Jump to content

CS IGRAONICA - Public Server - 89.117.221.139:27015


mija

Recommended Posts

ja imam iskustva u igranju countera,a sve ostalo sto je vezano za cs mogu da nazovem "istina je negde tamo"...

pazi,da ovo ne ispadne na prepirku nas dvojce,vidim da mi se iz posta u post smejesh sa ne razumevanjem koje samo tebi shkodi u tudjim chitanjima,rekao sam shta mislim o celoj toj stvari iz iskustva i nekadashnjoj ideji da napravim isto,prvo sam dobro razmislio o celoj toj stvari,mom znanju vezanom za to,mom slobodnom vremenu,mojim mogucnostima u pogledu finansiranja servera,nemozesh da podignesh server preko digitrona.Ipak ti treba pochetni kapital,eventualno chak i da zelish da napredujesh minimalno,podignesh da ti radi za makar 10 igracha da uchish na "najgorim" mogucim uslovima,pa kada skontash kako,gde,shta,onda razmotrish celu situaciju i kazesh da si spreman za takav neki poduhvat,a ne podignesh server za 30 igracha pa posle e zashto nece da se smanji ping?ajde ljudi pomagajte...kao shto si sam rekao leshko...ja sam samo igrach mene ne zanima kako sve to ide,hocu da igram...zato adminu brate,knjigu u shake,pogledash koji parametri idu na koju konekciju,sa kakvim hardverom raspolazesh da bi ti softver radio dobro.

uzdravlje.

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

pa ja bas ne volim te teorija kao e jebiga ja samo morao da ucim i da se znojim da bih to napravio e sad moras i ti jer je tako bolje i nema nista na gotovo :D

to je bi bilo kao dodje neki baja i kaze e jebiga ne mozes da koristis komp jer ne znas kako se pravi procesor maticna ili neki kurac :D valjda zato ljudi i napreduju :D ne moram sada ja da se smaram da znam kako funkcionise moj komp da bih korsitio autocad :D malo serem :D ali ako vez znas mozes makar da mu das sajt na kome pise kako da namesti ili nesto slicno :D ne moras da mu diktiras od tacke do tacke :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

mijo da li si to ti server podigao od kuce sa svoje masine i kucne internet konekcije ?

kucne internet konekcije :))) ... ali nije sa mog kompa nego jednog levog nije ni bitno... sto ?

First I was afraid I was petrified, thought I couldn't get a frag without you by my side...

Link to comment
Share on other sites

ma kali jasno je bre kao dan sve shto kazesh ali brate znash kada dodjesh u situaciju da kazesh choveku gde,shta i kako da bi opet posle nekog vremena ustanovio da bash to i nije za njega,nisam bukvalno rekao e nemoze jer si nenauchen,niko nije pametan rodjen .Vishe bi nauchio od iggy-a realno nego od bilo koga od nas ovde tako da ne zelim da se mesham [;)]

ps:sorry za pljuv.

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...