Jump to content

Outbreak - Trailer


raventl

Recommended Posts

uh uh, shto se tiche efekata, kretanja kamere i samog odabira "scena" \o/ sjajno, ma genijalno.

prvo shto mi je ubolo ochi je "Pirates of CS Pictures", mislim wtf ?! :)) onaj font mi je tuga :/ isto tako ne dopada mi se odabir fragova, mislim koga boli kita da gleda fragove NHFSa i kalacija. nemojte momci da shvatate ovo lichno al po meni je glupo troshiti vreme, znanje i talenat, koje ochigledno imash, na radjenje filma kome ce faliti najbitniji element - lepi fragovi iz vazhnih mecheva (iz polufinala i finala domacih turnira, sa internacionalnih takmichenja na kojima su bili nashi igrachi i slichno).

just my two cents.

Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

U filmu nece biti samo fragovi od NFHS i Kalacija [:D] Ovo je frag movie sto znaci razliciti ljudi [:p]

A za film jos nisam nabavio dovoljno fragova tako da se uskoro nece zavrsiti (moracu malo vise da svrljam po netu)

Ako neko od vas ima neki zanimljiv frag ( CW only) i hoce da bude u filmu, nek mi posalje pm

Link to comment
Share on other sites

nisam mislio konkretno na njih, vec generalno na taj tip fragova gde nebitan lik, iz nebitnog klana ubija isto tako nebitne likove na nebitnom mechu i to ne na neki spektakularan nachin. valjda kapirash shta hocu da kazhem :)

Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

@ darko , N F H S je dobio eu4oriu ,a eu4oria je naj u bosni,trenutno je druga. tako da za nfhs ne prigovaraj,a kalaci , to je moj frag sa nekog mix-a,i jeste ne bitan u odnosu na ove iz 4gl , al ibice svacijih fragova ;)

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

reve ne brini se za fragove ja sam se vec dogovarao da posaljem drazenu(raven) fragove sa turnira (vrbas 1 2 3 i kragujevac) tako da ce biti i fragova bitan lik protiv jos bitnijih i prebio ih [;)]

@hogar mislim da bi i deca iz parka pobedili eu4iu sa 150 pinga ...

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

shto kaze rev, font je losh. Efekti nisu napadni, shto je dobro , izrezirano je super

samo jedno pitanje, koliko vas "pro" nubova :P igra sa pushkom u levoj ruci ?

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

puska u levoj ruci je bag sa hltv-om ...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...