Jump to content

Veliki zimski TURNIR - PC FIFA 08


LInn

Recommended Posts

Niko ne spominje naseg SUPER REBBU jel to za to sto "zna da igra" pa se uplasili necu njega on ce mene da odere ili ste zaboravili na naseg sampiona !

Dajte bre kakav Rebba smesan je !!!

Pokrenuo bih neku vrstu kampanje "UAaaaa Rebba" ili nesto slicno !!!!

www.tabrate.com visit us :)

LET'S PLAY FOOTBALL ! ! !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pozdrav dragi moji gamer-i,

Ovako stoje stvari, ja sutra saljem akreditacije na stampu.Oni koji su se do danas i danas prijavili imace akreditacije sa svojim imenom.Ostali ce imati samo player akreditaciju tako da..... POZURITE!!!

Zamolicu vas da dodjete pola sata ranije sto ce reci u 11:30 na registraciju, zbog toga sto se ne prijavljuju svi preko rura nego i u forumu sto nam malo komplikuje tacnu evidenciju broja igraca. Pedja ce svakako u petak objaviti kostur, dodjite ranije da ne bi bilo neregularnosti i komplikacije da bi eventualno na vreme promenili kostur.

GL!!!!!

Btw niste mi rekli kako vam se dopada plakat?

Edited by LInn

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

OVIM PUTEM POZDRAVLJAM SISKA.

Relano ovaj plakat je dobar, al zasto ste na njega stavili ove dve spodobe od fudbalera. Ako EA mora zato sto ga spozorisu, onda bar vi nemorate. Mogli ste da stavite npr. mene.

Edited by SPODOBA

Ja sam prirodni idijot.

Moja familija je došla u Srbiju pre žaba.

Kad se ne glupiram, spava mi se, a sad mi se i ne glupira.

Kad stavim kosu na juriš ličim na Milića Vukašinovića.

AKO STE VI NORMALNI A JA RETARDIRAN ONDA ŽELIM DA BUDEM RETARDIRAN DO KRAJA ŽIVOTA

Link to comment
Share on other sites

preporucujem vam da pogledate profil "SPODOBA",vrlo zanimljiv momak [8D][:D]

posebnu paznju obratite na njegov prsonal statement,interests,ocupations

mislio sam da takvi ne setaju ulicama

ako bilo ko od vas ima informaciju ko je spodoba neka javi,svaka informacija bice korisna i bicete nagradjeni

e,plakat je super...zemunci,imam ja 11 takvih plakata ako vam treba...a nisu skupi

in nomine patris et filii et spiritus sancti

srbKaiser - ESL

Link to comment
Share on other sites

Vrbasani se nalozili na plakat a niko nece da dodje na tur daleko im , jedino mi ludi !

[:D][:D][:D]

MOZDA JESAM LUD ALI NISAM GLUP

ja cak dolazim iz Gornjeg Vakufa

Ja sam prirodni idijot.

Moja familija je došla u Srbiju pre žaba.

Kad se ne glupiram, spava mi se, a sad mi se i ne glupira.

Kad stavim kosu na juriš ličim na Milića Vukašinovića.

AKO STE VI NORMALNI A JA RETARDIRAN ONDA ŽELIM DA BUDEM RETARDIRAN DO KRAJA ŽIVOTA

Link to comment
Share on other sites

preporucujem vam da pogledate profil "SPODOBA",vrlo zanimljiv momak [8D][:D]

posebnu paznju obratite na njegov prsonal statement,interests,ocupations

mislio sam da takvi ne setaju ulicama

ako bilo ko od vas ima informaciju ko je spodoba neka javi,svaka informacija bice korisna i bicete nagradjeni

e,plakat je super...zemunci,imam ja 11 takvih plakata ako vam treba...a nisu skupi

Hvala ti sto me vako nahvali dobar si i ti. evo otkricu ti nesto. Jednom davno sam te surio u fifi. Mislim da je to bila FIFA1946 ona posleratna ali nisam siguran. znam da sam ti dao gol iz kornera sa Rajkom Miticem

ako neko zeli da kaze nesto LOSE o nekom gameru sa rur-a neka napise, pitao sam head admina i rekao je slobodno se svadjajte i pisite gadosti o vasim rivalima

Jesi li video sto sam juce napravio topic pa su mi ga ukinuli. juce oko 12

Ja sam prirodni idijot.

Moja familija je došla u Srbiju pre žaba.

Kad se ne glupiram, spava mi se, a sad mi se i ne glupira.

Kad stavim kosu na juriš ličim na Milića Vukašinovića.

AKO STE VI NORMALNI A JA RETARDIRAN ONDA ŽELIM DA BUDEM RETARDIRAN DO KRAJA ŽIVOTA

Link to comment
Share on other sites

Hvala ti sto me vako nahvali dobar si i ti. evo otkricu ti nesto. Jednom davno sam te surio u fifi. Mislim da je to bila FIFA1946 ona posleratna ali nisam siguran. znam da sam ti dao gol iz kornera sa Rajkom Miticem

[:D] [:D] [:D] jbt pa ti si stvarno lud, podsetio si me da je u svakoj fifi bilo bagova pa i u toj 1946

cuo sam za taj incident i svaku vrstu diskriminacije ne podnosim, nisu hteli da me obaveste koji je tacan sadrzaj topica ali od sada imas moju podrsku

dakle,radi sto bolje atmosfere na velikom zimskom turniru,nadajmo se da ce spodoba ucestvovati pa makar i pod drugim nickom

in nomine patris et filii et spiritus sancti

srbKaiser - ESL

Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje za organizatore turnira, da li ste sredili kompove za subotu u Forumu!

Evo zasto juce smo bili ja i burazer u forumu da malo vezbamo, uplatili tri sata da bi nam onaj lik rekao kada sam izvadio disk za instalaciju mog gamepada da nije u mogucnosti da ga instalira, cekam sat vremena burazera pa onda se jos jebavamo sat i po u igraonici zato sto lik ne moze da instalira driveri naravno popusimo za igranje, trazim ja njemu ako vec ne moze drajver da ubaci da mi da neki gamepad a on ni to nema, jednostavno kazem da se organizatori obavezno pozabave tim problemom jer necu da dojem na turnir da mi sa posle kaze kako ne moze da mi radi gamepad, lik je pricao o nekom Vuku jbt nisam ni slusao od nervoze, da taj se bavi kod njih kompjuterima, pa onda sta ce biti to sve zavisi od vas samo pozuri te subota je tu..

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje za organizatore turnira, da li ste sredili kompove za subotu u Forumu!

Evo zasto juce smo bili ja i burazer u forumu da malo vezbamo, uplatili tri sata da bi nam onaj lik rekao kada sam izvadio disk za instalaciju mog gamepada da nije u mogucnosti da ga instalira, cekam sat vremena burazera pa onda se jos jebavamo sat i po u igraonici zato sto lik ne moze da instalira driveri naravno popusimo za igranje, trazim ja njemu ako vec ne moze drajver da ubaci da mi da neki gamepad a on ni to nema, jednostavno kazem da se organizatori obavezno pozabave tim problemom jer necu da dojem na turnir da mi sa posle kaze kako ne moze da mi radi gamepad, lik je pricao o nekom Vuku jbt nisam ni slusao od nervoze, da taj se bavi kod njih kompjuterima, pa onda sta ce biti to sve zavisi od vas samo pozuri te subota je tu..

Pre nedelje dana sam bio u FORUMU i namestao sam fifu nekih 2 sata (jer ima procedura kako treba da bi se igralo multiplayer, nisam ja to izmislio nego EA uprskao), i namestio sam gamepad XboX. P.S. Svako ce dobiti PC bez korisnickog naloga i namestice svoj gamepad, jer on zna najbolje. Ako ne radi, znaci da niije do nas nego do pc-a. Dodjite u subotu ranije !!!

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

@igorivan

Ovako jedini organizator turnira je Extreme cc i ispred njega JA i sve to u saradnji sa forumom. Glavni sudija i orga covek koji je zaduzen za pravila i fair play je Pedja (fifaplayer). Vuk je inace jedan od 2ice iz uprave foruma tako da ti on sigurno nece instalirati drivere. Ako imas neko pitanje i sugestju nema potrebe da panicis i valjda znas da cemo se mi pobrinuti da sve radi kako treba i da je naravno i meni u interesu da to bude tako, kako bi turnir prosao sto je bolje moguce.

Ne brinite i vidimo se!

Edited by LInn

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...