Jump to content

mobilni


Dule_smor

Recommended Posts

sony ericsson w950i...sporo mi radi, zvuk je slab, baguje se cesto itd...pa gde da ga odnesem da mi stave najnoviji symbian, posto je ova radnja gde sam ga kupio shabanska...i drugo, jebu me svi programi koje skinem sa neta, kaze ne podrzava vise te verzije programa...rece mi neko na mircu da traba da se namesti nesto, al mene mrzi da trazim po netu:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

pre jedno dve nedelje...a vidim sad ga nude na onoj reklami za 9000, al da placas postpaid 4000 mesecno, neka hvala:)...ovako je 200 ojra...ok je fon, ima veliki touch screen, 4 giga memorije, nema kameru i tako...jos samo da ga nateram da radi kako treba...kad su sva ta sranja skidana sa mreze, bio mi je pun nekih poziva i poruka na italijanskom...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

taj pera neki mnogo gotivan lik, ovako sudeci po prichi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

dao mi pera neki link na kome ima upustvo za fleshovanje...sad jos samo da skupim muda i odradim to...javicu se kad nesto sjebem:)

Updejtuj fon prati guide sa SE sajta i bice sve ok ja sam imao taj fon do skoro (izgubio sam ga na koncertu Riblje Corbe). Sto se tice jacine zvuka garantovano ce ti biti jaci zvuk posle updejta.

Edit. Uz kupljen telefon pre par meseci dobio sam 2 diska, jedan bio sa nekim trial programima a drugi je bio PC suite za njega, znaci sinhronizacija fona i kompa ostale gluposti i naravno Update Center ili kako se vec zove zaboravio sam. Mislim da ne mozes da updejtujes fon bez tog diska.

Edited by Lizzard King!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...