Jump to content

WCG 2007


Dejan J.

Recommended Posts

sta vrhunska igra kad su pukli od svih kao i glorija.

Aj za promenu probaj malo manje da mrachish...

Da si gledao mecheve video bi da su makednoci igrali organizovano, trudili se i vidi se da su se spremali ali imali su jako tesku grupu za razliku od glorije koja u mnogo laksoj grupi nista nije pokazala tako da...

GG SIMPLEX

skule_logo.gifR9bath.jpg

shadowdancer a.k.a sqle_ZE -arem PRO ONLY BLON

http://www.sogntrafikkskule.no/images/skule_left.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aj za promenu probaj malo manje da mrachish...

Da si gledao mecheve video bi da su makednoci igrali organizovano, trudili se i vidi se da su se spremali ali imali su jako tesku grupu za razliku od glorije koja u mnogo laksoj grupi nista nije pokazala tako da...

GG SIMPLEX

Pukli su sve partije i to je to. Necu da se raspravljam da li su Pentagram, Virtus i EG bolji od g3x, fnatica i eSPRO-a , ali ne znam o kakvom pokazivanju govoris... da li izgube od nekog 16:11 ili 16:5 sasvim je nevazno.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Pukli su sve partije i to je to. Necu da se raspravljam da li su Pentagram, Virtus i EG bolji od g3x, fnatica i eSPRO-a , ali ne znam o kakvom pokazivanju govoris... da li izgube od nekog 16:11 ili 16:5 sasvim je nevazno.

Prvo gloriji svaka cast, verujem da su dali sve od sebe i imali su dva najteza meca na pocetku tako da su verovatno posle izgubili moral pa nisu ni mogli bolje...

Drugo i ne treba da se raspravljas ako nisi gledao i da osporavas momcima iz simplexa da su dobro igrali iako svi ostali tako kazu...

A trece izgubiti 16-14 i 16-0 je isto... DA LI ?

Edited by sqle^^

skule_logo.gifR9bath.jpg

shadowdancer a.k.a sqle_ZE -arem PRO ONLY BLON

http://www.sogntrafikkskule.no/images/skule_left.jpg

Link to comment
Share on other sites

Prvo gloriji svaka cast, verujem da su dali sve od sebe i imali su dva najteza meca na pocetku tako da su verovatno posle izgubili moral pa nisu ni mogli bolje...

Drugo i ne treba da se raspravljas ako nisi gledao i da osporavas momcima iz simplexa da su dobro igrali iako svi ostali tako kazu...

A trece izgubiti 16-14 i 16-0 je isto... DA LI ?

ja ne znam u kojoj to dimenziji poraz od 16:14 nije isti kao poraz od 16:0... u grupi su oba poraza 0 bodova za porazenog i 3 boda za pobednika... u single eliminacijama oba poraza te vode kuci. I sad.. ti meni mozes da kazes da je Simplex sabio protiv 4K , koji se realno raspada... ali je izgubio svih 5 partija.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...