Jump to content

CS IGRAONICA - Public Server - 89.117.221.139:27015


mija

Recommended Posts

Otvoren je novi dedicated server za counter-strike. Server se zove [CS IGRAONICA]. Server je javni (public) ... ! Dodjite i posetite!

P.S. ip adresa je 82.117.221.139:27015 !!!

Edited by MiJa

First I was afraid I was petrified, thought I couldn't get a frag without you by my side...

Link to comment
Share on other sites

e greska .... nije sci nego csiforum.tk ... a da... imam jos jedno pitanje ... kako da ubacim da na kraju svake runde pise ko je imao najbolji score na kraju runde, i kako da ubacim da ima ono zagrevanje koje nije live??? JEL TO (ATAC) MOD ILI STA?!?!?!

First I was afraid I was petrified, thought I couldn't get a frag without you by my side...

Link to comment
Share on other sites

pa jbt... nisi ni ti znao... il ti je neko pokazao il si sam naucio ... ja ne mogu da provalim ama nikako... onaj ATAC ... udjem u instal.txt ... kaze

da treba neki fajl amxx_atac.amxx i jos neki slican da prebacim a taj fajl nisam ni dobio lol! 1. Upload 'amxx_atac.amxx to mod/addons/amxmodx/plugins

2. Optional: upload 'amxx_atac_cfg.amxx to mod/addons/amxmodx/plugins.... i onda naravno ni ne mogu da instaliram atac mod kroz amxx :D

First I was afraid I was petrified, thought I couldn't get a frag without you by my side...

Link to comment
Share on other sites

pusti sun-a vidis da nije normalan lik :D

bas je extra sto si napravio server cak i da je sranje zivo ja znam samo da uploadujem sliku :D tako da ti se ja divim :D e sad to za server probaj da se obratis nekom sa tih poznatih servera ako su voljni da ti pomognu :D idi kod njih na forum pa nadji glavnog baju pa ga pitaj :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

pusti sun-a vidis da nije normalan lik :D

bas je extra sto si napravio server cak i da je sranje zivo ja znam samo da uploadujem sliku :D tako da ti se ja divim :D e sad to za server probaj da se obratis nekom sa tih poznatih servera ako su voljni da ti pomognu :D idi kod njih na forum pa nadji glavnog baju pa ga pitaj :D

word !

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

rofl. do jaja je server

-----------------

S.E.F^|clan|Ringo| : jaoo chiteri jedni

S.E.F^|clan|Ringo| : ko je owaj sun?

Kicked by Console

Kicked

-----------------

a inache i radi lepo :)

85eovu1.jpg

loss mudolija, sv_maxrate je verovatno ~5000 sudeci po in/out u net_graphu, sve u svemu bolje ugasite server

Edited by sun-
Link to comment
Share on other sites

sun1 brate nisam te ja kickovao, kickovao te je mixa iz konzole...

nisam ni hteo... inace ne razumem se mnogo u servere, zato te i pitam

tj. pitam onog ko zna, a ne da mi odgovara na ovu temu neko ko

se ne razume u servere...

First I was afraid I was petrified, thought I couldn't get a frag without you by my side...

Link to comment
Share on other sites

ali kako da sredimo ping o tome se radi

search po netu a ne da ti neko da informacije za 5 minuta i to na tacnu.

previshe olako svi ulaze u taj posao,za ovih 7 godina sam se nagledao ovakvih topica milion,svi sa istom zeljom i voljom,ali sa manjkom strpljenja i znanja [:S]

no hard feelings ali uvek nek ti primer bude kgb-ov trenutno najjbolji server u srbiji,samo trudom i iskustvom kao i vremenom mozesh da stignesh do uspeha...

koliko ulozish vremena u posao toliko ce posao da traje!

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

hahhahaahaha OWNED !!!

a odakle covek da stekne iskustvo,ako ne iz nekoliko uspesnih ili neuspesnih pokusaja?

nece sigurno tako shto ce da moli likove koje boli uvo za njegov server.

iskreno mu ti pomozi jer vidim da imash vishe iskustva,budi kul [:D]

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...