Jump to content

Hackers - HELP


WZ-JumpeR

Recommended Posts

JA SAM KEYLOGGER MASTER I CONTROL PASSWORDS AND WHO CONTROL PASWORLD CONTROLS THE UNIVERSE !

LONG LIVE THE FIGHTERS , LONG LIVE THE KEY LOGGERS !

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Na zalost imam brdo servisa svega i svacega, venrilo, TS2, razne igrice bla bla truc!!! Cak mi je sada i deljivi mail server tamo OMFG!

Razmishljams e da ostavim samo 2-3 igrice tipa wow, WC3 i josh par da radi par dana/nedelja i da vidim sta se deshava!!! stvarno je uzas

Sve to sto si naveo koristi dns rekorde koji pointuju na tvoju adresu, zameni ip i promeni da dnsovi pointuju na novi ip mada time rizikujes da te opet nadju.

Sve u svemu moj savet ti je da platis nekom klincu da ti podesi linux sa svim onime sto ti je igor rekao i da naravno reinstaliras nakon toga windoz i wow i to je to ... kosta al jbg

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Sve to sto si naveo koristi dns rekorde koji pointuju na tvoju adresu, zameni ip i promeni da dnsovi pointuju na novi ip mada time rizikujes da te opet nadju.

Sve u svemu moj savet ti je da platis nekom klincu da ti podesi linux sa svim onime sto ti je igor rekao i da naravno reinstaliras nakon toga windoz i wow i to je to ... kosta al jbg

hehe nadam se da nisi napisao nista tipa "ukrali su mi 10 acounta" ili "drzim igraonicu gde se klinci igraju wowa" posto te onda ne razlikuju od kineza :)

Pazi treba vreemna, bolje tako nego da daju svakom ko posalje "e ovo je moja nova adresa, btw zaboravio sam sifru" :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...