Jump to content

Hack my acc


bobby011

Recommended Posts

pa rekli su da ce sve da vrate ... a mom ortaku su vratilli iteme sto ih je on obrisao .. .sa sve enchantima [:D]

Ne vracaju ni golde, ni matse, ni enchante na opremi a ako ti je kinez vendorovao i gear moras da platis da ti vrat gear, i to otprilike onoliko koliko vredi kad se gear vendoruje.

Na primer pre TBC ja sam za t2 druida platio oko 400g. Pozajmio.

a oko toga ... dobro je da me nisu uhackivali nekoliko dana ranije .. psoto sam kupi epix flying pre 3dana ... :D nije ga obrisao a ni iteme ...

Bnet - bObbY011

WoW- bObbYserbia @ Dunemaul TROLL HUNTARD FOR EVER

Cs - bObbY

Link to comment
Share on other sites

Mom zetu su digli acc pre desetak dana. Dobio je nazad sve iteme i gold na mainu. Iteme su mu vratili i na druge dve 70-ke. A od matsa nije dobio nishta mada je imao josh dva mala alta puna kojechega.

Ja sam imao matse za belt ... falilo mi samo 2wortexa da ispadnu .. :*( a belt je jebach keve ^^

jebacu im sve ako mi ne vrate bukvalno kako je bilo ... posto sam imao punu banku sranja ... i matsa za to cudo (10rilam air , 10 wind scales i ...)

Bnet - bObbY011

WoW- bObbYserbia @ Dunemaul TROLL HUNTARD FOR EVER

Cs - bObbY

Link to comment
Share on other sites

Tesko da ce da vrate. Praksa je da se nista ne vraca sem opreme za koju moras da platis gold. Ako ti vrate smatraj se srecnim i objasni na koju si foru to uspeo :)

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

ja sam sve vreme bio bezobrazan i pricao im kako im suxuje usluga

i vratili mi svaki dinar i item

E to .... jebacu im mater ja :D ... a sada ima neki novi program AA

lockovali mi acc i kao chekiraju sta sam imao i koliko ...

tako da ... jebacu im mater i vratice mi sve i josh 1k golda sto sam vreme izgubio zato shto oni SUX! ^^

ja sam sve vreme bio bezobrazan i pricao im kako im suxuje usluga

i vratili mi svaki dinar i item

a u vezsi itema ... nije mi obrisao ... izbacio sam ga kod je grindao ^^

Bnet - bObbY011

WoW- bObbYserbia @ Dunemaul TROLL HUNTARD FOR EVER

Cs - bObbY

Link to comment
Share on other sites

1. Ako uspesh da odmrznesh acc za 20 dana, popi jedno pivo jer si srecan covek.

2. Ako ti vrate sav epik gear sa enchantovima i gemovima (blue vracaju bez icega sto si imao) popi 2 piva jer si stvarno srecan

3. Ako cak uspesh da ti vrati i gold, popi gajbu brate jer si jedan od vrlo retkih (0,1% vracaju gold)

4. matse nikada ne vracaju tako da ti ni shleper piva ne bi pomogao!

a ako greshim u bilo kojoj od ove 4 tachke, cimaj me da se ubijemo negde na moj rachun i zvacu te "U'r the ONE"

JumpeR

Link to comment
Share on other sites

1. Ako uspesh da odmrznesh acc za 20 dana, popi jedno pivo jer si srecan covek.

2. Ako ti vrate sav epik gear sa enchantovima i gemovima (blue vracaju bez icega sto si imao) popi 2 piva jer si stvarno srecan

3. Ako cak uspesh da ti vrati i gold, popi gajbu brate jer si jedan od vrlo retkih (0,1% vracaju gold)

4. matse nikada ne vracaju tako da ti ni shleper piva ne bi pomogao!

a ako greshim u bilo kojoj od ove 4 tachke, cimaj me da se ubijemo negde na moj rachun i zvacu te "U'r the ONE"

Hmm... volim pivo ... moze ... cimam te za koji dan da pijemo NA TVOJ RACUN ... cim mi vrate acc ... ali fora je u tome st omi nisu prodali iteme ^^ sve je na meni

Bnet - bObbY011

WoW- bObbYserbia @ Dunemaul TROLL HUNTARD FOR EVER

Cs - bObbY

Link to comment
Share on other sites

Evo ovako posto sam ja imao slucaj da su mi takodlje ishakovali acc i to dva karaktera na mainu su mi uzeli pare i par recepata i banku celu ispraznili sa par epica pre tbca dok su mi drugog karaktera skroz skinuli, zalio sam im se jedno 10 puta zamrzli acc pa su mi vratili pa te zajebavaju posle da trazis reimbuse od gamemastera ali meni su vratili i pare i recepat jedan blue i pre tbca epicke a na drugom charu nisam se ni cimao da mi vrate opremu ionako je bio sux tako da ih cimaj sto vise

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...