Jump to content

vr' brate strike again :(


Recommended Posts

Ne znam zasto bi neko ulazio u diskusiju sa Mohijem koji na stav da se svuda snimaju filmovi kao sto je ovaj, odgovara sa poredjenjem Dzonija Depa i Sase Curcica?

Ovakve stvari su izmisljenje u Americi i svuda gde postoji trziste. To je znak da ovde ljudi pocinju da kapiraju sta sve moze da se proda masi i to ima svojih prednosti. Ako je cilj da film zaradi pare, a put do toga je angazovanje Sase Curcica, zasto ne bi snimili film? Zato sto to nije moralno? Dajte ljudi, o cemu mi ovde pricamo.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam zasto bi neko ulazio u diskusiju sa Mohijem koji na stav da se svuda snimaju filmovi kao sto je ovaj, odgovara sa poredjenjem Dzonija Depa i Sase Curcica?

Ovakve stvari su izmisljenje u Americi i svuda gde postoji trziste. To je znak da ovde ljudi pocinju da kapiraju sta sve moze da se proda masi i to ima svojih prednosti. Ako je cilj da film zaradi pare, a put do toga je angazovanje Sase Curcica, zasto ne bi snimili film? Zato sto to nije moralno? Dajte ljudi, o cemu mi ovde pricamo.

? Ja sam poredio Dzoni Depa i Sashu Churchitja? Gde to?

Ja sam naveo primer Dzoni Depa da ne moras raditi film koji ti je ispod chasti, misleci na to da svi ti nashi poznati glumci treba da odbiju tu ulogu navodeci da nece da glume sa polupismenom seljachinom i dvorskom ludom ...

I ti bole bi mogao zajedno sa ostatkom rura na lecenje selektivnog chitanja, a i mozda priupitash doktora da ti pomogne oko tog nadmenog stava.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...