Jump to content

Turnir u igraonici Inferno(Vrbas)


Recommended Posts

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stvarno ko i uvek bilo dobro zezanje (samo sto sam se malo uvonjao al' nema veze :P)

Ja sam zadovoljen svojim pokazanim skillom [:D]

Govedo je o5 plakao naravno, Zaba je o5 bio pun sebe ( i to mu se obilo o glavu :D ), Miki iznenadjenje Gj brate [8D]

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

Grinder je pokazao skill kao sto sam i rekao pre 5 meseci, samo sacekajte i videcete kako se igra ,cepa.Ae srle sta imas sada da kazes imba a?Pitaj ga kada je poslednji put bio na postolju na touru.duvanje kare a?Bravo Gorane kralj si.ae hajli pokazi se pa me banuj.znas ono kako kaze goran sagni se pa banuj :D.Mozes samo to...Voodoo gde si ti bio da te sabije usput kada je vec krenuo pa da napises napokon si me pobedio...Evo vam svi flameri .!. :D to vam je za svo klosarenje do sada... kako kaze dt majmuncetine :D

Edited by Check-Mate
Link to comment
Share on other sites

Grinder je pokazao skill kao sto sam i rekao pre 5 meseci, samo sacekajte i videcete kako se igra ,cepa.Ae srle sta imas sada da kazes imba a?Pitaj ga kada je poslednji put bio na postolju na touru.duvanje kare a?Bravo Gorane kralj si.ae hajli pokazi se pa me banuj.znas ono kako kaze goran sagni se pa banuj :D.Mozes samo to...Voodoo gde si ti bio da te sabije usput kada je vec krenuo pa da napises napokon si me pobedio...Evo vam svi flameri .!. :D to vam je za svo klosarenje do sada... kako kaze dt majmuncetine :D

Hehe koji si car Ziga, ti si moja Ali Mekbil [:D]

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice replay-a ako koji zafali wispujte me na netu ili na msnu nacu ga nije problem posto na svakom kompu ima hiljade repov-a i jako je tesko naci moguce da mi je koji pobego :D

Sto se tice slika bice okacene kada se srede posto za njih nisam ja zaduzen ne znam kada ali mislim da ce biti danas sutra

Edited by InF_AciD
infacidfinal2vn9.png
Link to comment
Share on other sites

Losser: (TS)

Zaba 1:0 Pinky

Mickey 1:0 Ghost (extra game)

Koliko vidim, turnir je bio vrhunski, jbg nisam mogao da dodjem, mrtvi kesh... Svaka chast vrbashanima, sledeci put ne propushtam tur sigurno.

Mala zamerka samo na ovo quote-ovano, ne bi trebala u luzerima da se sastanu dva igracha koji su ispali u istom kolu, osim u 1.

GJ Grinderu. Objashnjeno...

Link to comment
Share on other sites

Tunrir je bio extra organizovan, grupe su bile extra izbalansirane sem mozda grupe u kojoj su bili Zaba i Grinder, al jbg nije sve moglo da se balansira (npr. elf [:D] ).

Atmosfera na samom turniru je bila stvarno friendly i postena, i niko se nije mogao pozaliti na bilo sta.

Grinderu svaka cast, decko je odigrao dobro ceo turnir ;)

Btw, u finalu je rez 2-0 za Grindera jer se igralo 2x bo3 a ne bo5 :)

Cekam slike ^^

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

Svaka chast Grinderu na ovoj sjajnoj pobedi, pokaz'o si nobinama kako se igra war, samo tako nastavi.

"ne mogu da verujem da je MRTVI GRINDER osvojio turnir" gg Zaba [:D]

Da ne bude zabune, nista lose nisam ni mislio, 1000x sam to rekao, kao sto sam rekao da me je mrtvi mickey dobio, jednostavno tako pricam, a grindera znam duze nego svi vi ovde :)

Elem, cestitke vrbasanima na organizaciji i nagradama, dobar turnir, cestitke grindz0ru, podivljao si, i mickeyu normalno

Pinki prodao, a govedo iznenadio.

Mizo sad prestajemo wc3, sabise nas svi!! [:D][:D][:D]

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Grinder je pokazao skill kao sto sam i rekao pre 5 meseci, samo sacekajte i videcete kako se igra ,cepa.Ae srle sta imas sada da kazes imba a?Pitaj ga kada je poslednji put bio na postolju na touru.duvanje kare a?Bravo Gorane kralj si.ae hajli pokazi se pa me banuj.znas ono kako kaze goran sagni se pa banuj :D.Mozes samo to...Voodoo gde si ti bio da te sabije usput kada je vec krenuo pa da napises napokon si me pobedio...Evo vam svi flameri .!. :D to vam je za svo klosarenje do sada... kako kaze dt majmuncetine :D

Nisam mogao zaista da dodjem na ovaj turnir i jako mi je krivo :(

Sve chestitke Grinderu, josh jednom je dokazano da onaj ko vezhba i osvaja. Naravno da sam ja bio ko zna shta bi bilo [:D]

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...