Jump to content

Culpa Innata


Gorath

Recommended Posts

jel zahtevna igra?

Hm, zavisi sta podrazumevas pod tim :)

Zezam se, kod mene na sempronu 2800+, 768 ram-a, 7600GT radi super. Grafika je najslabiji deo igre (mada je meni ok, jer ne patim za extra grafikom), tako da je i zahtevnost mala.

Evo zvanicni System Requirements:

* Windows 2000, XP, Vista

* Intel Pentium III 800 MHz, AMD Athlon XP1600+

* 512 MB System RAM

* 128 MB Video Card

* DirectX 9.0c

* Windows Compatible Sound Card

* 3.5 Gb free hard drive space

* DVD Player

Ovo je verovatno minimum koji pokrece igru, a mozda i na njoj radi ok :)

Link to comment
Share on other sites

skinuo sam igricu,i bacio pogled...

pa ne svidja mi se jedino iz razloga sto nisam ocekivao da ti je za celu igru potreban samo mis...nekako u poslednje vreme nemam strpljenja za takve stvari...ali dobro,pokusacu malo da se udubim,pa ko zna,mozda mi se i svidi...

btw,ko voli ovakve igre,neka proba jednu dobru staru "neverhood"...igra je apsolutno fenomenalna,i mislim da cu je opet skinuti,i ovog puta nadam se zavrsiti do kraja...

cheers !

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

skinuo sam igricu,i bacio pogled...

pa ne svidja mi se jedino iz razloga sto nisam ocekivao da ti je za celu igru potreban samo mis...nekako u poslednje vreme nemam strpljenja za takve stvari...ali dobro,pokusacu malo da se udubim,pa ko zna,mozda mi se i svidi...

btw,ko voli ovakve igre,neka proba jednu dobru staru "neverhood"...igra je apsolutno fenomenalna,i mislim da cu je opet skinuti,i ovog puta nadam se zavrsiti do kraja...

cheers !

Hehe, pa sta si ti ocekivao od P&C avanture. Ja se ne secam kada je neka klasicna avantura trazila bilo sta osim misha. :)

Link to comment
Share on other sites

znam da nema veze sa ovom igrom,ali pricali smo o tome,pa nisam hteo da otvaram nov topic...

presao sam Neverhooda :)))...

najvise sam se jebavao sa onim misem,i bogami na kraju kako da preskocim onu ogradu...koliko sam se smorio tad,jujuju...

i dobra je fora kad na kraju mozes ti da stavis krunu na glavu :DD.

eto,cisto neki moji utisci ;)

edit: zanima me od ljudi koji su igrali,da li ste skocili u bunar za koji pise "nemojte skakati,umrecete..." ?

Ja sam naravno skocio :DDD

Edited by LeSiN@r aka LESkO

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

samo misem? sjajno, tako nesto cekam godinama.

NEVERHOOD? NIKAD CUO LOL

LOL

najvise sam se jebavao sa onim misem,i bogami na kraju kako da preskocim onu ogradu...koliko sam se smorio tad,jujuju...

i dobra je fora kad na kraju mozes ti da stavis krunu na glavu :DD.

misha inache pomerish da stane izmedju dve rupe i on se sam okrene ka rupi u koju treba da udje

prelazi se za 20 sec bez ikakvih papira :)

mene je bobby najvishe izjebao dok sam igrao

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...