Jump to content

Official Pro Evolution Soccer2008 topic


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

e brate danas sam igrao ceo dan pes 2008 !!! i mogu da ti kazem da je cisto govno igrali smo 10 partija i na svakoj je bilo preko 5 golova a na nekim je bilo i 10 svaki sut go golmana ko da nema stoji cisto eto da ga vidis kao e super imam golmana [:D] tuga !!! ovaj pes je uradjen kao prosala fifa bez golmana [:D] [:D] Lesko brate predji ti da igras fifu08 na manual on pa da vidis ti sta je fuca pes je govno [:D] [:D]

Link to comment
Share on other sites

ako nemate komp koji moze da podrzava sve na high,ne vredi vam da igrate pes...

da ima vise golova nego u fifi,to jeste,ali kad ovo sto ste upravo opisali se desava na low i mid performansama...

znam da zvuci neverovatno,nisam ni ja u pocetku verovao,ali kad sam probao i jedno i drugo,shvatio sam u cemu je stvar...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

pa dodro napravio si topic [:D] [:D] i to je nesto nemoj sad tako !!!a komentara uvek ima uzmem milan zbog kake on neraspolozen , uzmem lyon zbog juninja on neraspolozen !!! kad joko uzme adrijana koliko suteva toliko golova ko da je bog covece a to nije na low !!! ima bagova koliko osh [:D] [:D] [:D] [:D]

Link to comment
Share on other sites

za Adriana znam...

zaista je bolesno uradjen...niko ne moze da ga izgura,uzme mu loptu,pretrci...on je zaista lud...

ja sad ovaj pes igram sa Bayernom...do sada,od pesa 4 sam igrao sam Man utd, ali sad mi se uopste ne svidja...zato Bayern team play FTW !!!

Sto da ti se nesvidja Man. United ? Meni se svidja uzmes bato Runija i Ronalda i zavrsis tekmu za 5 min !!!! LOL

E ovo je najbolji patch do sada da ja znam ja ga imam !!

- Bundesliga replaced the Dutch Eredivisie

- Eredivisie on others C

- New clubs: Steaua, Shakhtar, CSKA Moskva, Zenit, Dnipro

- All national teams and clubs have real player names

- All real transfers

- All cups, clubs have the correct names

- Real Stadiums Pictures and Names

- All National team kits, numbers and fonts

- All EPL kits, numbers and fonts

- Kits and fonts for Bundesliga and Serie A

- New grass texture for all stadiums

- New start formations of some large teams

- New clubs and national teams emblems

- SkySports logo on replay, statistics screen and highlights

- PS3 gamepad

- Scoreboards and menu in a League Champions style

- New gloves

- New boots pack

- New ball pack

- New adboards for all stadiums

- Correct collars, numbers position, names curve

- New corner flag

http://downloads.gamingaccess.com/index.php?file_id=16126

www.tabrate.com visit us :)

LET'S PLAY FOOTBALL ! ! !

Link to comment
Share on other sites

ja moram da pohvalim pes08,igram taj prokleti fudbal ceo zivot i moram da kazem da sam se odusevio za 08,igrao sam ga na PS3...

ono sto mi se nije svidelo to je trcanje igraca,nekako usporeno i smesno trce,dugo mi je trebalo vremena da provalim da na primer martins koji ima bruka speed moze da pretrci nekog tamo sa spedd-om 82...

sutevi van 16,ja mislim da smo na nekih 15 tekmi dali maksimalno 2 gola i to sa gerardom i adrijanom,i to je bilo neko natrcavanje i sa punom energiom dok su ostali pokusaji bili smesni,ko da nemaju snage da dobace do gola....ono sto mi se posebno svidelo to je taktika i formacija 2,pogotovo kad namestis da na primer manuelno ukljucis presing....

jedno pitanje. jel moze nekako da se na kompu dobije ista grafika i da bude sve kako je na sony3?

imam C2D procesor na 2.13ghz i grafiku ati 1600pro

Link to comment
Share on other sites

Lol za ESWC !!!

Second Pool of Official Games Titles for ESWC 2008

published: 19 December 2007

Electronic Sports World Cup announces DotA and Quake 3 as official games titles for 2008 competition in addition to Counter-Strike 1.6, Warcraft III and Trackmania Nations.

The Electronic Sports World Cup Committee today announced the second pool of games that will serve as official disciplines for the ESWC 2008 tournaments.

DotA : Defense of the Ancients (PC) Community Project © Blizzard

Quake 3 (PC) © ID Software

Those two tournaments are open to male and female. DotA competitions will be played 5 versus 5 on last stable map. Quake 3 will be played in 1v1. ESWC might add games to this list in the upcoming months. ESWC registrations are locally driven, so international players should consult their own country's respective ESWC website, all of which can be accessed via http://www.eswc.com/world. The ESWC Grand Final will happen in USA next summer 2008.

Jbg Lesko MASTERU [:(] [:(]

www.tabrate.com visit us :)

LET'S PLAY FOOTBALL ! ! !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

koga ne mrzi ima na ps3 verzija Winning Eleven 2008

poboljsani pes sa ispravljenim svim bagovima, malo sporiji i surovo realniji..teze dati gol jakim ekipama..raspolozenje ne utice toliko koliko u pesu i sto je najbitnije NE SECE..

jbt napravili su igricu za konzolu koja na istoj toj konzoli sece.pakao

ugl probajte,jedan od najboljih fudbala od konamija ikad..jos na ps3 i na bezicnom dzojstiku koji hladi ruke i sabija:)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Sta bre ljudi pricate da je stari bolji...?

06 sam nastrebao do detalja... sa jednim igracom predjem ceo teren i dam gol!

Novi je mnogo, mnogo realniji... na kompu nisam igrao jer mi je komp kanta ali

na ps3 ubija... dovoljno je reci (bar ja) da nisam ni blizu dobar koliko na 06...

igrica je IZUZETNO dobro odradjena... ali dobro, razlicitih ukusa ima, verujem

da nemaju svi isto misljenje... Neko moze da kaze da je i 05 dobar PES! :)

ZVEZDA JE SEVER!

DZABA PRAVO, SUDSTVO I ZAKLETVE, KAD CITATE ZANDARSKE PRESUDE! PRAVDA ZA UROSHA!

ZVEZDA MI JE SVE, ZVEZDA ZIVOT JE!

DELIJE SEVER 1989

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...