Jump to content

NBA08


Recommended Posts

instaliram sve normalno, do grafike nije, proverio sam u read me, medjutim opet skoro svaki drugi put mi izbaci u windows kad dodje do kraja cetvrtine.

u cemu je problem? kako da resim?

ajmo bando pomagajte :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

instaliram sve normalno, do grafike nije, proverio sam u read me, medjutim opet skoro svaki drugi put mi izbaci u windows kad dodje do kraja cetvrtine.

u cemu je problem? kako da resim?

ajmo bando pomagajte :)

ako vec do sada nisi reshio problem, ovo izbacivanje posle prve chetvrtine ti je zbog hatred cracka koji si skinuo... samo skinesh popravljeni crack i to je to.

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

gief link plz :)

napomena: da, imam gugl, al necu da pokupim tisucu virusa

napomena br 2: igru nisam skinuo sa neta vec sam je kupio na ulici tako da apsolutno nemam pojma za "sigurne" sajtove za skidanje crackova

pa pazi meni je igra skroz kul, mada meni je kul samo zato sto po celu noc igram sa cimerom inace ne volim bas sportske simulacije

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

aj da ne otvaram novu temu moze li ljudi neka pomoc oko zakucavanja u cemu je fora? :) posto kad igram all star nema sanse da dobijem vece ocene o 7 :( imali nekih fora kako da na primer bacim loptu na kos pa da on na odbijenu loptu zakuca i slicno? :)

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

e ne znam da li se slazete ali po meni nba live 08 je shit

u pocetku sam mislio da radim nesto pogresno, ali sam video da ljudi na netu imaju iste probleme

znaci:

1.igraci koji imaju preko 95 za trojke (stojakovic, allen,...) pogadjaju jako jako jako retko, cak i kad su sami

2.ako selektujete nekog igraca da njime upravljate dok protivnicki igrac sutira zadjne slobodno bacanje, necete moci uopste da ga pomerite, znaci ukopan je

3.igraci koji sede na klupi i trener, cesto su svuda po terenu, znaci kao u sedecem su polozaju ali se nalaze oko trojke, ili cak i blize kosu, trener takodje ulazi u teren i u reklame

4.kada igrate sezonu, prvih 20 najboljih strelca imaju prosek poena po utakmici izmedju 35-45, najbolji skakaci oko 7 skokova, a najbolji asistenti oko 5-6 asistencija-najbolji asistetni su u glavnom centri i krilni centri

5.poene koje dobijate za obavljene taskove (za preko 20 poena, preko 10 u jednoj cetvriti, tripl-dabl...) se gube ako izadjete iz igre, a stvari koji otkucate ponovo ce biti zakljucane kada opet pokrenete nba live 08

6.u ovom delu novina su reprezentacije, medju kojima nas nema, sto me toliko ni ne cudi s obzirom na rezultate u zadnjih 4g, ali nema ni rusa ni litvanaca. cudan mi je izbor rep. koje su u igri jer pored sad, spanije, italije i argentine, tu su ekipe koje nisu kvalitetne toliko koliko su dobre rezultate postigli u poslednje vreme: francuska, grcka, kina, nemacka

sve u svemu, igram nba live od 1996 i po meni ovo je ubedljivo najgori deo. ne mislim na to kako igra izgleda

Link to comment
Share on other sites

e ne znam da li se slazete ali po meni nba live 08 je shit

Pa ne slažem se potpuno... Ima nekih mnogo dobrih stvari koje su uveli ali ima i mnogo grešaka. Npr jako retko se dosuđuje faul u napadu iako odbrambeni igrač stoji ukopan po par sekundi a napadač ga bukvalno pokosi. Takođe, promašivanje zakucavanja kad je igrač sam je skroz bez veze... Automatsko menjanje igrača kada koristite stav je isto glupost. Mnogo je dobro što su uveli hot spots, ako se lepo koristi igrači su prilično sigurni. Fizika je nekako realnija, kolizija je prilično dobro odrađena.

1.igraci koji imaju preko 95 za trojke (stojakovic, allen,...) pogadjaju jako jako jako retko, cak i kad su sami

Ovo apsolutno nije tačno, bar kod mene.

2.ako selektujete nekog igraca da njime upravljate dok protivnicki igrac sutira zadjne slobodno bacanje, necete moci uopste da ga pomerite, znaci ukopan je

Slažem se, potpuni debilitet.

3.igraci koji sede na klupi i trener, cesto su svuda po terenu, znaci kao u sedecem su polozaju ali se nalaze oko trojke, ili cak i blize kosu, trener takodje ulazi u teren i u reklame

Ovo mi se nije dešavalo.

sve u svemu, igram nba live od 1996 i po meni ovo je ubedljivo najgori deo. ne mislim na to kako igra izgleda

Igra izgleda najbolje do sada. Definitivno. Na max detaljima izgleda baš moćno. Problemi su u nekim drugim stvarima.

Link to comment
Share on other sites

TAURUSS ti znaci cesce pogadjas? na kojoj tezini igras? ili jel drugcije nekako sutiras? kad treba igrac dad izbaci loptu? pre je uvek najbolje sutirao kada pustis sut u momentu pre nego sto pocne da se vraca na zemlju posle skoka, a sada sam video, kad sam uklucio "shot control-cpu" da igrac baci loptu kad vec skoro padne na zemlju.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...