Jump to content

latency problem


xard

Recommended Posts

Ok imam problem u vezi wow latency.Interesanto je da samo imam lag u odredjeno vreme (17-23) recimo i cim ovo vreme prodje tako i lag.Prvo sam mislio da je problem sa serverom ali onda sam primetio da imam isti problem i na drugim serverima.Normalan latency mi je 100ms ali u periodu od 17h-23h bude izmedju 400-600ms,znam da nije mnogo ali ume ponekada dosta da nervira.

Imam 1.5mbps adsl connection i pokusao sam i da iskljucim fireawall i antiviruse i sve sto bi moglo da mi uspori internet ali za sada nista nije pomoglo.

Ako imate neki predlog slobodno recite.

Link to comment
Share on other sites

Ok imam problem u vezi wow latency.Interesanto je da samo imam lag u odredjeno vreme (17-23) recimo i cim ovo vreme prodje tako i lag.Prvo sam mislio da je problem sa serverom ali onda sam primetio da imam isti problem i na drugim serverima.Normalan latency mi je 100ms ali u periodu od 17h-23h bude izmedju 400-600ms,znam da nije mnogo ali ume ponekada dosta da nervira.

Imam 1.5mbps adsl connection i pokusao sam i da iskljucim fireawall i antiviruse i sve sto bi moglo da mi uspori internet ali za sada nista nije pomoglo.

Ako imate neki predlog slobodno recite.

Mogu ti samo reci "kiss u'r ISP in ass!!!"

A to sto imash 1.5Mb mozesh imati i 20 Mb nista ti nece pomoci ako ti je provider sux i prebukiran u to vreme (kada inace svi najcesce koriste internet) jedino ce ti biti bolje sto bi umesto 600 mozda imao 400-500 latency sa 20 Mb...

Znaci ne pokusavaj nesto da drkash svoj PC/System jer on nema ama bash nikakve veze sa tim sto ti se deshava! Umesto toga bilo bi lepo pogledati protok tvog ISP u to vreme i videti kako to lepo zabada maximum koji oni imaju!

JumpeR

Link to comment
Share on other sites

Latency sto se tiche wowa nema veze uopste da li imash 128 kbs / ili 10mbs ako jednostavno suxaju . Da pojasnim , to je na foru imash autoput sa cetiri trake i magistralni put sa dve trake , ti si sa magistralnog puta preshao na auto put i sada imash vishe traka ... ali sta ti vredi koji kurac to sto imash vishe traka kada i dalje vozish yuga koga ti nashi bezobrazni ISPovi i njihov zlobni i nama svima dragi i omiljeni gospodar telekom to naplacuju kao voznju spaceshutleom na mars and beyond.

tako da da ... upravo sto je rekao mr paladin above ;)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Latency sto se tiche wowa nema veze uopste da li imash 128 kbs / ili 10mbs ako jednostavno suxaju . Da pojasnim , to je na foru imash autoput sa cetiri trake i magistralni put sa dve trake , ti si sa magistralnog puta preshao na auto put i sada imash vishe traka ... ali sta ti vredi koji kurac to sto imash vishe traka kada i dalje vozish yuga koga ti nashi bezobrazni ISPovi i njihov zlobni i nama svima dragi i omiljeni gospodar telekom to naplacuju kao voznju spaceshutleom na mars and beyond.

tako da da ... upravo sto je rekao mr paladin above ;)

ama lol bre...

Najbolje ikada objashnjeni internet u Srbiji!!!! GZ storm ovo je za novine...

p.s. Onaj sto napisa "groblje dechjih dusha" ne moz' vodu da ti donese!

EDIT: daj zovite kojota - Ashkovica da procita ovo!... Moze i Qzma!

Edited by Jumpy

JumpeR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...