Jump to content

Mala pomoc oko kompa


yamakasi

Recommended Posts

Treba mi pomoc jer se dvomim dali da budzim ovaj komp ili da kupim novi za 300evrica

Postoji jedna caka ako sad kupim novi necu moci narednih 2 godine da ga budzim, a ako sacekam 2 polovinu sledece godine mocicu da kupim neki komp od 500 evra.

Sadasnja konfiguracija

AMD Sempron 2500+

Ati radeon 9250 AGP

256 mb rama DDR

Maticna Gigabyte GA-7VT880

hard od 80 GB

E sad mislio sam da promenim ram memoriju i graficku

Za graficku + memorija spreman sam da izdvojim do 150 evra moze jos koji evro preko (do 10-20)

Za graficku sam mislio neku nVidia 7600 (ne razumem se u oznake jer me pola od onih zbunjuje pa ako i to neko moze da mi objasni) i da ubacim 1Gb ili 2GB rama.E sad me interseuje da li moja maticna moze da podrzi DDR 2 memoriju ili samo DDR i dali bi graficka radila? Ako imate neke predloge vezano za graficku koju ako ova ne valja.Necu nesto da mucim komp jer cu uglavnom da igram NFS, world in conflict, C&C 3, CS i jos po nesto a ova nova cuda idem kod burazera da igram. Nisam ja kriv sto on menja komp brze nego zenske [:D] [:D] [:D] citaj na svakih 2 meseca.

Ja mislim da bi mi se sad isplatilo da nabudzim ovaj a posle da uzmem nov.

Pa da vas cujem [;)] [;)]

Link to comment
Share on other sites

pa ako ti buraz menja komp na svaka dva meseca nek ti proda njegov za 300E i eto ti spojis lepo i korisno :D

Ne isplati se njegov komp da mi proda kad minmum vredi 2 do 3 puta vise pa stalno tako doda po 100-150 evra i milina kod njega jbg programer, tj za mene da ali za njega ne

@Urgh ne znam da li mi se isplati da cekam jer treba da se vezba za turnire ono mislim za Prostreet mi samo treba 1 Gb rama i neka malo jaca graficka. A ovo ostalo ispunjava minimum ja cu ko citer da igram 1024*768 na minimalnim detaljima [:D] [:D] [:D]

edit : ispravio neke stvari

Edited by yamakasi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...