Jump to content

wow za lotro


Nolofinwe

Recommended Posts

E ovako menjam wow nalog za lotro sa DOZIVOTNOM pretplatom znaci moguca je i prodaja naloga al to ide na PM

radi se o druidu lvl 70 na pvp realmu sylvanas played time je preko 65 dana

trenutno se nalazi u gildi koja progresuje kroz TK i polako zavrsava SSC 6 gilda na serveru!!! u njoj sam se apply-ovao kao tank i nikada nisu trazili respecc na resto[niti ce]

e sad nesto o gearu pvp/pve

pvp gear: 2 gladiator dela [head,gloves] i 2 merciless gladiator dela[shoulder,chest] ostalo su veteran epici

pve gear: e ovako 2 tier 4 dela [legs,shoulder] ostalo epici iz karazhana

sto se tice gear-a ako ocete da vidite nesto vise idite na armory

sto se tice golda tu je slab sve to zbog ogromnog repair billa a mene je mrzelo da grindam pare nesto preterano 150g trenutno

sto se tice altova na accountu:

blood elf paladin 56 lvl [al'akir]

draenei shaman 32 lvl [sylvanas]

night elf rogue 45 lvl [sylvanas]

night elf hunter 28 lvl [sylvanas]

tu su jos neki lowbie altovi

Znaci Lotro account za DoZIVOTNOM pretplatom ili prodaja ponude saljite na PM

takodje uz wow dajem i original Reign of chaos i the frozen throne[ROC i TFT ne prodajem posebno]

e da ko pozuri igrace malo pre nego sto uplati game card[ili kako god vec placa] jer pretplata jos traze do 28 [jos 10 dana]

Link to comment
Share on other sites

Hm, verujem da znas da je lifetime subs. za LOTRO + igra oko 260 evra?

Btw, ako nemas neku kombinaciju sa LOTROM za dalje, bolje trazi pare, veruj mi :)

ja sam spreman da doplatim i to dosta ako treba nije nikakav problem samo zavisi od lika kolko ti ceni account,ja trenutno nemam pare za lotro a mesecna pretplata mi je tesko cimanje i necu da razmisljam o tome da li cu imati za sledeci mesec para i to zznaci ako neko ima lotro sa dozivotnom pored ovoga sto dajem dacu i GW nightfall+ROC+TFT+account i doplaticu eto to je sad ponuda:D

Link to comment
Share on other sites

Ne sry, nismo se razumeli :)

Prvo, imam Lotro, sa aj da kazem relativno nabudzokom od chara, ali nemam lifetime pretplatu. Nisam hteo da je uzimam samo iz razloga sto sam prvo probao igru, i nazalost uvideo da je LOTR tematika definitivno prokleta u gaming industriji :)

Samo sam hteo da pointujem koliko kosta igra plus taj lifetime, da bi mogao da uzmes to u obzir, plus, mali savet da ne vredi te pare (mislim na LOTRO).

Nazalost, u eri MMORPGova 2. generacije, i pomolu trece, Turbine su od LOTROa uspeli da izmisle generaciju 1.5..a do kad ce peglati da naguraju na makar drugu, ko zna..i nisu nesto brzi.

Link to comment
Share on other sites

U pravu je Brue delimicno... on nije zadovoljan, ja sam mozda malo vise zadovoljan igrom zbog njega (: ... mozda posto nikad nisam igrao mmorgp pre... meni se lotro generalno dosta svidja.

Sto se tice lifetime-a... razmisli dobro, ako si pravi fanatik, nece ti smetati nista i bices zadovoljan... znam dosta ingame ljudi koji imaju lifetime i ne zale sto su ga uzeli.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

da oduvek sam hteo da igram mmorpg a da to bude vezano za lord of the rings

znam da mi ne bih bilo zao da uzmem to i da igram kad god hocu com sam saznao da postoji dozivotna pretplata odma sam poludeo:D

jesam fanatik imam sve knjige igre koje su izasle da nose naziv lord of the rings i bilo bi mi zao da bas ovo nemam:D.

tako da nova a i poslednja ponuda glasi account+GW nightfall+ROC+TFT+doplata do 40 evra.

Da li neko zna gde ima da se kupi lifetime sub. ovde posto je dosta tesko naci nekoga ko je za ovakav deal.

Ako neko i ima taj lifetime sub. sigurno je veliki fan mozda je i previse rano da neko tek tako odustane od lifetime sub. pa onda bih u najgorem slucaju prodao samo neznam za kolko..ovo mi je jedini nacin da skupim pare za lotro.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

E ovako menjam wow nalog za lotro sa DOZIVOTNOM pretplatom znaci moguca je i prodaja naloga al to ide na PM

radi se o druidu lvl 70 na pvp realmu sylvanas played time je preko 65 dana

trenutno se nalazi u gildi koja progresuje kroz TK i polako zavrsava SSC 6 gilda na serveru!!! u njoj sam se apply-ovao kao tank i nikada nisu trazili respecc na resto[niti ce]

e sad nesto o gearu pvp/pve

pvp gear: 2 gladiator dela [head,gloves] i 2 merciless gladiator dela[shoulder,chest] ostalo su veteran epici

pve gear: e ovako 2 tier 4 dela [legs,shoulder] ostalo epici iz karazhana

sto se tice gear-a ako ocete da vidite nesto vise idite na armory

sto se tice golda tu je slab sve to zbog ogromnog repair billa a mene je mrzelo da grindam pare nesto preterano 150g trenutno

sto se tice altova na accountu:

blood elf paladin 56 lvl [al'akir]

draenei shaman 32 lvl [sylvanas]

night elf rogue 45 lvl [sylvanas]

night elf hunter 28 lvl [sylvanas]

tu su jos neki lowbie altovi

Znaci Lotro account za DoZIVOTNOM pretplatom ili prodaja ponude saljite na PM

takodje uz wow dajem i original Reign of chaos i the frozen throne[ROC i TFT ne prodajem posebno]

e da ko pozuri igrace malo pre nego sto uplati game card[ili kako god vec placa] jer pretplata jos traze do 28 [jos 10 dana]

-Lol srry poslao sam ti poruku na engleskom :S vec sam navikao da kucam engleski lol, ako si zainteresovan posalji mi poruku :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...