj garazi.

mi smo se raspali sa raspadom cuvene YY lige :D kasnije je krme napravio daleko jacu ekipu 5e, jedno vreme sam i ja igrao za njih :P , no uspeo sam nekako da ih ubedim da postoji i rl sem cs-a :D

@Lesko pesko

A ti nemoj da citas :D

fml

Link to comment
Share on other sites

lepo lepo...nigger profa ? :)))cega bogte...svako se nasao u necemu...nas 3 radi vec 3 i vise godine 1 kao uci a peti umro :)))ne znamo gde je...

da da cuvena YY liga...likovi nam placali put do beograda kao....boze kada se setim...to je bilo posle cuvenog yy turnira..najveceg ikada u istoriji..bilo je mislim 64 ekipe...zamisli danas to?

@lesko....brate iskuliraj malo...vidi sta ima na klejbezablama?!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...