Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Realno otvorimo na majspejs acc, i nakacimo bruka ribe, uzmemo neke od bulla i zeroxa, i sabijamo!

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Haha koje sprdanje je ovo vishe!!! Pa koliko cete josh naziva klanova promeniti!??? Pa neki tehovi, pa setovi, pa set-tehovi, pa bwslovi, altovi, shiftovi, cubeovi, 4gl, a verovatno sam nesto izostavio^^. A u kurac, odlucite se vise u kom cete klanu da budete; najvise je trajao internacionalni cube sve dok se josh vishe srba nije ukljucilo(ironicno). Da se ne lazemo svi znamo kako ce ovo da se zavrsi pre ili kasnije, neke kurac palac svadje oko lineupova za cw, tipa "ocu ja,a sto igra on" itd., pa onda kao neke imaginarne pare(sponzorstvo), ... Zabole me bash sto ce posle ovog mog comenta svi da me flejmuju, mogu da se sagnu!

Btw GL HF u buducnosti :)

Edited by Grinder

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

hvala, sve najbolje i tebi [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Haha koje sprdanje je ovo vishe!!! Pa koliko cete josh naziva klanova promeniti!??? Pa neki tehovi, pa setovi, pa set-tehovi, pa bwslovi, altovi, shiftovi, cubeovi, 4gl, a verovatno sam nesto izostavio^^. A u kurac, odlucite se vise u kom cete klanu da budete; najvise je trajao internacionalni cube sve dok se josh vishe srba nije ukljucilo(ironicno). Da se ne lazemo svi znamo kako ce ovo da se zavrsi pre ili kasnije, neke kurac palac svadje oko lineupova za cw, tipa "ocu ja,a sto igra on" itd., pa onda kao neke imaginarne pare(sponzorstvo), ... Zabole me bash sto ce posle ovog mog comenta svi da me flejmuju, mogu da se sagnu!

Btw GL HF u buducnosti :)

Ja cu samo da te pitam prijateljski da te neko pozvao sad u 4gl da li bi ti ovaj post izgledao sasvim suprotno od ovde

napisanog ?

Link to comment
Share on other sites

Haha koje sprdanje je ovo vishe!!! Pa koliko cete josh naziva klanova promeniti!??? Pa neki tehovi, pa setovi, pa set-tehovi, pa bwslovi, altovi, shiftovi, cubeovi, 4gl, a verovatno sam nesto izostavio^^. A u kurac, odlucite se vise u kom cete klanu da budete; najvise je trajao internacionalni cube sve dok se josh vishe srba nije ukljucilo(ironicno). Da se ne lazemo svi znamo kako ce ovo da se zavrsi pre ili kasnije, neke kurac palac svadje oko lineupova za cw, tipa "ocu ja,a sto igra on" itd., pa onda kao neke imaginarne pare(sponzorstvo), ... Zabole me bash sto ce posle ovog mog comenta svi da me flejmuju, mogu da se sagnu!

Btw GL HF u buducnosti :)

Svi ti clanovi koje si naveo su daleko bolji od svih u kojima si ti bio, i u kojima ces biti. Mada kontam, "tebe ne zanimaju clanovi".

Link to comment
Share on other sites

Svi ti clanovi koje si naveo su daleko bolji od svih u kojima si ti bio, i u kojima ces biti. Mada kontam, "tebe ne zanimaju clanovi".

oh noes, krenuli su flejmovi "moj klan je bolji od tvog" :DDD

Ja cu samo da te pitam prijateljski da te neko pozvao sad u 4gl da li bi ti ovaj post izgledao sasvim suprotno od ovde

napisanog ?

ja sam to hajliju pricao dok sam bio u klanu ;DD

daj boze da ce ovaj put biti drugacije ;) gl ljudi

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

upravu je Grinder nema sta [8)] ; al svi propali klanovi su imali za orge Highl1a ili Srleta, mozda je tu kvaka [:D]

gl hf sve najbolje

vazno je da si ti sa tvojim sedam postova doshao to da nam kazes [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

^pa kad si low ide low kick shta si drugo ochekivao?

Inache, Vladica me je addovao na MSN-u posle skoro 4 godine od kada se poznajemo - to znachi da je atmosfera do jaja [:D]

Lol, on me pitao neshto u vezi my space ja nisam imao pojma-a i dao mu tvoj msn da te pita. :)

Edited by Goga[TT]
bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...